Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

keba reče pred 21 minutami:

Za večino nas je 4090 nepomembna prav tako njena cena. Bolj je problem kakšno ceno bodo imele 4060 pa 4070 in njihove ti varijante. 

pri 4060 bo baje slab napredek, nekje 3070 oz +20-30%, pa nekaj dražji

 

tale generacija bo pri Nvidia zgleda precej bedna razen 4090

 

očitno boš za generacijski preskok boš rabil čakat več generacij mid tier gpujev ali pa se skeširati

 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 uro:

pri 4060 bo baje slab napredek, nekje 3070 oz +20-30%, pa nekaj dražji

 

tale generacija bo pri Nvidia zgleda precej bedna razen 4090

 

očitno boš za generacijski preskok boš rabil čakat več generacij mid tier gpujev ali pa se skeširati

 

Sj dejstvo je tudi, da dolgo ne bo šlo proces tranzistorjev izboljševat. pri tej generaciji jim je performanse dvignil nov proces. Pri naslednji bodo P/W težko bistveno izboljšali, tako da pričakujem manjši napredek na performansah, bodo pa cene šle dol.

 

Prav ne morem verjet, da mi bo trenutni PC držal 8 let, preden bo za zamenjat :D

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
keba reče pred 1 uro:

samo citiram kmeteka: "XFX jaz odsvetujem, glede servisa worst. Nimajo v Evropi, vse Hong Kong......ko crkni in ti trgovina ne nudi več supporta, si gotof."

za vsak slučaj, da se kdo ne nasanka...ponudba pa mamljiva, ni kaj. Samo kaj, ko bi marsikdo rabil poleg grafične tudi nov napajalnik :D

Povezava do prispevka

Heh, amazon.de je mel 5min v akciji 6950XT za 630€. Dokler sem pogruntal naslov za nemško dostavo, k ga valda nisem mel vnešenega, je bila mimo. xD

 

EDIT: BF/CM teden je pred nami. Ponoci je bila Tuf gaming 3080 ze za 560, MSI ventus 3x pa kar 500.

 

uredilo bitje Heraklej
Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 22 urami:

Heh, amazon.de je mel 5min v akciji 6950XT za 630€. Dokler sem pogruntal naslov za nemško dostavo, k ga valda nisem mel vnešenega, je bila mimo. xD

 

EDIT: BF/CM teden je pred nami. Ponoci je bila Tuf gaming 3080 ze za 560, MSI ventus 3x pa kar 500.

 

 

u noro, kje pa tole spremljaš?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...