Skoči na vsebino

[multi] S.T.A.L.K.E.R. 2


Priporočeni prispevki

Enka je bla vrhunska, če ti je ratal not past! Tak Gothic stil z več horrorja in pištolami. Je bla pa res pregovorno ukrajinsko neoptimizirana, tako da si niti ne bom delal utvar da bom igral na PCju, je pa lepo da pride na next gen in ne na current. Pa napovedujem vsaj 1 leto delaya. 

Povezava do prispevka

Enka je meni fantastična, med najboljšimi izkušnjami vseh časov (igral s complete modom 2012). Noro vzdušje, skupaj z modi tudi fino popatchana, vsak obračun res adrenalinski in napet. Modi tudi malce zategnejo težavnost, tako da so različni "nočni sprehodi" napeti do zadnje sekunde

 

Že dalj časa imam željo sprobat un mod, ki prvenec in polnadaljevanji združi v en huge open world, sam še ni prišlo na vrsto 

Povezava do prispevka

Jaz sem igral popolnoma nezmodano na preslabem kompu :D

Se prav spomnim filinga, ko daš  new game in te samo fukne nekam na sredino polja, pa pol čez čas opaziš nek marker kam moraš it skoz močvirje. Najprej sem mislil, da je neki narobe in mi manjka nek uvod, šele pol sem dojel da :ukrajina: :ododava:  

 

Filing, ko lootaš supplajse in paziš na vsak metek je pa res epski. Alpa ko se odpravljaš na quest in veš, da ene 2-3 ure ne boš videl varnega kraja ali prijateljskega obraza - nevem kateri new age game je ta filing bolje povzel. Pa še potem ko prideš nazaj med znane obraze so sami napol mutirani zapiti izrodki :D

Povezava do prispevka

Zanimiva je bila reakcija nekaterih bratrancev na Stalkerja 2.

Kot da igre nebi poznali.

Sicer pa če me spomin ne vara je bila OG igrica ob relisu vrhunska in sem bil zaradi riptor PCja prikrajšan za izkušnjo.

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

Nov dražilnik je zunaj (vklopite si podnapise) :wub:

 

 

Vsa čast studiu, da niso zasrali s kako Epic ekskluzivo, ampak se da špil naročit tudi na Pari. Datum izida je seveda tudi špilu primeren:

 

Navedek

Planned Release Date: 28 April 2022

 

Komaj čakam :fun:

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...

Exodus ni niti slučajno fenomenalen špil. Vleče se ko čreva, niso ga znali lepo tempirat oz zelo hitro rata dolgočasen, gameplay je enoličen, like in dialoge ima kot iz domišljiskega spisa v 8 razredu OŠ, pa če jih poslušaš v ruščini ali pa slabi angleščini.

 

Meni iskreno res ni jasno, od kje Exodusu take ocene in hype, kot ga je bil deležen. Prov uno, wat da fak modeli.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...