Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 13 urami:

Ne morem še. Jih ne poznam dobr. Pa še businwss/ enterprise je striktno ločeno. Pa lahko naredim še višji nivo sam so rekli easy, da ne bomo skakali nemškim partnerjem v zelje. 

 

oj upam da ne bos med zadnjimi ki dobi 3xxx, meni so ponudili  

 

https://www.bechtle.com/at/shop/pny-geforce-rtx-3080-xlr8-grafikkarte--4489464--p

 

 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 13 urami:

Če je za dešifrirat vodkotliča so kaj, AMDji tok kisli, da se Nvidi ni treba neki stegovat? :ermm: Al je problem da Samsung ne dohaja, AMD ma pa zakupljen TSMC?

imo oboje. zadnjič sem bral novico, da nvidia shendla samo 7-8% vsega povpraševanja po teh karticah (wccftech, samo recimo, da je in the ballpark)

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče Dne, 22. 10. 2020 at 11:35:

 

Že zdaj me grize, ker sem prodal mojega 2900XT brez potrebe :(

damn nostalgija

 

sem imel 8800 serijo ampak upal da bo zamujajoca 2900XT razturila

pa ni blo ne

 

potem je bilo bolj "meh", potem pa raztur pri 4870 in 5870 karticah

 

od takrat naprej pa samo se cepljajo zadaj

Povezava do prispevka

AMD je pač začel zares zaostajati po Maxwellu, v tistem času je bil AMD v resnih finančnih težavah in grafični del podjetja potegnil krajši konec. Sedaj so drugi časi, zato eni res preveč podcenjujete AMD.

 

Če bo AMD top gpu nekje 3080, bo to 100% napredek v eni generaciji, kdaj je to nazadnje Nvidiji uspelo?

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Maksi moram povedat, da odkrito komaj čakam, da še AMD da ven nove grafične in da ti kupiš nov računalnik.... Ker potem bo res vse drugače. Komaj čakam še naslenji mesec dva,... al pa ajde tudi tri. Ko boš to nabavil, bomo po novem letu (al pa ajde, da boš čakal na komponente do januarja) boš ziher pričel drugače pisat. Samo, da neš mel nekih brezveznih for, da ni na zalogi. Prednaroči kar boš videl v tistem času najboljši P/P pa boš ziher dobil v tem roku.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...