Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 14 urami:

Meni se zdi če si na začetku kupil najjačo kot npr 1080ti si jo imel res lep cajt. 

 

E to, ja. 

image.png.02c7e0dafb8c9be4f40afc3ea468d754.png

 

Nabavil sem jo 20. aprila 2017. Pred tem sem imel 1080 ki sem jo prodal za 500 funtov, kar je bilo takrat ene 600 evrov. 1080ti je res bila na začetku best deal ever, ker za tem se je začel mining craze in so jih prodajali po 1200 in več. Praktično 3 leta in pol je bila to kar rabiš, seveda če nisi drkal na RTX ali jo rabil za resno delo. Ne rečem, folk ima 4k monitorje etc ampak večina ljudi še vedno fura 1080p. Vsaj glede na steam hw survey.

 

image.png.532b66696f2425436d57d297a2fac762.png

Povezava do prispevka
nekdo reče pred 9 minutami:

4k je že skoraj overkil, ker potem rabiš res top hw,, vprašanje pa je če stvar res toliko bolje izgleda. Že med 1080 in 1440 ni neke hude razlike več doprionese kak hdr.

Mam 4K in stvar dosti bolje zgleda in ne rabiš top hardwara.

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 4 urami:

 

indigo reče pred 15 urami:

Zdaj bo poplava rabljenih 2080ti kartic za 800€ vsepovsod. :D Good luck with that ja. :)

 

Kar sem rekel lol. Vidim ze na slotechu. :D Tam jim ponujam 250€ za take grafe, vec niso vec vredne hehehehaha. :D

Povezava do prispevka

Počelo je na slotechu.  Pa kere cene/razlogi za prodajo ej :lol::lol:

 

Prodam rtx 2080 ti kartici zaradi prehoda na quadro. Ostali sta se gainward phoenix modela in sicer 1 rabljena in 1 nova. Rabljena je stara 7 mesecev.
Cena rabljene 700€ in cena nove 770€
V ZS pustite vaso telefonsko in poklicem za nadaljni dogovor 

 

Gainward GeForce TRX 2080 Ti Phoenix 11gb

Prodam 2 meseca staro kartico, je v odličnem stanju! Zraven dam škatlo in vse kar pride pri novi.
Kartica se je kupila v Sloveniji, prodam za 770EUR
Piši na ZS

 

Asus ROG STRIX 1080ti

Popolnoma delujoča. Termalno super, ni preveč glasna. Skoraj nč coilwhina
Po reviewih je to najboljša varjanta 1080ti-ja 
450€

 

Prodajam Gigabyte GeForce® GTX 1080 Ti Gaming OC 11G.
LINK do spletne strani proizvajalca: https://www.gigabyte.com/hr/Graphics-Ca...
Zraven vsa orginal embalaža.
Cena: 450€
Menjave me ne zanimajo.

 

Pozdrav!
Cirka 8 mesecev nazaj sem sodeloval v neki tuji nagradni "giveaway" igri in so me sedaj med dopustom obvestili, da sem nagrajenec in "proud new owner" nove graficne kartice Gainward RTX2080 TI Phoenix including sag holder.
Kartico sem prejel 4 tedne nazaj. Racuna ni, zato je garancija direktno preko Gainward RMA.
Ce vas zanima, lahko pisete v zs in posljem kaksno sliko, kjer se vidi, da je se tovarnisko zapecatena. Cena je okvirno 800e.

 

ASUS ROG STRIX RTX 280 OC

Prodam zgoraj omenjeno brezhibno kartico,zraven dodam racun skatlo kable in svo pripadajoco opremo.Garancija se cca 1.4 meseca.Pred nakupom tudi mozen test,menjave opdpadejo!

Cena 640€(za resnega kupca ni zadnja cena)

 

 

 

uredilo bitje carek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...