Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Jaz v enem letu ene 2-3x kompe za sebe sestavim. Ziher ene 10k eur vržem samo za to na leto. Pol po parih mesecih vidim, da nič ne uporabljam pa naprej za ok denar prodam. Da imajo drugi veselje. :)  Da ti ne povem za strežnike, ki jih imam in se mi nabirajo. :D    Sem ponudil zastonjArnesu ene 90 komadov če hočejo, ko so imelli problem z video konferenco. :D

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 1 uro:

Jaz v enem letu ene 2-3x kompe za sebe sestavim. Ziher ene 10k eur vržem samo za to na leto. Pol po parih mesecih vidim, da nič ne uporabljam pa naprej za ok denar prodam. Da imajo drugi veselje. :)  Da ti ne povem za strežnike, ki jih imam in se mi nabirajo. :D    Sem ponudil zastonjArnesu ene 90 komadov če hočejo, ko so imelli problem z video konferenco. :D

Če se ti nabirajo pa ne veš kam z njimi :sorcerer:...

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 1 uro:

Povej kaj rabiš bomo že najdli ugodno ceno :P

 

a veš kaj ti men povej, k si bolj doma v tem. FlexATX oz. strežniški napajalci. A so te zadeve tok glasne kot jst mislm, da so s tistim 40mm ventom? Nivo glasnosti, da ni za v dnevni imet?

 

za primerjavo: mam npr en takle mini pc, kaj bi bil tih po merilih minipcjev, sam ne stari, edina stvar k jo v svoji dnevni slišim je ta piskajoči hudiček.

lighter

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 16 minutami:

a veš kaj ti men povej, k si bolj doma v tem. FlexATX oz. strežniški napajalci. A so te zadeve tok glasne kot jst mislm, da so s tistim 40mm ventom? Nivo glasnosti, da ni za v dnevni imet?

Obstajajo takšni pri katerih lahko zamenjaš ventilator z npr. Noctuo, sam je useen še zmer dokaj glasno. It's 40mm after all.

Povezava do prispevka
Tawny reče pred 51 minutami:

Se bols je, k ze tok casa cakam na dostavo, da jo bom dobil najbrz po tem, ko izzidejo osvezene variante :)

Haha js tut. Bi ze mogla tale tedn prit, zagotovo pa pride na sredini naslednjega tedna. A-ha. Js pa ze cel mesec doma komponente, sam ta gpu je res loterija dobit.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 25 minutami:

Haha js tut. Bi ze mogla tale tedn prit, zagotovo pa pride na sredini naslednjega tedna. A-ha. Js pa ze cel mesec doma komponente, sam ta gpu je res loterija dobit.

 

Jaz za ta build tudi CPU se vedno cakam. 6.11 naroceno pri mlacom, nobenih informacij nimajo baje ... Ostalo pa lezi po skatlah ze vec ko mesec.

Povezava do prispevka

na AGT se tudi ne servisira - sem nesel laptop zaradi grafične tja, tip ga je imel 2 meseca, in ni naredil nič. Pa vsak dan sem ga gnjavil, in vsakič mi je rekel, naj ga pokličem jutri. :D Vmes sem kupil že drug laptop, ker sem ga nujno rabil. Šele potem je nekje našel eno refurbished grafično, da mi jo je zamenjal.

Sicer je bilo to že 11 let nazaj...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...