Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Zelo redko crkne kakšna grafa pri miningu, mamo še kar nekaj rx470/480 iz začetka 2017 ki normalno majnajo.

Nasploh sem mi zdi da od Sapphire pulse/nitro kartic ni niti ena crknila, razen občasno kakšen ventilator gre, kar je po 2-3 letih 24/7 delovanja normalno.

Drugače so 5700(xt) dobre za majnat eth, dela tam 53/54 mhs pri 110w na zidu kar je kr kul.

Povezava do prispevka
Jenno reče pred 6 urami:

A ni tko, da čipovje zjebe konstantno ohlajanje in seegrevanje (gaming), ker se material rateza pa krči skos? Pr miningu so temperature dost konstantne.

 

načeloma imaš prav, ampak razlika med sobno temperaturo in tistih 60, 70 al pa mogoče 80°C je premajhna, da bi bilo raztezanje omembe vreden faktor. hkrati imaš relativno počasen porast temperature, ni ravno kot da termalni šok izvajaš znova in znova.

Povezava do prispevka
Pennywis3 reče pred 7 urami:

Zelo redko crkne kakšna grafa pri miningu, mamo še kar nekaj rx470/480 iz začetka 2017 ki normalno majnajo.

Nasploh sem mi zdi da od Sapphire pulse/nitro kartic ni niti ena crknila, razen občasno kakšen ventilator gre, kar je po 2-3 letih 24/7 delovanja normalno.

Drugače so 5700(xt) dobre za majnat eth, dela tam 53/54 mhs pri 110w na zidu kar je kr kul.


Vse skup sem mel v rigih med 120-150 gpujev, leta nazaj. 
cca 15 jih je šlo v kurac (večinoma rx470), ker sem mel par napajalcu zanič in je blo preveč prenapetosti (platinum plus psu za 250e, smeti kurčeve). 

Drgač pa tko kukr je pennywis3 napisal. Nč problema. Sej v strežnikih proci pa gpuji tud gonejo 24/7 leta in leta. 


 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...