Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče Dne, 4. 1. 2022 at 10:12:

Drgac pa razni partalert ipd servisi se prjav na vse kar obstaja in spremlji en mesec pa bos mel 3080 za 1200€.

Je to dejasko že komu tu uspelo naredit? Ne vidim kako bi lahko zmagal dirko proti botom.

Povezava do prispevka
BlAiR reče pred 41 minutami:

Kar nekaj let sem ze out iz PC konfiguracij, kaj se v danasnjem casu priporoca kot neka mid-tier kartica (nimam nvidia/radeon preferenc)? Recimo nekje do 500 eur, ce je to sploh se smiselna cena za tale rang?

 

od jeseni 2020 naprej - nič, ker se kartice prodajajo za dvakratnik MSRP

(in pogosto lahko do 5 let stare kartice prodaš za toliko, kot si takrat dal za novo)

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 3 minutami:

Mid range grafe zadnje generacije so vse nad to ceno. Pravzaprav vse grafe zadnje generacije so nad to ceno. Do 500€ se dobi kako RTX 2060, ki je še vedno v redu, še posebej če špilaš na 1080p

 

Panthera Tigris reče pred 2 minutama:

 

od jeseni 2020 naprej - nič, ker se kartice prodajajo za dvakratnik MSRP

(in pogosto lahko do 5 let stare kartice prodaš za toliko, kot si takrat dal za novo)

Alright, hvala za odgovora, malo spet sceno gledam in je res noro.

Povezava do prispevka

Je obup ja. Sam sem nameraval zamenjat svoj celoten prastari PC. Najprej sem čakal zadnjo generacijo graf, potem 2 leti normalne cene. Na koncu sem obupal, kupu PS5 za 500€ in prvič po Sega Mega Drive-u postal spet console peasant :D

uredilo bitje Jurus
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Jurus reče Dne, 16. 1. 2022 at 14:25:

Je obup ja. Sam sem nameraval zamenjat svoj celoten prastari PC. Najprej sem čakal zadnjo generacijo graf, potem 2 leti normalne cene. Na koncu sem obupal, kupu PS5 za 500€ in prvič po Sega Mega Drive-u postal spet console peasant :D

si poslusal maksijev nasvet pa si pocakal se malo da pride nova generacija vn

Povezava do prispevka
bainit reče Dne, 16. 1. 2022 at 13:30:

kaj pa za 1440p?

 

uros678 reče pred 3 urami:

 Jaz mam rtx 2060 - spilam na 1440p bp

 

RTX2070 tukaj, vse 1440p high, locked 60 FPS. totalno brez problema.

BTW, že za cajta, ko je bil turing nov, so se vse RTX karte reklamirale kot 1440p capable, GTX karte pa kao 1080p.

Povezava do prispevka

Kar je 1440p capable 3 leta nazaj ni več tok capable danes. Saj verjetno ne boš igral starih iger. Je pa to zelo subjektivno kakšne igre igraš. Meni je načeloma pod 90 fps slabo in raje nižam grafične detajle.

 

GTX1080ti je skoraj tako dober kot RTX3060ti tako da bi nekaj takega predlagal glede na trenutne izkušnje v igrah.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...