Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

maksi reče pred 3 urami:

Saj isto bi lahko trdil pred izidom Zena pri procesorjih, ne razumem takšnega resigniranega odnosa

Isto bi lahko zadnjih x amd generacij (minus ryzen) trdil in imel prav, zato tudi ta odnos.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 11 urami:

Ko bi jih vsaj!

Jaz isto upam, da bom lahko požrl svoje besede. Saj tudi javno sem napisal da bom. Če ne pa imam shranjene vse maksijeve izjave in ljudi katerim je talal nasvete in jih potencialno zajebal... tak, da te nebo fajn. Upam pa, da sem se motil in jeseni pride poceni Jezus. Jaz bom v vsakem primeru mirno spal, ker bom vedel, da s svojimi nasveti nisem komu zjebal lajfa in prihrankov.

Povezava do prispevka

Da si ne bos kej naredu s temi cringe posti no res si dosadan s tem drkanjem na maksija

 

Clovek ti je lajf unicu ne k ti je nasvet dal al pa komu drugem na forumu

 

Skoda k nikol ne upostevas nasveta da se fukn po stengah 

 

Butl

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Ma ni fora fanboy ko da ti konstatno lapaš gluposti. Zen2 super da se je zgodil, 10 let je Intel natepaval iste procesorje, in tud zdaj ryzen ni ne vem kakšen leap kot predvsem dobr p/p. Samo ti zraven raj že 10 let nabijaš kako samo še en let poj pa bo. Zdaj maš ryzen a si najdu kakšen drug razlog, da še mal počakaš?

 

2080 ti je pršu na market septembra 2018, jebene 2 leti bosta ravnokar, in ti maš kle trdga na nekih paper specsih, kako čez pol leta pride od AMDja grafična, ki bo vsaj tok hitra, keri bedni fanboji smo, k nismo mokri. Če nvidia izda jeseni grafično za 700 evrov, ki bo hitrejša kot vse od AMDja (in ki bo garant boljša kot AMDji v konzolah) majo mojih 700 evrov, ti pa lahko začneš naslednji cikelj jamranja in čakanja, al na pocenitev konzol, update konzol, naslednji gen cpujev,  naslednji gen gpujev, vrnitev Jezusa med smrtnike, pač karkol ti bo že relevantno tisti moment.

Povezava do prispevka

700€ grafa od nvidije ne bo hitrejša od vseh amdjevih, razen če bo nek magic sauce, o katerem še nič ne vemo.

 

A se tebi zdi smiselno, da bi AMD izdal konec leta high-end grafe, ki bi tekmovale s prejšnjo generacijo?

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Ta isti magic sauce za stvari, o katerih ne vemo nič, ko vs tvoj bullshit po teh topicih. Ne veš kok bosta xbox in ps, ne veš kok bojo next gen gpuji, ne veš kok bojo hitri, samo zaenkrat statistika kaže na par let prednosti nvidije, valda pa letos ko si ti (kot še čist vsako random leto do danes) napovedal neki pa bo drugač, majke mi.

Povezava do prispevka

Maxi je pozabil da je bil ati Radeon vcasih nosilec nove tehnologije in je gladko konkuriral z flagshipi nvidije. Potem pa jih je komplet prevzel amd in je slo vse dol pa en kup dobrega kadra so zgubili.

 

Sedaj pa je to tragikomedija da nova generacija amdja lovi perf starih geforcev ti. Big navi bi moral tekmovati z 3090 a vsi vemo da so to le prazne zelje

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 2 urama:

Maxi je pozabil da je bil ati Radeon vcasih nosilec nove tehnologije in je gladko konkuriral z flagshipi nvidije. Potem pa jih je komplet prevzel amd in je slo vse dol pa en kup dobrega kadra so zgubili.

če bi bilo vse tako fajn pri atiju, jih amd nikoli ne bi mogel prevzeti

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...