Skoči na vsebino

[multi] S.T.A.L.K.E.R. 2


Priporočeni prispevki

Galko reče Dne, 9. 12. 2021 at 14:56:

Exodus ni niti slučajno fenomenalen špil. Vleče se ko čreva, niso ga znali lepo tempirat oz zelo hitro rata dolgočasen, gameplay je enoličen, like in dialoge ima kot iz domišljiskega spisa v 8 razredu OŠ, pa če jih poslušaš v ruščini ali pa slabi angleščini.

 

Meni iskreno res ni jasno, od kje Exodusu take ocene in hype, kot ga je bil deležen. Prov uno, wat da fak modeli.

 

What! Kva ti govoriš? Da se vleče? Dolgočasen? Gameplay je enoličen? Exodus je čist soliden špil. To kar ti govoriš za Exodius bi bolj pasal kakemu Ubisoft špilu ala FarcryX al pa open world AC.

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

pizda ne štekam, ponekod piše Chernobyl, drugje piše Chornobyl, tu v istem videju oboje :lol:

malo mi je tudi smešno, da so dali v videjo sceno, kjer so očitni pop-ini, ampak ok, vsaj veš da ni (preveč) altered video

 

dokler bo semi-open world in namerni počasen tempo, bo kul, upam da ne bodo šli preveč v Metro vode

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 31 minutami:

pizda ne štekam, ponekod piše Chernobyl, drugje piše Chornobyl, tu v istem videju oboje :lol:

malo mi je tudi smešno, da so dali v videjo sceno, kjer so očitni pop-ini, ampak ok, vsaj veš da ni (preveč) altered video

 

dokler bo semi-open world in namerni počasen tempo, bo kul, upam da ne bodo šli preveč v Metro vode

Chernobyl je rusko, Chornobyl je ukrajinsko. Naj pa neb blo nc ruskega vec v spilu, tut jezika ne bo. Tole z ang jezikom nikakor ne pase v stalker lol, bo treba nastavit na ukrajinscino.

Povezava do prispevka
  • 7 mesecev kasneje...
keba reče Dne, 30. 12. 2022 at 7:47:

Grafika je res nora.

Nora? Noro slaba mogoce ja. To zgleda downgrade napram prvemu trailerju na polno. Farcry 3 grafika. Zalost no.

 

Ips sam tagal 6 mesec star post budalo😂😂

uredilo bitje oca
Povezava do prispevka

Meni je enka vsekakor one-of-the-greats, res dober in kompetenten špil, mislim da s Complete 2012 modom ima v moji beležki brutalnih 9/10

 

Malo dvomim, da bodo zmožni kaj tako surovega replicirat, ampak ajde, ne bom udaril nejevernega Tomazka, bom ostal nahypan 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...