Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

maksi reče pred 1 uro:

Se bo šlo na konzole, vse te zadeve niso življensko pomembne, da bi jih moral imeti za vsako ceno. Pač sami ste ustvarili tole stanje, ko ste bili pripravljeni plačati jurja ali dva za gaming gpu.

 

ni, je pa sigurno zdaj dosti bolj življensko pomembno, kot leto dni nazaj...če ne, bi folka doma še do konca znorel, če ne bi bilo zabavne elektronike

Povezava do prispevka

Se stinjam z maksijem, zdaj je res brez veze karkoli kupovati. Itak ima vsak še 1000 nepreigranih vrhunskih iger. Če si pa tiste dve igri, ki izkoriščata moč novih grafičnih prišparaš za kako leto in jih potem kupiš poceni in preigraš na ps5 ali še bolje na precej močnejšem xbox series x si pa sploh zmagal.

 

Evo kaj jaz trenutno špilam in uživam na polno: Red Alert 2, Mass Effect 3, Doom 1 in Doom 64. Od novejših igram pa King's Quest in Pathfinder Kingmaker. Nobene potrebe po novi grafični. Tudi če bi jo kupil ne vem kaj bi igral na njej - hroščati Cyberpunk:rofl:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
maksi reče pred 44 minutami:

Ker če ne igraš 4K na 60/120fps na ultra detajlih, boš znorel ja.

 

Feget reče pred 10 minutami:

Se stinjam z maksijem, zdaj je res brez veze karkoli kupovati. Itak ima vsak še 1000 nepreigranih vrhunskih iger. Če si pa tiste dve igri, ki izkoriščata moč novih grafičnih prišparaš za kako leto in jih potem kupiš poceni in preigraš na ps5 ali še bolje na precej močnejšem xbox series x si pa sploh zmagal.

 

Evo kaj jaz trenutno špilam in uživam na polno: Red Alert 2, Mass Effect 3, Doom 1 in Doom 64. Od novejših igram pa King's Quest in Pathfinder Kingmaker. Nobene potrebe po novi grafični. Tudi če bi jo kupil ne vem kaj bi igral na njej - hročati Cyberpunk:rofl:

 

To vaše bi držalo, če bi se podražile samo high end komponente...podražilo se bo vse

Povezava do prispevka

1. Corona je cripplala proizvodnjo in dostavo

2. Folk je doma nikamor ne more in bi rad igral

3. Nove serija graifčnih, ljudje hočejo menjat že za to

4. Kripto manija 4. wave

5. Problemi s proizvodnjimi procesi, poleg nove serije je tu še nova konzola, ki pride vsakih 7 let

6. Prišelj je Cybperunk, Valhala in drugih zelo zahtevnih iger je prišlo lasnko leto...

7. Ljudje nimajo kje denarja zapravit, hodi jim višek...

.....

 

Skratka za stanje, tako kot je ogromno ralzogov. Jest ne bi s prstom kazal samo ne enega. Kot sem reke, kljub tako visokim cenam. Tolko kolkor so letos moji frendi zmetali v kompe, to ni bilo nobeno leto.

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
maksi reče pred 4 minutami:

a je pomanjkanje PS4 konzol

hja... Po skoraj petih letih je ps4pro še dražji, kot je bil na dan izzida. Zakaj bi sedaj kupoval nekaj za 400€? Če je ps5 400€?

 

Poleg tega pa vsaj jest:

2021 boš igral na 5400rpm HDDju in ventu, kot sesalec? Hvala lepa... BTW na ps4 ni Demon soulsev.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

hja... Po skoraj petih letih je ps4pro še dražji, kot je bil na dan izzida. Zakaj bi sedaj kupoval nekaj za 400€? Če je ps5 400€?

torej se raje odločiš porabiti 1,5-2,5k za gaming komp, make sense

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 5 minutami:

torej se raje odločiš porabiti 1,5-2,5k za gaming komp, make sense

Ne... nima veze... narediš kar hočeš... Folk daje oglas na bolho, da kupi PS5 za 1000€. Lahko tudi 1000€ za ps5. Jest sem dal za grafično 300€ leto pa pol nazaj. Pa sem jo prodal sedaj za 600€. Bom mal igral indie igre, ker so dobre. Skratka tako stanje je.

Ti pa če misliš, da je PS4pro dober nakup tretnutno zakaj ne kupiš?

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 14. 1. 2021 at 15:02:

1. Corona je cripplala proizvodnjo in dostavo

2. Folk je doma nikamor ne more in bi rad igral

3. Nove serija graifčnih, ljudje hočejo menjat že za to

4. Kripto manija 4. wave

5. Problemi s proizvodnjimi procesi, poleg nove serije je tu še nova konzola, ki pride vsakih 7 let

6. Prišelj je Cybperunk, Valhala in drugih zelo zahtevnih iger je prišlo lasnko leto...

7. Ljudje nimajo kje denarja zapravit, hodi jim višek...

.....

 

Skratka za stanje, tako kot je ogromno ralzogov. Jest ne bi s prstom kazal samo ne enega. Kot sem reke, kljub tako visokim cenam. Tolko kolkor so letos moji frendi zmetali v kompe, to ni bilo nobeno leto.

 

To je isto kot ono da folk zarad korone spije vec alkohola

 

Mogoce je res, ampak jaz osebno teh “logik” niti najmanj ne razumem

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...