Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

To so mene naštimal otroci za ta quest. Skratka najboljša stvar po namazanem kruhu je to, da je to faking vse portable. Ne, kot na sony VR, k si imel 23 kablov, da me je vse minilo. Tukaj je res vse notri, cel komp, baterija, res portable zadeva. Odneseš na skret in sred belga dneva ti črnka pičko direkt na faco nalima. 

 

Se pa strinjam, da je mal outdated, vsaj glede resolucije. Ostalo je kar ok.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 12 urami:

To so mene naštimal otroci za ta quest. Skratka najboljša stvar po namazanem kruhu je to, da je to faking vse portable. Ne, kot na sony VR, k si imel 23 kablov, da me je vse minilo. Tukaj je res vse notri, cel komp, baterija, res portable zadeva. 

To je bil men najboljši feature. Nič prikapljanja na komp, setupa da se špil zalavfa - sam fukneš z glave in nazaj gor ko ti paše. Briljantno. Sicer sem se po nekaj mesecih naveličal ampak bi priporočal vsakemu.

Povezava do prispevka

Holy crap RTX3050 imajo za 230 EUR. To pa je dalec najcenejs kar sem videl.  https://eu.evga.com/products/ProductList.aspx?type=0&family=GeForce+30+Series+Family&chipset=RTX+3050

Aja pa cene so brez davka.

 

Nisem pa preverjal iz kje to posljejo.

 

 

Se zmeri je boljs vzet zgleda RX 6600 v nemciji.

 

 

edit:

Posiljajo iz Tajvana. Torej se carina ipd.

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka
atomic reče pred 48 minutami:

Grafične kartice so samo še za majnanje. Kupiš PS4 za 400€ in 10€ na mesec za gaming naročnino in igraš igrce... Te strategije pa itak lahko igraš na laptopu od babice.

400€ za skoraj deset let staro konzolo, a se hecaš

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 9 urami:

To je ful čudn člank tbh. Taki random stavki noter kot je "but it's only good in comparison to what's on the market now (3 year old Vega GPUs). It'll get blown out of the water again by RDNA chips".

On the market dons so RDNA2 čipi, ne pa Vega (ki je stara 4 leta), s tem da Gen12 res ni nikoli meril v ta segment. Ne vem no, men je kr en baba kazala rant brez enga konkrnetaga infota, pa je čist možno da bo/je Xe 2 res šit.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 27 minutami:

To je ful čudn člank tbh. Taki random stavki noter kot je "but it's only good in comparison to what's on the market now (3 year old Vega GPUs). It'll get blown out of the water again by RDNA chips".

On the market dons so RDNA2 čipi, ne pa Vega (ki je stara 4 leta), s tem da Gen12 res ni nikoli meril v ta segment. Ne vem no, men je kr en baba kazala rant brez enga konkrnetaga infota, pa je čist možno da bo/je Xe 2 res šit.

LTT je mel video v kolaboraciji z Intlom kjer so razlozili da bo z DX12 al ker je zadnji kartica delala precej dobro med tem ko z DX11 in manj pa precej slabse. 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 58 minutami:

To je ful čudn člank tbh. Taki random stavki noter kot je "but it's only good in comparison to what's on the market now (3 year old Vega GPUs). It'll get blown out of the water again by RDNA chips".

On the market dons so RDNA2 čipi, ne pa Vega (ki je stara 4 leta), s tem da Gen12 res ni nikoli meril v ta segment. Ne vem no, men je kr en baba kazala rant brez enga konkrnetaga infota, pa je čist možno da bo/je Xe 2 res šit.

 

Mja če bo stabilno za streaming in coding/decoding ajde bo ok. Sam nima niti približno take knjižnice kot nvidia. Tko da ne bo se kar tko,prijelo. AMD pa pokupijo vsi veliki igralci, ki imajo svoj močan razvoj.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...