Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 8 minutami:

V bistvu mi brez HDR dela tudi 4k 120hz. Ampak če pa vklopim HDR gre pa vse v kurac, zmore pa v 10 bit največj 1080p, tudi če dam na 30hz ne more predvajati v 4k in 10 bit.

 

Drek je to, ker ne vem ali je kabel ali je kaj drugega :(

 

Poglej malo navodila TV-ja in grafične. So včasih možne omejitve pri obeh. Ene zadeve laufajo samo preko DP recimo... Ali pa so tudi vhodi na TV lahko različni. Pri meni ima moj TV od par hdmi vhodov samo enega, ki prebavlja 4K HDR. 

Povezava do prispevka

Moj TV na vseh vhodih sprejema 4k HDR (LG CX),

 

Tale kabel imam:

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B01FXRN074/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&th=1

 

Res ni 2.1. samo vseeno bi moral HDR vsaj v 4k 30hz laufat?

 

Sem pa bral, da naj bi pasivni hdmi 2.1. kabli samo do 3m dejansko bili 2.1. - nad to dolžino pa rabiš aktivne kable (pojma nimam kakšni, samo baje so dragi ko prasci). 

 

Sicer sem še ta kabel gledal, samo verjetno bo isti rezultat kot na mojem :(

https://www.amazon.it/gp/product/B0965HZTD5/ref=ox_sc_act_image_1?smid=AN95FJSJAGY0L&th=1

Povezava do prispevka

Pa sj to smo že dolgo poznal, se mi zdi d je Vegeta to našraufal na svoj gpu. Najcenejši gpu + high pressure fani + aftermarket gpu cooler, košta te prb. tok kokr ta asus+noctua combo.

 

Se pravi vzameš ta combo in se ne rabš jebat s šraufanjem in še garancija ti ostane.

Povezava do prispevka

Še vedno slabši perf napram vodnemu. Velikanska in (po vsej verjetnosti) precej draga. V tem price pointu verjetno dobis ze tudi kake nereferencne AIO verzije. Vem da ste tu sami aircoolerji, ampak meni osebno ti velikanski tower hladilniki na procesorjih in grafičnih estetsko res niso všeč. Kot rečeno, treba bi blo primerjat pros and cons, ampak imo si v tem price pointu ze na vodnem/hibridnem hlajenju, ki ma skoraj sigurno boljši performance. 
 

Nima veze da je radeon 6950xt, dajem samo kot primer hibridne AIO verzije:

 

https://www.mindfactory.de/product_info.php/16GB-Sapphire-Radeon-RX-6950-XT-LE-GAMING-OC-TOXIC-GDDR6-HDMI-retail_1453290.html

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 2 urama:

lahko bi imeli temo kupim prodam grafične kartice, če vam je tak hobi to prodajanje, ker samostojno temo odpirati je ratal nek meme, moraš imeti kar jajca in dobro očiščene dovode in vse

Hahaha :D Sam ne smes dat neumne cene ker to ni bolha, that’s all. So pa tut ljudje ki jim je bil ocitan neapucan dovod prodali stvari, tko da w/e. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...