Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

komentarji spodaj (na strani od linka) so, da bodo američani itak banal te gpuje, če bodo predobri.

če bodo dejansko gpuji tok dobri, oz boljši od konkurence, sploh ni strahu, da bi ban s strani amerike preprečil širjenje firme/gpujev. 
Datacentri požirajo GPUje kot za šalo. Pa naj bo za računanje fizike al pa (mining) nekaj drugega. Profit je profit. Če bodo zgornje tehnične specifikacije še povikali s kompetentnimi gonilniki, potem je to win. Ampak dvomin da bodo lahko skupaj spravli driverje, glede na to, da mata tako amd kot nvidia probleme s tem, pa se konkretno s tem bavita že nemnogo let.

 

bomo vidli. Imo bo kot z intlom. neki neki neki, na koncu kurac :)

imo bo ta gpu bolj kot nek asic 

Povezava do prispevka

Hej, prepozno sem čakal in jih ni več ;I nisem mogel rezervirati, čeprav so imeli 30 komadov, ampak ni več niti enega.

 

Naslednjič bom takoj nabavil in potem spraševal okoli, tudi jaz sem ostal brez ;I

3060ti so imeli po cca 900€, ampak sta ili samo 2 na zalogi, tako da se sploh nisem zanimal.

 

Pardon vsem, ki sem vam dal upanje ;I

Povezava do prispevka

Lol, ne lol, po toliko so - in kar je najboljše, še se bodo podražile. :)

 

Ko sem jaz tu ponujal res vrhunsko Asus 3080 TUF OC verzijo za dobrih 1000€ direkt od Mlacoma, nobenega ni zanimalo, ki so verjetno naivno mislili da bo kmalu ceneje - zdaj jim je sprejmljiva tudi slabša verzija za 1300€. :D

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 urami:

Lol, ne lol, po toliko so - in kar je najboljše, še se bodo podražile. :)

 

Ko sem jaz tu ponujal res vrhunsko Asus 3080 TUF OC verzijo za dobrih 1000€ direkt od Mlacoma, nobenega ni zanimalo, ki so verjetno naivno mislili da bo kmalu ceneje - zdaj jim je sprejmljiva tudi slabša verzija za 1300€. :D

 

 

tule se spomnim dveh pregovorov:

1. Po toči zvoniti je prepozno

2. Lahko je biti general po bitki

Povezava do prispevka
cashman reče pred 10 urami:

tule se spomnim dveh pregovorov:

1. Po toči zvoniti je prepozno

2. Lahko je biti general po bitki

 

Eh, kdaj pred točo sem jaz že zvonil (poglej nazaj v temo, če si pozabil), samo "razsvetljeni" ste bili prepričani, da do konec letošnjega poletja bodo cene spet normalne...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...