Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Amazon napolni kensla popuste, meni se je zgodilo da mi je že par artiklov dal vn iz košare, oz. sem kliknil za nakup pa mi artikla sploh ni registriralo... 

Pol je bil označen kot nedobavlji, drugi dan pa spet dobavljiv za 50€ več... 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Men so tudi SSD skenslal, pa še folku sem priporočal naj ga vzamejo. Par dni sem čakal, pol so pa kr skenslal in ceno dvignil iz 100 na 130€, kar je isto, kot pri nas.

 

Ne vem no, jest mam filing, da gledamo v tujino zmeraj najboljši deal. Zadnje cajte, kar vse kupujem v SLO, se mi zdi da če se potrudiš, lahko dobiš dobre včasih celo boljše deala, kot v tujini.

Povezava do prispevka

Ena od stvari, ki je približala slovensko ceno nemški je recimo, da se mora preko meje prodajati po davčni stopnji države kupca. Tako da morajo Slovencem prodajati s slovenskim DDVjem in ne nemškim. To je takoj 3% manj razlike v ceni. No to je sicer že malo več kot eno leto.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 19 urami:

A pa je prav od amazona al so neki drugi modeli pa je amazon samo posrednik?

 

Sem preveril in je v tem primeru res od resellerja, ki je že v tednu pred intervalno prodajal po tej ceni. Ampak zgleda trollajo, ker ima v tem tednu cel kup jeznih reviewov. Prav tako so očitno skenslali na način, da jim ne morem pustiti ocene. :lol:

Povezava do prispevka

Ker imajo konzole fiksni hardver in ne rabijo kompilacijo, ker je že storjeno. 

 

Naj raje ne izdajo igro na PCju, če so preleni ali preškrti, da bi zadevo optimizirali za PC, ffs folk ima 0 fps frame drope na 12900k in 3080, ko se nalaga kakšen nov content.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Verjetno na PCju uporabljajo JIT compile shaderjev, ker morajo pokrivat toliko različnih sistemov. Očitno se je nekdo odločil, da bodo to počeli med igranjem in ne ob zagonu igre ali ob drugi manj moteči priložnosti. Itak bi se pa v takem primeru našel nekdo, ki bi težil, da se igra dolgo zaganja ali vriva load screene med scene.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...