Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 49 minutami:

 

sem zgleda preveč na hitro prebral. :)

 

pri meni je PC ponavadi uno, igram ga tistih nekaj mesecev, ko kupim novo kišto in dokler me drži hype in potem spet konzola - mogoče se sliši glupo, ampak sedim cele dneve v službi in potem se mi ne da še sedet doma za PCjem - to mi je nekako največji turn off PC gaminga - ko sem bil mlajši, to ni bil problem, ampak danes je kar faktor, opažam. :D

zdaj pač še nabijam na njem, ampak ko pride prva prava PS5 eksluziva, gre kavč zavaljotka in bom pozabil, da sploh imam PC. :D

 

 

 

Ja res je.. na pcju samo da pomislim me ze zacne bolet trtica.. sam je pa boljse igrat.. bolj silky smooth vse, M+K ti dajo vec hitrosti in natancnosti.. monitorji so manjsi ampak teksture delujejo nekako bolj sharp.. pac pc master race.. ampak ja trtica in hrbet.. 

 

Jaz sem si kupil v OBIju eno desko za podlago na pocivalniki za M+K.. sej je vse ql sam...... ni ga jacega filimga ko rides dpmov zjeban al po vecerji kosilu vzamea kontroler in chargerja in se fuknes na divan in to je to :)

 

Pac PC je zame bolj za razne competitive MP BR igre ala COD.. konzole so bolj za block buster adventure sony ekskluzive :) sploh zdaj ko so na 60 fps in se ce imas Game Motion Plus ;)))))

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 5 urami:

Kot da že ne vemo, ampak vseeno...

 

Cisco CEO Expects Chip Shortage to Last Longer than a Year | Tom's Hardware

 

Here's some bad news: Cisco CEO Chuck Robbins told Yahoo Finance Live today that he thinks it could take "a couple years" for the ongoing chip shortage to finally end.

pomanjkanje bo dokler bomo imeli samo enega proizvajalca čipov (TSMC)

Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 minuto:

pomanjkanje bo dokler bomo imeli samo enega proizvajalca čipov (TSMC)

 

hja, glih včeraj sem bral tole

 

TSMC Chairman: No Need to Expand Fabs in U.S. and Europe | Tom's Hardware

 

predvsem to mi je bilo zanimivo

 

Marc Liu, chairman of Taiwan Semiconductor Manufacturing Co., believes that it is economically unrealistic to expand production of semiconductors in the U.S. and Europe as this will create excessive capacity that will generate losses.

 

Excessive chip production capacities will affect pricing and profitability of manufacturers, so neither TSMC nor other foundries are interested in building them.

 

Povezava do prispevka

Kot da gre kaj verjeti TSMC, ki bodo povečali sedaj cene za 25%. Pač jim diši monopol, da bodo lahko nategovali s cenami.

 

Pa kako sploh lahko vedo kakšna bo potreba v prihodnosti, trenutno povpraševanje zagotovo niso.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Kritična infrastruktura, kot je polprevodniška industrija, sploh ne bi smela biti v lasti enega podjetja, še manj pa v nestabilnem okolju,  kot je Tajvan. Kitajci napadejo otok in smo ga vsi najebali.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...