Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Bog ne daj, da mi crkne grafa, bog ne daj!

 

Hardware unboxed spremlja rast/padec cen vsak mesec in samo od aprila do maja so se podražile za povprecno od 14% - 20%. Najmanj se je podražila 6900XT, ki se je za 9%. FML

 

every day we stray further from msrp...

 

 

Povezava do prispevka

Nice nice, mogoče še letos konec leta nabavim novo grafično, če nam uspe zjebati kurčeve minerje.

 

Trentuno moja najbolj osovražena trojica oseb, na katere se ne bi poscal četudi bi umirali od žeje v puščavi (vrstni red je naključen, ker nimam čisto izdelanega rangiranja):

 

1. Minerji

2. Scalperji

3. Obsojeni pedofili

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 33 minutami:

Nice nice, mogoče še letos konec leta nabavim novo grafično, če nam uspe zjebati kurčeve minerje.

 

Trentuno moja najbolj osovražena trojica oseb, na katere se ne bi poscal četudi bi umirali od žeje v puščavi (vrstni red je naključen, ker nimam čisto izdelanega rangiranja):

 

1. Minerji

2. Scalperji

3. Obsojeni pedofili

 

Resno, kok si ti star? :rofl:

 

P.S.: Kupiš kakšno grafo 3080, skonto samo zate :mafija:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Nice nice, mogoče še letos konec leta nabavim novo grafično, če nam uspe zjebati kurčeve minerje.

 

Trentuno moja najbolj osovražena trojica oseb, na katere se ne bi poscal četudi bi umirali od žeje v puščavi (vrstni red je naključen, ker nimam čisto izdelanega rangiranja):

 

1. Minerji

2. Scalperji

3. Obsojeni pedofili

 

Kdo je ta retard?

Povezava do prispevka

ja, dajmo sproti objavljat padce kriptovalut in se naslajat nad izgubami kolegov somn3njalničarjev. Nisem na kriptovlaku, pa vseeno mi je žal za njihove (trenutne) izgube in skrb. Ampak ja, tudi to je cena pohlepa po easy and quick money... 

bom pa vesel, če bo zaradi teh dogodkov dobavljivost grafičnih kartic kaj boljša...ne vem, koliko časa bo moja še zdržala...že nekaj let občasno pride do artefaktov...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...