Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Fora je v tem, da ker niso imeli druge pametne "tehnologije" so pa to uporabil + rahlo povecali prodajo svojih novih procesorjev za tisti trenutek. Itak so vedeli, da bo to tudi Nvidia uporabila. To pac dela konkurenca.

Verjemi, da so firme seznanjene s tehnologijami, samo dokler jih kdo ne brcne v rit se pac ne premaknejo.

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 10 urami:

Fora je v tem, da ker niso imeli druge pametne "tehnologije" so pa to uporabil + rahlo povecali prodajo svojih novih procesorjev za tisti trenutek. Itak so vedeli, da bo to tudi Nvidia uporabila. To pac dela konkurenca.

Verjemi, da so firme seznanjene s tehnologijami, samo dokler jih kdo ne brcne v rit se pac ne premaknejo.

 

Itak, sej pravim, na koncu smo imeli vsi nekaj od tega...kdo ve, kaj nam še držijo nazaj - verjetno bi vse grafične lahko bile še ful hitrejše, "če bi bilo treba". :)

 

Povezava do prispevka

Situacija z grafičnimi je očito resna, danes sem sanjal, da se sprehajam po nekem večjem megamestu s 1000 evri v denarnici in preko oglasov iščem preprodajalce grafičnih. Večina jih je imela neke uganke za rešit preden si sploh našel prodajalca (talni rebusi, naslov odkriješm ko rešiš puzzle in podobno), zraven mene pa so se za grafične borili tudi neki ruski mafijci z noži, ki so grozili vsem, ki so jih želeli kupiti.

 

Ko sem se zbudil, sem bil samo what the fuck.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 22 urami:

Situacija z grafičnimi je očito resna, danes sem sanjal, da se sprehajam po nekem večjem megamestu s 1000 evri v denarnici in preko oglasov iščem preprodajalce grafičnih. Večina jih je imela neke uganke za rešit preden si sploh našel prodajalca (talni rebusi, naslov odkriješm ko rešiš puzzle in podobno), zraven mene pa so se za grafične borili tudi neki ruski mafijci z noži, ki so grozili vsem, ki so jih želeli kupiti.

 

Ko sem se zbudil, sem bil samo what the fuck.

you realized the real of your dream and escaped to reality just to realize that you cannot

uredilo bitje jazbinec
Povezava do prispevka

Zadnji teden na mindfactory ne manjka 6700xt in 3060 (te so sicer lepo skopnele). Imajo tudi nekaj 6900xt in 3070. Na caseking imajo na zalogi celo 3080. Vse sicer po bolanih cenah, ampak vsaj nek napredek se kaže. Ni mi pa jasno kako nikjer ni več videt 6800 ali 6800xt, ki so bile par mescov nazaj edine kartice na zalogi. 

uredilo bitje Surg3on
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...