Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 2 minutama:

Fak no, ne me jebat s to klošarijo. Ali obstaja kakšna štacuna v Avstriji in Nemčiji, kjer se registriram kot Slovenska družba, naročim, plačam in dobim v Slovenijo. Tudi če je 100 evrov več, ne da se mi jebat s tem klošarskim sranjem in fake naslovi.

 

Saj ti si rekel, da boš naročil na pravno osebo ali kako? Potem lahko preko Midfactory. Samo fizičnim osebam ne pošiljajo direkt.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Feget reče pred 24 minutami:

Fak no, ne me jebat s to klošarijo. Ali obstaja kakšna štacuna v Avstriji in Nemčiji, kjer se registriram kot Slovenska družba, naročim, plačam in dobim v Slovenijo. Tudi če je 100 evrov več, ne da se mi jebat s tem klošarskim sranjem in fake naslovi.

Caseking.de pošilja tudi fizičnim osebam bp.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 4 urami:

Zadnje dva meseca je problem tudi za to, ker moras fizicni osebi racunati davek iz njegove drzave (npr. ce nemec posilja v slo nam mora racunati 22%). Tukaj nastanejo tezave, ker ti mora dati  predracun, ker spletno narocilo pac ne zna obracunati tega.

Ja, neresljivi problemi za program. 

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 19 urami:

Zadnje dva meseca je problem tudi za to, ker moras fizicni osebi racunati davek iz njegove drzave (npr. ce nemec posilja v slo nam mora racunati 22%). Tukaj nastanejo tezave, ker ti mora dati  predracun, ker spletno narocilo pac ne zna obracunati tega.

 

Tudi mi moramo, če prodamo fizičnem kupcu v kakšni EU državi za več kot 10k eur na mesec odpreti oz pridobiti njihovo davčno številko. Ker imamo malo omejen program pa moramo marsikaj ročno narediti pri teh malih zneskih. Pri velikem prometu bi rekli fuck this.

Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 28. 8. 2021 at 9:13:

 

Jep če bi bila cena 500 vs 700 evrov kot je bilo mišljeno, bi bila 3080 dejansko več kot 1/3 dražja in bi bil nakup vprašljiv. Če pa je ena 900 druga pa 1100 je pa to okoli 20% več denarja za 40% več performanca. Nakup 3070 je dejansko precej slabši deal.

Drži, kar si napisal. V resnici pa sem odgovarjal na Tomažkov post, kjer je primerjal 3080 in 3080 Ti. Tudi tu je 3080 bolj smiseln nakup :D

Povezava do prispevka

https://www.nutraingredients-usa.com/Article/2021/08/27/Port-snarl-in-China-shows-shipping-crisis-far-from-over

 

Navedek

For example, in China, where the COVID-19 virus had been all but eradicated, a portion of Ningbo-Zhoushan Port, the world’s third-busiest, was shut down for two weeks after a worker tested positive for the virus.  While officials said the port fully reopened two days ago the shipping snarl that developed reportedly will take weeks to untangle.

 

Povezava do prispevka
LichKing reče pred 4 minutami:

faaak kolk se ne morem odločit RTX 3060 Ti za 700 eur ali RTX 3070 za 1000 eur...čisto narobe svet

 

razmišljam, da bi kar nabavil vse ostale komponente in začasno uporabljal mojo staro GTX 970 in pač probal ulovit kak dober deal v prihodnosti

Vzem 3060 ti. 3070 ni niti približno hitrejša za 300€ :)

300€ je dražaja zaradi minerejev.

Povezava do prispevka

3060 Ti MSI Ventus 3X sem gledal da se ga dobi za okrog 700 eur

 

https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-MSI-Geforce-RTX-3060-Ti-VENTUS-3X-OC-LHR-DDR6--Retail-_1420072.html

 

https://www.caseking.de/msi-geforce-rtx-3060-ti-ventus-3x-8g-oc-lhr-8192-mb-gddr6-gcmc-296.html?__cf_chl_jschl_tk__=pmd_xhSrlwz2IWjVg93yDFjZEZo3LkMmgxWKWkwc9wzXI_Y-1630759108-0-gqNtZGzNAmWjcnBszQi9

 

na caseking je sicer kar dražja, sam imam tam že cel build v košarici, ubistvu so vse komponete mal dražje na caseking...

 

v preteklosti sem vse kupoval na MF sam nevem kolk jih hočem še podpirat glede na odnos do SLO kupcev

 

a kdo mogoče ve koliko približno stane mailboxde v primeru, da vse preko njih pošlem (verjetno en večji paket; ohišje bom verjetno kar doma nabavil kak Lian Li ali pa Meshify)

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...