Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 12 urami:

Avtomobilska primerjava :) ni na mestu.

 

V avtu  za 40k se boš precej bolje peljal, kot v tistem za 20k. Na grafični za 1000€ pa ne boš precej bolje igral kot na grafični za 500€.

 

tako kot content producerja ki sluzi milijone boli kurac ce da 700 usd za kolescke od maca, nekoga tudi boli kurac ce ne dobi 2x performance za 2x ceno.

 

in v tem cenovnem rangu izdelkov (napram avtom lol) je dosti vec takih ljudi ki lahko tako razmisljajo in ne bodo bankrotirali ali si prikrajsali kvaliteto zivljenja.

 

 

ker se ze gremo avto primerjave, kako tocno se avto za 40k "precej bolje pelje" kot avto za 20k lol?

precej bolje se pelje avto za 40k napram 15 let stari krepenini za socialce

uredilo bitje Enterprise
Povezava do prispevka
Arey reče pred 20 minutami:

Kok mi je VG carski ko tle fura enga high class gospoda zato ker bo kupil gpu za 1.5k€ :avadodo:

Prov isto ko folk k je 10 let nazaj kupoval iphone kot kao elitni simbol ahhahaha :D

Vg je kreten

ne ga nekaj analizirat ker bo spet uletel z “vg fan klubom”

 

a veš kao

 

He looks like an idiot he talks like an idiot

dont let that deceive you

 

he is an idiot. 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 6 urami:

RTX 2k serija je bila nateg, pa naj se nvidia fanboyi še tako sprenevedajo, še Jensen je to priznal ob predstavitvi 3k serije, ko je rekel "Pascal owners, it's now safe to upgrade".

Ja ni, če si kupoval nov komp ali upgrejdal nek tvoj letnik hardware, ni pa bila nek killer prejšnw generacije. Samo ti, ki se najbolj jočeš okrog tega nekak nis mel te situacije al kaj?

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Kok mi je VG carski ko tle fura enga high class gospoda zato ker bo kupil gpu za 1.5k€ :avadodo:

Prov isto ko folk k je 10 let nazaj kupoval iphone kot kao elitni simbol ahhahaha :D


jaz pa se ena dva tule smo se zadnji true PC master race ethuzijasti ki jim par k za hobij ni problem dati. Ostali Joker Zelezninarji so sli po poteh Dodota ostali so Pa maksiji. Fak jaz imam v garazi hardwera za Warthogovo letno placo

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 19 urami:

obstoja tud kaj drugega kot 1080p in 60hz

 

VonGriffin reče pred 16 urami:

 

 

Mal komicno kako so zaceli ljudje ki igrajo  le se 1080p tetris folk prepricevat da je 3070 dovolj :lol:

 

in ne 1k+ za gpu ni za miljonarje me je vec stal zaslon,  sam bom vzel 3090 izkljucno ker zelim igrati cyberpunk na 4k z vsemi bomboncki on

 

VonGriffin reče pred 19 minutami:


jaz pa se ena dva tule smo se zadnji true PC master race ethuzijasti ki jim par k za hobij ni problem dati. Ostali Joker Zelezninarji so sli po poteh Dodota ostali so Pa maksiji. Fak jaz imam v garazi hardwera za Warthogovo letno placo

 

Kaj se ti sploh tolk kurčiš s svojim kompom in 4 leta staro grafo, se kr pober nazaj. Nikomur ni problem dat za hobi par tisoč evrov za main hobi. Pejd nazaj kumarce filat.

Povezava do prispevka
Enterprise reče pred 7 urami:

 

tako kot content producerja ki sluzi milijone boli kurac ce da 700 usd za kolescke od maca, nekoga tudi boli kurac ce ne dobi 2x performance za 2x ceno.

 

in v tem cenovnem rangu izdelkov (napram avtom lol) je dosti vec takih ljudi ki lahko tako razmisljajo in ne bodo bankrotirali ali si prikrajsali kvaliteto zivljenja.

 

 

ker se ze gremo avto primerjave, kako tocno se avto za 40k "precej bolje pelje" kot avto za 20k lol?

precej bolje se pelje avto za 40k napram 15 let stari krepenini za socialce

 

Niso primerjave čisto na mestu, se strinjam. Ampak že 7 let govorim o nekem trendu, ki se dogaja v gamerski industriji, katerega težko spravim na papir. Gre samo za prepucavanje nekih mnenj. Če bi naredili slepo degustacijo grafičnih kartic oziroma nastavitev, samo takrat bi lahko dokazal svoj prav. Tako pa lej, naj se kupujejo graifčne za 1500€, samo tukaj nimamo na forumu Bill Gatesov.

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 1 uro:


jaz pa se ena dva tule smo se zadnji true PC master race ethuzijasti ki jim par k za hobij ni problem dati. Ostali Joker Zelezninarji so sli po poteh Dodota ostali so Pa maksiji. Fak jaz imam v garazi hardwera za Warthogovo letno placo

Yes, ful je pomembno da si true master race, vsi smo ti hvalezni.

Sam to drkanje kurca kako si hud da si lahko privoscis kos hardwara za tisoc evrov (fak, ogromno ljudi da vec za jeben telefon) je pa prav pomilovanja vredno. Ampak lej, ce s tem dokazes sam sebi kako si res car kr nadaljuj, bog ve da drugega nimas.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
atomic reče pred 45 minutami:

 

. Tako pa lej, naj se kupujejo graifčne za 1500€, samo tukaj nimamo na forumu Bill Gatesov.


tole je za prav pateticno, 1,5k ni velik denar za hobij eni vrzejo par krat toliko za kola. In stavim da se tudi tam najdejo taksni kot si ti in folku tezijo kaj je to za eno bogastvo za prazen nic. Ocitno se nvidiji splaca saj so postali vecji kot fakin Intel. Dejansko pa s tem najedajem smetita temo. Ok ce ti ne bos dal toliko za gpu nekateri bomo tko da odjeb 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...