Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Sicer ma maksi sedaj prav, trenutno kupovat graficno kartico nima smisla, razen ce ti crkne in pac res nujno rabis nekaj.

A se drugace samo meni zdi, da je zelo malo leakov oz. govoric glede prihajajocih serij graficnih kartic obeh taborov? Glede na to da cez pol leta pride nova generacija PS/XBOX bi pricakoval kaj vec dogajanja.

Povezava do prispevka
Dne, 8. 5. 2020 at 14:07, []D [] []V[] []D pravi:

A se drugace samo meni zdi, da je zelo malo leakov oz. govoric glede prihajajocih serij graficnih kartic obeh taborov? Glede na to da cez pol leta pride nova generacija PS/XBOX bi pricakoval kaj vec dogajanja.

14. bo Nvidia verjetno predstavila Ampere arhitekturo (verjetno ne tudi gaming grafične), AMD pa pač noče razkriti kart, ker Nvidia vedno ima neko kontro ko AMD hoče izdati nove grafe

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 9. 5. 2020 at 17:10:

V predalu se mi valja ena stara grafična, pa bom kar na hitro vprašal:
Je Gtx660 OC 2 GB (Gigabyte) dandanes še za uporabo? V smislu: jo naj pustim v predalu, jo vržem v smeti ali kaj tretjega... ? 

kot rezerva ali za light gayming. pusti jo v predalu, prodal jo boš bolj težko.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Maxi pravi 1080 performance za 250€ al kok. Da vidimo.

Se mi ne zdi pretirana najava tole. A ni ze nek RX 5700 na nivoju GTX 1080 pa ga dobis za 320€? In to generacijo bo mal vecji preskok od klasicnih 10-15% tko da bi to skor mogl drzat.

 

T7ank reče pred 25 minutami:

Sprašujem, ker je kolega par dni nazaj ponudil 4 non-Ti komade za 230-250€/kom, kot kao zelo ugodno, ampak nisem šel preverjat cen. Očitno je vseeno great deal potem.

Odvisno od modela ampak ce so v dobrem stanju je to ugodno. Sam to je vseen 4 leta stara kartica, ce je nekdo 4 leta majnal z njo 24/7 vprasanje kolk so ji dnevi steti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...