Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 53 minutami:

 

Konzolo  kupiš na v trafiki a? :)

Konzole so sicer res redkejse kot mefistovi lucidni posti, sam vsaj ko jih dobis so na voljo za nek, reciko temu, ne-previsok scalperski pribitek. Ceprav tut tle se par trgovcev, namely Big Bang trudi to popravit :D

Povezava do prispevka

Slabi časi za bit pc gaymer

- amd kartice ležijo naokrog

 

Also, te hitre spremembe so nore. 5700 so bile zakon za zakon ceno, zdaj je pa treba sam za kartico dat toliko, kot sem leto nazaj dal za cel PC :alien: in medtem ko so 5700 še vedno isto drage, če ne kje dražje kot pred letom

 

also, kaj je tle fora:

 

spacer.png

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka
Arey reče pred 13 minutami:

Ceprav tut tle se par trgovcev, namely Big Bang trudi to popravit :D

Ce mislis uno "PS5 + dual sense" za 569€ ponudbo, tisto ni nateg, ampak dobis dva kontrolerja v kompletu, torej enega ki pripada konzoli in enega dodatno.

 

Razen ce pac kot nateg stejes to, da te "silijo" kupit dodatni kontroler.

Povezava do prispevka
Sovir reče pred 8 minutami:

Slabi časi za bit pc gaymer

- amd kartice ležijo naokrog

 

Also, te hitre spremembe so nore. 5700 so bile zakon za zakon ceno, zdaj je pa treba sam za kartico dat toliko, kot sem leto nazaj dal za cel PC :alien: in medtem ko so 5700 še vedno isto drage, če ne kje dražje kot pred letom

 

also, kaj je tle fora:

 

spacer.png

Večina je potnih stroškov, ko mora trgovski agent potovati in se pogajati z scalperji, da lahko dostavijo kartico :)

 

Senpai je opazil, da manjka čipov po svetu in da čipe rabijo v medicini in za električne avteke. Zato je execute order 66 glede shortage-a. Svetovalci mu morajo v 100 dneh poročati o stanjo glede pomanjkanja čipov. Mogoče bo Senpai nekaj naredil glede tega. Mogoče se produkcija čipov zopet preseli v usa.

https://news.slashdot.org/story/21/02/25/0143209/biden-signs-executive-order-to-address-chip-shortage-through-a-review-to-strengthen-supply-chains

Povezava do prispevka

Yes - sam dokazujem svoj point, da je treba veliko efforta in časa, da vzpostaviš produkcijo - pa tu gre za primer najbolj znane in največje firme na tem področju. Da bi pa Američani sami kaj začeli praskat, bi trajalo še 2x dlje. In za surovine bodo še vedno odvisni od uvoza iz Kitajcke.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Ce mislis uno "PS5 + dual sense" za 569€ ponudbo, tisto ni nateg, ampak dobis dva kontrolerja v kompletu, torej enega ki pripada konzoli in enega dodatno.

 

Razen ce pac kot nateg stejes to, da te "silijo" kupit dodatni kontroler.

A, my bad. Mislim ja, definitivno je nateg ampak manjši kot sem mislil.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 24 minutami:

A, my bad. Mislim ja, definitivno je nateg ampak manjši kot sem mislil.

Ma ja, sam Big Bang je ze od nekdaj mel te bundle z dodatnim kontrolerjem, ker pac dost folka itak kup dodatni kontroler. Tko da nateg je pol sam ce istocasno nebi ponujal loceno navadne konzole brez dodatnega kontrolerja. Do zdej pr njih se nism vidu tega, dokler nimajo nobene verzije na zalogi lahko samo ugibamo : D

Povezava do prispevka

Drugače tudi za PCjaše ni spet tolk grozno. Jest če bi menjal komp bi lepo kupil že sestavljenega, kaj takega: https://www.notebooksbilliger.de/omen+desktop+pc+gt12+0039ng+694213/eqsqid/aa76665f-b88e-451b-96ea-fd8dc971b8a0

Pa tud ohipšje mi je top. Za tak denar, samo težko strpaš vse to v 25l ohišje.  Jest mam relativno majhno ohišje in zdej k kga gledam mi je res huge in neuporabno za brezveze, ker nima več niti enega mehanskega diska. 2x M2, 2x Sata SSD, to inč placa ne vzame, brez DVD enote, brez navijaslekga hladilnika je potem kišta praktično prazna. Graifčna edina, k vzame plac...

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 1 uro:

 

kaj to je "new normal" cena, al? :)

 

ki jaz imam identične specifikacije, samo da sem dal cca. 800€ manj, oziroma sem za ta denar dobil še ultrawide monitor, miško in tipkovnico... :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...