Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 5 urami:

"Slaba cena" je takakšna koliko npr tržijo dealerji v slo + ddv.  Ko pa grem v šoping in se porabi masivno denarja potem pa se drugače pogovarjamo.   Če mi rata en projekt v roku leto ali dve bom prišel tuka jin rekel: "Šta pije kafana" (grafika za vse)

ej, Vodokotlič, dej povej, kakšne so v resnici marže na grafikah od proizvajalca do končnega kupca? Če bi ti recimo naročil 1000 RTX 3080, po koliko bi bil en kos?

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 1 uro:

Za consumer robo ne morem povedat, ker nimam izkušenj. Ampak za ogromne stvari in nabave gre tudi do 1/3 cene od veleprodajnih! Vsaj pri epyc

Govorimo o najmanj par tisoč kosov. 

aha, do ene tretjine veleprodajne cene dol? Not bad! :) Samo v resnic sem pričakoval, da boš rekel, da bo šlo dol vsaj za polovico, če ne celo do 2/3 :D

Povezava do prispevka
cashman reče pred 4 urami:

ej, Vodokotlič, dej povej, kakšne so v resnici marže na grafikah od proizvajalca do končnega kupca? Če bi ti recimo naročil 1000 RTX 3080, po koliko bi bil en kos?

 

mi smo enkrat s službi imeli pošiljko nekih quadro grafičnih (sem zdaj že pozabil kateri model) in je bila nabavna cena cca 10x nižja od maloprodajne, ker sem šel prav na net pogledat, po koliko se prodajajo - sem ostal malo šokiran... :D

 

samo tako kot zanimivost

isto smo enkrat imeli pošiljko original Rolls Royce dežnikov - nabavna cena 30$, prodajajo se pa po 20-kratniku te cene. :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 9 urami:

 

mi smo enkrat s službi imeli pošiljko nekih quadro grafičnih (sem zdaj že pozabil kateri model) in je bila nabavna cena cca 10x nižja od maloprodajne, ker sem šel prav na net pogledat, po koliko se prodajajo - sem ostal malo šokiran... :D

 

samo tako kot zanimivost

isto smo enkrat imeli pošiljko original Rolls Royce dežnikov - nabavna cena 30$, prodajajo se pa po 20-kratniku te cene. :D

matr, zdaj pa študiram, kaj bi se splačalo pocen nabavljat, pa da bi mase folka bile pripravljene prodat ledvico, da bi to od mene kupile :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Aja... te pa povej, da boš počakal še kako leto ali dve, ne pa da vedno najdeš izgovor. Al pa kupi pač low range kartico. Nisi sam trdil, da pa letos rabiš menjat računalnik?

Low(er) range gpuji še niso zunaj?

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...