Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

če boš z našo pošto pošiljal, ne rabiš tega. to je pomoje samo drekec pekec za DHL, da lahko potem njim računajo poštnine and shit. ti moreš na paket moreš jasno napisat zgolj RMA number in črtno kodo. saj pride na tistih papirjih ena črtna koda s številko, če se prav spomnim. samo tisto izrežeš in popneš zraven na paket.

 

tiste papirje kaj želiš keša nazaj/popravilo/zamenjavo pa daš v paket. kolikor se spomnim je na vseh tistih papirjih kar dost jasno napisano kako in kaj, tko da v celoti preberi, da te ne bo naš slab spomin zavedel.

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 24 minutami:

koliko amperov na 12v railu?

Fak če jes vem o čem govoriš.

ma to veze s tem?

Max -12V Output Current (A) : 0.3

Max +12V Output Current (A) : 45

Max +3.3V Output Current (A) : 20

Max +5V Output Current (A) : 20

Max +5VSB Output Current (A) : 2.5

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 58 minutami:

Baje 6900xt nikakor ni vredna denarja... je precej bliže 3080 kot 3090 in se tako ne splača. Dosti bolj se splača 6800, ki je tudi zelo blizu 3080, ampak cenovno ugodnejša.

 

 

Res je. Sem izstopil iz te norije in nabavil 3080 za dobro ceno. Over and out.

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
coupet reče pred 15 urami:

Fak če jes vem o čem govoriš.

ma to veze s tem?

Max -12V Output Current (A) : 0.3

Max +12V Output Current (A) : 45

Max +3.3V Output Current (A) : 20

Max +5V Output Current (A) : 20

Max +5VSB Output Current (A) : 2.5

 

PS5 Lover reče pred 15 urami:

45A je taprava cifra

Uff...lih za lih bi moralo delat

Raje si nabavi enega 750W, vsaj gold rejtanega, ter od priznane firme

 

To je cisto dovolj !

 

3060TI porabi 200W max, 3600x porabi 75W - pa ce malo zaokrozimo navzgor je to 300 W. Ostala periferija skupaj ne bo porabila vec kot 50-80W. Skupaj to ni niti 400W.

Delalo bo brez problema.

 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 16 urami:

če boš z našo pošto pošiljal, ne rabiš tega. to je pomoje samo drekec pekec za DHL, da lahko potem njim računajo poštnine and shit. ti moreš na paket moreš jasno napisat zgolj RMA number in črtno kodo. saj pride na tistih papirjih ena črtna koda s številko, če se prav spomnim. samo tisto izrežeš in popneš zraven na paket.

 

tiste papirje kaj želiš keša nazaj/popravilo/zamenjavo pa daš v paket. kolikor se spomnim je na vseh tistih papirjih kar dost jasno napisano kako in kaj, tko da v celoti preberi, da te ne bo naš slab spomin zavedel.

tist slika, ki sem jo prilepil je edini papir s črtnimi kodami. 

 

v navodilih piše, da to napopam na škatlo in pošljem. bom šel na pošto pa vprašal kaj se da nardit.

 

 

Hvala

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 urami:

Baje 6900xt nikakor ni vredna denarja... je precej bliže 3080 kot 3090 in se tako ne splača. Dosti bolj se splača 6800, ki je tudi zelo blizu 3080, ampak cenovno ugodnejša.

 

 

ni uporabil niti SAM niti rage mode

 

pa nobena 2020 igra

 

od nvidia influencerja kot JayZ itak drugo ni pričakovati

 

za objektivne opise glej Hardware Unboxed ali Gamers Nexus, ne te plačance

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Jaz samo pravim da je potrebno gledati neke bolj objektivne opise, ne pa od znanega Nvidia influencerja, boli me kurac kako gledanost ima, to še ga ne naredi objektivnega.

 

O njegovi strokovnosti pa raje ne bi, pred meseci je bil skeptik, da bo rdna2 konkurenčen amper, ker bo moral biti 300% hitrejši kot rdna1 :avadodo:

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Očitno ga vse te firme, ki mu dajejo tone brezplačne robe imajo za kompetentnega.

ker ima visoko gledanost, ne ker ga imajo za " kompetentnega"

 

Navedek

Me res čudi, da tebi ne pošiljajo hardwera, ki kot pravim o vsem tem veš daleč več kot oni. Probaj kontaktirat, zgubiti nimaš kaj navsezadnje. Boš vsaj enkrat še v praksi videl PC, ki poganja igre.

spet ta bebast ad hominem napad, a imaš kaj drugega za povedati

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

Nvidia ima DLSS in Ray tracing. Se pravi se lahko AMD na trepalnice postavi s SAM in nevem če vem vse, pa kočna izkušnja ne bo boljša.

 

Točno to sem ravno hotel napisat.

Maksi neki lupeta o nepoštenosti, a hkrati sam ignorira DLSS - in ray tracing - in tudi to, da bo kmalu tudi Nvidia omogočila SAM - kar neko sprenevedanje. :D

 

evo še Digital Foundry review - plačanci nepošteni :D

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Nehajmo se sprenevedati, z vklopljenim raytracingom noben tukaj ne bo igral, DLSS pa (še) nima dosti podpore. Prav tako ima AMD v razvoju alternativo (Super Resolution).

 

ok, če damo linke Nvidia influencerjev, potem bo jaz tudi dal obratno

 

 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 19 minutami:

spet ta bebast ad hominem napad, a imaš kaj drugega za povedati

 

Sorry priznam, da mi pač od nekdaj grejo na jetra teoretiki, ki mislijo, da so pojedli vse znanje sveta... nimajo pa absolutnega pojma o praksi in vsem povprek solijo pamet. Ne morem se zadržat proti taki samovšečnosti... saj zato sva imela tudi s FTG-jem nesoglasja. Ampak on prizna, da je narcisoiden.

 

Nabavi si končno neko zadevo v resničnem življenju, da te bo vsaj kdo bolj resno jemal.

 

Stipe2 reče pred 6 minutami:

Točno to sem ravno hotel napisat.

Maksi neki lupeta o nepoštenosti, a hkrati sam ignorira DLSS - in ray tracing - in tudi to, da bo kmalu tudi Nvidia omogočila SAM - kar neko sprenevedanje. :D

 

evo še Digital Foundry review - plačanci nepošteni

 

Saj točno to sem želel izpostaviti... da se dela pametnejšega od vseh, črpa pa samo enostranske informacije, ki njemu pašejo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...