Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 18 urami:

 

 

 

119138844_10164105592555301_840047988970331553_o.jpg.d9dcf7b19e29745c80879e9aacc05098.jpg

 

 

No meni je druga fotka ogabna. 

Sem pač eden tistih kateri na videz pc-ja ne da nič. Zato, ker sem ga kupil za uporabljati in ne gledati. 

Pa z računalniki imam izkušenj ene 25-28 let.

Od 386, 486 itd... Torej sem še veselo DOS uporabljal katerega marsikdo tukaj niti ne pozna.

Meni je pač ta trend sedaj brezveze. Saj se je modalo ohišja tudi pred leti. 

Vendar takrat smo delal dejanski modding ohišij (rezanje, vrtanje, mreže, venti z ledicami). Tega dandanes mladi ne počnejo več zase. Razen za kakšne showe...

 

Grafično za 1,7k je pa itak nesmisel kupovat. 

Razen če jo misliš imeti 10 let. Kar pa redkokdo ima.

 

V glavnem čakam še na AMD in prve teste.

Samo mislim, da je Nvidia trenutno prehitela AMD po levi.  

 

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 1 minuto:

 

No meni je druga fotka ogabna. 

Sem pač eden tistih kateri na videz pc-ja ne da nič. Zato, ker sem ga kupil za uporabljati in ne gledati.

Saj jaz tudi ne dam nekaj na to. Imam sicer steklo na stranici in pa notri se neke zadeve svetijo, ampak je kišta na moji levi strani tako itak potem steklena stranica gleda proti steni in se sploh ne vidi. Drugače pa je samo tipkovnica osvetljena kar pa mi je kul. Ostalo se nič ne sveti, če sediš pred ekranom.

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 13 urami:

Sem pač eden tistih kateri na videz pc-ja ne da nič. Zato, ker sem ga kupil za uporabljati in ne gledati. 

 

Delim mnenje, vedno kupim črno mat ohišje brez kakršnih koli agresivnih grillov ali česa podobnega. RGB na komponentah me ne zanima. Kaže pa, da si bom nabavil 3080 glede na teste glasnosti (najbrž Palit, ponavadi imajo glede na moje želje najbolj ustrezen model), ker želim posedovati najtišjo izvedbo. Dve generaciji nazaj sem uporabljal nekega Radeona, ki je bil nenormalno glasen, tako da si tega ne bom naredil nikoli več. Nekako potem GPU izbiram po tem ključu: rendering speed -> fan noise (max load) -> CPU temperature (max load) -> cena

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...