Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Itak se to ne kupuje takoj ob izidu. Take so moje izkušnje. Isto je recimo pri avtomobilih.

Prve primerke se ne kupuje. Tudi moje izkušnje izpred nekaj let na žalost. 

Jaz bom počakal še malo, da se vidi kaj je za kupiti.

Potem pa verjetno kupim 3070. Več za grafično itak ne dam, ker je nesmisel. Ajde morda je 3080 še vredna te razlike. 

3090 je pa itak vržen denar stran.

 

Zanima me še kako se bo AMD odrezal. Čeprav imam jaz skozi leta z AMD slabe izkušnje.

Nazadnje kar sem imel od AMD je bila R9390. Takrat sem rekel nikoli več AMD.

Sedaj ko imam spet Nvidio ni nobenih problemov. 

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 1 uro:

Itak se to ne kupuje takoj ob izidu. Take so moje izkušnje. Isto je recimo pri avtomobilih.

Prve primerke se ne kupuje. Tudi moje izkušnje izpred nekaj let na žalost. 

Jaz bom počakal še malo, da se vidi kaj je za kupiti.

Potem pa verjetno kupim 3070. Več za grafično itak ne dam, ker je nesmisel. Ajde morda je 3080 še vredna te razlike. 

3090 je pa itak vržen denar stran.

 

Zanima me še kako se bo AMD odrezal. Čeprav imam jaz skozi leta z AMD slabe izkušnje.

Nazadnje kar sem imel od AMD je bila R9390. Takrat sem rekel nikoli več AMD.

Sedaj ko imam spet Nvidio ni nobenih problemov. 


Ja jaz tudi nazadnje ko sem mel amd.. skoz neki problemi... res je da je to blo pred leti, ampak ne vem z nvidio nikol nisem mel takih nekih cudnih problemov... tak da ne vem ce amd da neko kartico ven ki se lahko kosa z 3070 pa ke recimo 50€ cenejsa, raje kupim nvidio...

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 3 urami:

Itak se to ne kupuje takoj ob izidu. Take so moje izkušnje. Isto je recimo pri avtomobilih.

Prve primerke se ne kupuje. Tudi moje izkušnje izpred nekaj let na žalost. 

Jaz bom počakal še malo, da se vidi kaj je za kupiti.

Potem pa verjetno kupim 3070. Več za grafično itak ne dam, ker je nesmisel. Ajde morda je 3080 še vredna te razlike. 

3090 je pa itak vržen denar stran.

 

Zanima me še kako se bo AMD odrezal. Čeprav imam jaz skozi leta z AMD slabe izkušnje.

Nazadnje kar sem imel od AMD je bila R9390. Takrat sem rekel nikoli več AMD.

Sedaj ko imam spet Nvidio ni nobenih problemov. 

Kaksne probleme si imel na R9 390 ?

 

Zadnjih nekaj kartic sem imel samo AMD/ATIje, ker so bili pac price performance in nikoli nisem imel probleme z nobeno.

Trenutno imam R9 380.

 

 

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 3 urami:

Itak se to ne kupuje takoj ob izidu. Take so moje izkušnje. Isto je recimo pri avtomobilih.

Prve primerke se ne kupuje. Tudi moje izkušnje izpred nekaj let na žalost. 

Jaz bom počakal še malo, da se vidi kaj je za kupiti.

Potem pa verjetno kupim 3070. Več za grafično itak ne dam, ker je nesmisel. Ajde morda je 3080 še vredna te razlike. 

3090 je pa itak vržen denar stran.

 

Zanima me še kako se bo AMD odrezal. Čeprav imam jaz skozi leta z AMD slabe izkušnje.

Nazadnje kar sem imel od AMD je bila R9390. Takrat sem rekel nikoli več AMD.

Sedaj ko imam spet Nvidio ni nobenih problemov. 

 

Napiši še to v ps5 temo, pa boš videl kaj se bo zgodilo😁

 

also imaš mogoče še r9 390? Ti jo mogoče odkupim, ker delam zbirko hawaii/granada gpujov.

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 1 uro:

Kaksne probleme si imel na R9 390 ?

 

Zadnjih nekaj kartic sem imel samo AMD/ATIje, ker so bili pac price performance in nikoli nisem imel probleme z nobeno.

Trenutno imam R9 380.

 

 

 

PS5 Lover reče pred 35 minutami:

 

Napiši še to v ps5 temo, pa boš videl kaj se bo zgodilo😁

 

also imaš mogoče še r9 390? Ti jo mogoče odkupim, ker delam zbirko hawaii/granada gpujov.

 

Nestabilnost, glupi gonilniki amd-ja itd...

Pač preveč bug-ov in nestabilnosti, da bi to toleriral. Ni pa bila to edina AMD kartica ki sem si jo lastil.

Predvsem se mi pa zdijo tudi AMD driverji totalno mimo. Gonilniki Nvidie so res zastareli po izgledu ampak zadeva dela.

 

Sem se pa zmotil zgoraj. Ni bila R9 390 zadnja AMD kartica ampak RX580. Oziroma sem to imel samo za "test". Dobil sem jo od družinskega člana. Itak sem jo prodal naprej. 

Odkar imam 1070Ti nimam pripomb.

 

Ne RX390 nimam več. 

Povezava do prispevka

jst sm bil nekoč kot mulc (cajti 6600gt) tak nvidia fan boy, da sem jim napisal mail hvale. in iz tistega sem na koncu na moj surprise dobil nek paket. olivne barve čist preveč oversized res topel in kvaliteten pulover s prešitim znakom NVIDIA na prsih. še danes mislm, da ga mam po vseh teh letih, čeprav je že konkretno zmatran. pa dobil sem še en fensi kuli z magnetnim stojalom, ki je krepnil takoj oz. je bil itak zgolj za igled ker je blo čist nepraktično za uporabo. morda še kako malekost k se je zdej več ne spomnim. :sorcerer:

 

oh man, good memories. :)

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 2 urama:

Glede na leakane spece danes bo big navi na nivoju 3070

Katere leake? A tole?

 

Navedek

Navi 21 will reportedly pack up to 80 compute units (CUs) where we should see 5120 stream processors, with a Navi 21A variant at 2050MHz while there will also reportedly be a Navi 21B at up to 2200MHz. The higher-end Navi 21B at 2200MHz would result in shader performance of around 22.5 TFLOPs -- which means it'll lose in a big way against NVIDIA's new GeForce RTX 3080 which has 29.8 TLFOPs.

 

Kateri idiot je tole napisal, temu bi lahko povedali da ima 2080Ti 13,5 TF, Ampere TF so napihnjeni in nimajo zveze z gaming perfomance.

 

 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...