Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

maksi reče pred 37 minutami:

 

 

zakaj, je hitrejša z 2x več pomnilnika

 

Je ja, samo AMD ponavadi ponuja dobro ceno za normalen/dober performance.

Tukaj pa dejansko podrazijo zadevo za kolikor je "okvirno" boljsa.

 

Res je sicer, da ni se nic testiran - samo ray tracing sigurno ne bo bas nekaj (ker niso nic pokazali na predstavitvi) niti nimajo pravega DLSSa.

 

Verjetno sem sam kriv, ker od AMDja pricakujem boljse cene napram konkurenci...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Komaj cakam naslednje leto ob istem casu, ko se bo tocno vedlo kaj je kaj in bo se kaksen popustek vec.. to bo hud PP PC

 

Upam, da amd ne razocara v teh dodatnih stvareh al kaksnimi napakami.. ker cenovno so res ultra privlacni

 

bigboss82 reče pred 1 uro:

Ma ja.. to leto bom igral konzole.. naslednje leto.. pol cez dve leti pride ze kaj novega.. ma ze to leto me neki serbijo prsrti ma nima smisal.. imam konzole, cene so na max in se ne da se mi grebst za kose... naslednje leto al cez dve leti  max imo

 

Nehaj se prepričevat, sej veš da hočeš to...:D

Pomisli, Cyberpunk na PCju na Ultra, mmmm. :wub:

 

 

Povezava do prispevka

Smart access memory se sliši nekaj na čemur lahko AMD dobro gradi.

 

Kveščn, vas res tolk uporablja RT, da je to nek pomemben fičr?

 

Men je to (še vedno) navaden fad, ki lahko umre. Nikoli v špilu ne prižgem zadeve, ki požre toliko performanca za pičkin dim od rezultata. Jst ne štekam na kaj folku prihaja pri RT, ker meni zgleda vse skupaj pretty much the same, če je vžgano al pa ne. Nimam očesa za to zgleda. No loss there, ker igram špil in ne gledam "pixlov".

 

 

 

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 29 minutami:

Pac... neki so marketinske cifre, neki pa benchmarki IRL v neoptimalnih pogojih, kjer ne mores golden sample chipa izbrat za najboljse cifre.

This, verjamem da so dobili te številke nimam pa pojma ob kakšnih pogojih. Rad bi da to stestira nekdo ki mi lahko pove še kaj več kot samo neko cifro. Pa ne da kurcam AMD, marketing presentation je kar je in notr ni ne časa ne prostora za in-depth pogovor o driverjih in ne vem čem še vsem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...