Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Jenno reče pred 3 minutami:

Js mam že 3 take 3080tke kupljene pr ComputerUniverse, ampak nobena še ni šla naprej. Vse so ble plačane, ko nej bi ble na zalogi, ampak trenutno mi samo kredit na Mastercardu omejujejo, nč druzga. Good luck drgač ;p

 

kaj ne moreš preklicat naročila?

al nočeš, čakaš da dobijo?

 

meni če ne pošljejo v ponedeljek, bom preklical, ki pitaj boga kdaj bodo potem prav ta model spet dobili...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 urami:

Ta SMA je cool. 5-10% free boosta ni malo. Dela tudi na cheap RX5xxx seriji. Sam kaj, ko ti to pomaga, če rabiš Ryzena 5000, ki je 8/16 po 600€+ pa še ni jih.

 

ja ne, govorimo o tem, da zdaj že hitijo omogočat SAM na vseh platformah in vseh konfiguracijah...zdaj, ko je AMD to predstavil, zdaj so se naenkrat čudežno spomnili vsi, da to v bistvu obstaja že nekaj časa - mamu jim jebem. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 urami:

 

ja ne, govorimo o tem, da zdaj že hitijo omogočat SAM na vseh platformah in vseh konfiguracijah...zdaj, ko je AMD to predstavil, zdaj so se naenkrat čudežno spomnili vsi, da to v bistvu obstaja že nekaj časa - mamu jim jebem. :D

 

why improve it if you can charge for it :D

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 1 uro:

atomic: tko kot se piše kok so dragi proci......previsok naval premalo naštancano in se jaz vprašam "zakaj moraš imeti vse the best"

 

https://www.mindfactory.de/product_info.php/AMD-Ryzen-7-3800XT-8x-3-90GHz-So-AM4-WOF_1366972.html

 

3800xt 299€ + igra....

Ne vem kolk časa spremljaš froum, ampak jest sem zagovornik racionalnih nakupov, za računalnik dat več, kot 1000€ je imo totalen nonsense.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 5 urami:

why improve it if you can charge for it :D

 

Kaj nam še vsega ne ponudijo, pitaj boga - če pogledaš tudi, koliko PC grafičnih zastara in ostane hardversko neizkoriščenih, ker na PCjih dobivamo samo še konzolne porte, na katerih lahko nabiješ settingse na max in to je to kar imaš od 1000€ grafične - skoraj nobene namenske PC igre več ala Crysis 3, ki bi ožela vse te hude grafične kartice.

RTX 3080 ima 30 TFLOPov, pa bo celo svojo življensko dobo poganjal igre, delane za konzole z 10 TFLOPi...in potem zveš še, da se tipom ni dalo niti jebat omogočit nek tak že leta prisoten PCIe feature ala BAR, ki jih ne košta nič, a ti da instant 5-10% boosta, dokler se eden od konkurentov ni prvi zganil - ma mrš :D

 

Povezava do prispevka

Jaz jim ne verjamem nič, ni šans da dokler prodajajo 3080 za 900-1000€, da bodo prodajali 6800xt za MSRP. Če ne oni, potem pa ne tega dovolili AIB partnerji in trgovci.

 

Cena ne bo manjša dokler:

- Nvidia ne poveča dobavo

- se zmanjša povpraševanje (po teh cenah)

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 uro:

Jaz jim ne verjamem nič, ni šans da dokler prodajajo 3080 za 900-1000€, da bodo prodajali 6800xt za MSRP. Če ne oni, potem pa ne tega dovolili AIB partnerji in trgovci.

 

Cena ne bo manjša dokler:

- Nvidia ne poveča dobave

- se zmanjša povpraševanje (po teh cenah)

Maksi daj začni ti že enkrat uporabljat rodilnik prosim te lepo

ker vidim da ti počasi že vsi sledijo in kmalu bo rodilnik izumrl tako v tej temi kot na celotnem forumu

 

we don't want that right?

upam

Povezava do prispevka
Navedek

Maksi daj začni ti že enkrat uporabljat rodilnik prosim te lepo

ker vidim da ti počasi že vsi sledijo in kmalu bo rodilnik izumrl tako v tej temi kot na celotnem forumu

 

we don't want that right?

upam

 

varko nis sam rekel da v tej temi nimas kaj iskat, a naj @amnesia poklicemo da te bo spet discipliniral ?

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

Ne vem kolk časa spremljaš froum, ampak jest sem zagovornik racionalnih nakupov, za računalnik dat več, kot 1000€ je imo totalen nonsense.

Po tvojem mišljenju je zdaj vsak komplet, združen z dosedaj izdanimi serijami grafikulj RTX 3xxx, že izven racionalnih meja? Res noro, kam smo prišli s cenami...

Povezava do prispevka
cashman reče pred 15 minutami:

Po tvojem mišljenju je zdaj vsak komplet, združen z dosedaj izdanimi serijami grafikulj RTX 3xxx, že izven racionalnih meja? Res noro, kam smo prišli s cenami...

Kot en izmed "idiotov", ki se bomo mogli skesirat za trenutne rtx/rx kartice, so definitivno izven racionalnih meja. Sej pa ni normalno, da so 1.5x postavljene prodajne cene. Ampak jbg, taksen je trg.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...