Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 10 minutami:

Jaz mislim, da se bomo iz te epidemije prebudili v nasplošno precej dražji svet - cene računalniških komponent bodo še najmanjši problem imo...

Tako da ti bo tisti denar na računu prišel ful prav, če mene vprašaš. :D

 

35% vseh dolarjev v obtoku je bilo natiskanih v letu 2020, let that sink in. Precej razloži trenuten mining boom.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 1. 3. 2021 at 15:46:

 

ja, ne vem, baje je ful iskan procesor med temi tipi, ki kupujejo stare komponente...sej pravim, nisem šel več kot toliko preverjat, tako sem slišal.

verjetno je ful iskan za folk, k hoče nadgradit svoje predpotopne kište, je pa to še vedno ancient history 4c8t.

identični i3 (mogoče imajo sicer manj L3) stanejo kakšnih 100-130e. sicer se jih ne da navijat, ker i3 nimajo K verzije.

i5 K stane pa 200e, s tem da ima še 2 jedri več.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 41 minutami:

A niso rekli, da je konkurenca dobra ? Odkar je AMD "konkurencen" Nvidii so sle vse cene GPUjev gor. AMD jeve zacetne cene niso prav nic poceni. AMD - NEXT GEN ONLY IN PRICE

To kar sedaj imamo ni konkurenca ampak duopol, tako kot pri procesorjih. Pri slednjih je vsaj upanje, da bodo ARM procesorji prekinili tole napihovanje cen vsako generacijo.

 

Povezava do prispevka
maksi reče Dne, 4. 3. 2021 at 10:35:

To kar sedaj imamo ni konkurenca ampak duopol, tako kot pri procesorjih. Pri slednjih je vsaj upanje, da bodo ARM procesorji prekinili tole napihovanje cen vsako generacijo.

 

res je. Še malo pa bomo imeli triopol in stiropor.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...