Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

AMDju se jebe, če ne morejo prodati gpuje po želeni ceni, preusmerijo proizvodnjo v epyc procesorje, nakup ATIja od AMDja je najslabše, kar se je lahko zgodilo gpu trgu.

 

AMD poslovni uspeh ni odvisen od prodaje gpujev, tako da ni nekega motiva cenovno konkurirati Nvidiji.

Povezava do prispevka

Kdo sploh še kupuje mid-high end GPUje se sprašujem. Poleg minerjev seveda, pa še ti so nehali.

Če gledam mladino po večini žgejo neke E-sports špile, kjer imaš 3060 vrh glave, ogromen delež jih pa drka konzole.

Tole čezdaje bolj ratuje neka nišna zadeva, me čudi, da ni večjega upada prodaje dražjih graf.

Povezava do prispevka

Po mojem Nvidia računa na dejstvo, da bodo next-gen igre zahtevale high-end grafe, in se bo tako povečalo povpraševanje, za trenutne igre so neke 4090/4080/7900XTX vrh glave.

 

Dotlej pa so pripravljeni sprejeti slabo prodajo.

 

Če ne bo ratalo, bo 5000 serija cenejša, drugače pa bo tole kar imamo nova osnova.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

jst bi mogoče pustu 750w psu (mogoče uzel bequiet alpa corsair rmx) pa vsekakor 1tb nvme (če nisi preveč omejen z budgetom)

alpa, kot je en zadnjič pisal, 256 nvme za sistem + 1tb nvme za igračke

ostalo pa po sata diskih/network storage-u shranjuješ

 

če pa maš budget limit pa mogoče res uzameš 650w pa 1tb nvme 

4070ti pod max obremenitvijo, če ni oc-jana, povleče 285W (testirano :D), cpu ti pa tudi več kot 180w (če ne boš oc-jal) ne bo šou, tako da imaš dovolj lufta

 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...