Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 3 minutami:

 

Sem predvideval, da si za nekaj časa šel pod kamen, po tistem debaklu iz programerskega znanja v Igrovju (60fps patch) - ker spodobilo bi se...

Marsikaj bi se spodobilo pa glej ko se vedno postas na tem forumu. Preden predvidevas napacno bi tut pomagalo da preberes moj response na “debakel”, ceprav verjetno nima smisla ker ni voda na tvoj mlin. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 11 minutami:

Marsikaj bi se spodobilo pa glej ko se vedno postas na tem forumu. Preden predvidevas napacno bi tut pomagalo da preberes moj response na “debakel”, ceprav verjetno nima smisla ker ni voda na tvoj mlin. 

 

Človek božji, ti si se ujel v to isto napako, ki si jo nevedel v responsu - samo v obratni smeri razmišljanja. :D

Samo da tvoja smer je bila napačna, kar je hilarious, ker si iz progamerske kaste,"kao poznaš področje". :D

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
Arey reče pred 30 minutami:

:avadodo: Dej jz bom nehal sm pisat ker offtopic ampak svaka čast stipe, bi rekel never change ampak glede na to da že leta in leta pišeš nesmisle mislim da se ni bat da se boš :D

 

Ja, sej dejansko nimaš kaj napisat, obrukal si se in to je to - edino priznal bi lahko, če bi bil muško...ampak tudi če ne, vemo mi kdo je naš "go to" programer, to se ne pozabi. :D

Povezava do prispevka
Feget reče pred 21 minutami:

Ej stipe koliko igric si dejansko preigral na tej tvoji grafični za 1000 evrov (ki je by the way toliko kot obe konzoli nove generacije skupaj:D

 

Grem stavit levo jajce, da sem jih jaz na svoji 1070 več, čeprav na PC-ju res ne gajmam dosti:D

 

maksi reče pred 15 minutami:

Saj je napisal ob nakupu, da bo odigral Cyberpunk in bo dal komp mulcu

 

Nekako dvomim da ga je odigral :D

 

Stipe2 reče Dne, 28. 3. 2021 at 12:31:

pri meni je PC ponavadi uno, igram ga tistih nekaj mesecev, ko kupim novo kišto in dokler me drži hype in potem spet konzola - mogoče se sliši glupo, ampak sedim cele dneve v službi in potem se mi ne da še sedet doma za PCjem - to mi je nekako največji turn off PC gaminga - ko sem bil mlajši, to ni bil problem, ampak danes je kar faktor, opažam. :D

zdaj pač še nabijam na njem, ampak ko pride prva prava PS5 eksluziva, gre kavč zavaljotka in bom pozabil, da sploh imam PC. :D

 

PC je dandanes samo malo za videt, do kam je prišel razvoj hardvera - nimam več 15 let za na dolgi rok nabijat vsak dan, niso še naredili tako udobnega gaming stola... :D

Niti nimam toliko časa za nabijat igrice nasploh, kot ga očitno imajo najbolj zaposleni pravniki v Sloveniji. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 8 minutami:

Če se bodo spomnili kako patentirano sinergijsko foro, v kombinaciji z Intelovim CPUjem, potem so lahko tudi nevarni za AMD in Nvidio - sploh v kombinaciji s pravo ceno...

 

Ja že Intel CPU z IrisPRO je delao super v kombinaciji Intel Quick Sync, tisti, ki niso imeli posebej pisane kode za GPU.  Če bo kaj podobnega bo super. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 14 minutami:

Če se bodo spomnili kako patentirano sinergijsko foro, v kombinaciji z Intelovim CPUjem, potem so lahko tudi nevarni za AMD in Nvidio - sploh v kombinaciji s pravo ceno...

tole ne bi šlo skozi preko protimonopolnih regulatorjev

Povezava do prispevka
maksi reče pred 5 minutami:

IBM je točno to naredil, ni blo ne.

 

Sedaj so drugi časi, ne moreš kar delati nekih nestandardnih zadev v PC ekosistemu.

 

Če ti kot uporabnik imaš lahko gor Windowse in vse tako kot imaš zdaj, kaj te boli briga kaj je v ozadju, dokler ti igre tečejo bolje kot na PCju sesatvljenem iz vseh vetrov...valjda govorim za nišno gamerski izdelek, ki bi imel tudi ustrezno ceno - za obične ljudske kište to nima ekonomskega smisla

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 6 urami:

 

Pise da bo tsmc ta chip delal, tak da pomoje bo paper launch...pa tisto malo kaj bo na trgu bo overpriced af... al ma intel kake vecje kolicine zakupljene pri tsmc?

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 17 urami:

Ja no, AMD nam je hotel prodat neko standardno PCIe specifikacijo, kot da je neka nenadjebljiva proprietary tehnologija. :D

Ampak ajde, na koncu smo vsaj vsi imeli nekaj od tega, ker se je tudi Nvidia naenkrat "spomnila", da tudi njihove kartice to podpirajo, samo so "pozabili" omogočit...

 

AMD je pac bil prvi ki je pokazal, da funkcionalnost dejansko kaj doprinese.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...