Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2020]


Priporočeni prispevki

A to je Life is Strange? Se sploh ne spomnim scene v temi :D 

 

ALSO špilam igrico SNOWRUNNER

 

Cca. 60 % časa sem preživel na tipki za gas, kole pa so se na blatu/snegu vrtele v prazno. 10/10 GOTY

 

No. Malce resnejše. Razen občasnih bugov zadeva dejansko deluje big budget. Vse narejeno v nulo, svetovi lepo speljani in ravno prav veliki - od USA do nekih sibirskih zakotij -, aktivnosti obilo, fizika odlična (pač če ste se kdaj vozili po ruralnem okolju in zapeljali v kakšno blato, boste hitro dobili vojne flashbacke).Sicer je vožnja z manjšimi kombiji malce manj dodelana, ko pa sedeš v tovornjak pa je res brutalno. Bom več napisal, ko bom več igral. Malce me spominja na Death Stranding, pač kako si tam moral on-foot balancat hojo in iskat optimalno pot. Tukaj je podobno, sam da si v tovornjaku 

 

Aja pa vizualno je zadeva res prepričljiva, nimam posebnih pripomb :D Škoda res, da igra včasih zabuga kot da smo v Ukrajini

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Preigral Journey na PCju - sicer ful let zamujam, a je vizualno, zvočno in vzdušno res krasna izkušnja. Gameplay pač sveta preproščina - isto sem imel pri npr. GRIS najprej pomisleke 'a bom cel špil samo naprej držal in občasno skočil?', a ko se sprijazniš, da je to pač zadeva, ki jo bolj izkusiš kot pa gejmersko zamojstruješ, ti je jasno, zakaj velja za tak biser.

 

V kratkem se lotim še Flower in ABZU, teli vroči poletni tedni so idealni za igrat take bolj lahkotne, kratke, zen špilčiče.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Obrnu HZD in moram reči, da mi je bila zgodba na koncu precej underwhelming. V bistvu mi je bilo dosti bolj zanimivo dokler sem še sestavljal koščke zgodbe o tem kaj se je v resnici zgodilo, da so svetu zavladali roboti, kakor samo odkritje. Premisa mi je bila sicer precej zanimiva in izvirna, ampak način kako je bil projekt Zero Dawn izpeljan mi je bil res čisto preveč privlečen za lase. :D

 

Sam ajde, malenkost trashy sci-fi zgodba me ni odvrnila od uživanja, ker sta svet (in s tem traversal) in bojevanje narejena res carsko. Po 60 urah mi je še vedno bilo kul bojevanje z dinoti, in feeling, ko zaobvladaš njihove hibe in postanejo roboti tvoje male kuzlice, je res carski.

 

Minusi so vsem znani najbrž; res na polno morijo stiff NPCji in dialogi, ter standardna ahilova peta sandbox open world iger, ponavljajoči side questi (ni prehudo! :D).

 

8/10

 

 

Pa, @Ezoterik, imaš čisto prav, Frozen Wilds je res na polno boljši od main igre. Izgleda, kot da so devi poslušali kritike, ker so ful izboljšali predvsem scene, ko interagiraš z liki. Res je noro kako samo malo bolj dinamična kamera in govorica telesa tako zelo popestrita stvar, ki je v osnovi čisto ista kot prej. Pa tudi side questi so mi do zdaj bili ful boljši (sam tle je najbrž tudi fora v tem, da gre za manj contenta in so lahko bolj sfokusirani).

 

Sicer sem šele nekje na tretjini DLCja, sam že zdaj vidim, da je kvaliteta res nehumano boljša. Kar me še bolj hajpa za nadaljevanje. Komaj faking čakam.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Na switchu sem dal na pavzo Zeldo: Links Awakening. Ne bi rekel, da je slab spil, ampak res lahek (pred tem sem igral A Link to the Past, kot noc in dan) in precej bland. Igračast artstyle mi je lep, ampak filing ob igranju je pa precej meh. Ena slabsih Zeld sigurno za moje pojme.

 

Precej na blef sem tudi na switchu za male pare kupil Valiant Hearts. Po kaksne 3/4 spila mi je kar vsecen. Uganke so precej lahke, se nikjer se nisem zataknil, ampak me to nekako ne moti. Je pa skoda ker me vzdusje in zgodba ne prepricata, pa sem mislil da bo ravno na njima povdarek.

 

Na morju sem na 3dsu par uric odspilal tudi lanski Shovel Knight: King of Cards. Po men osebno mal slabsem tretjem delu shovel knight sage mi je ta spet super. Kratki levli, vmes zbiranje kartic in igranje joustusa (igra s kartami, skozi spil jih zbiras in dobivas od premaganih nasprotnikov), fino.

 

Plan je te tri spile dokoncat, potem pa dalje :)

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka

koncal carrion. za metroidvanio sicer dokaj kratek spil, a ravno prav dolg, da ne rata prevec dologocasen. gibanje in boj stvora sta mal okorna, prisotno je tudi nekaj lahkega ugankanja. en mal mi je edin najedal, da ni ingame zemljevida, tko da se mi resnicno ni dal it nazaj po manjkajoce upgrade.

 

Povezava do prispevka

Evo zjutraj končno dobil Streets of Rage 4, zdej pa sam lomit ženske in zamorce, moooo komaj čakam :D

 

Drgač pa že zdaj čestitke avtorjem za najbolj brezvezen in brezdušen "booklet" zraven ploščka, respect momci, kar se mene tiče je škoda vsake bilke drevesa, ki je šla za papir, na katerem je natisnjen ta kos nenavdahnjenega dreka. Pizda un papir na kerem so opozorila da si ne smeš dajati vrečke na glavo in tiča v CD player ima večjo vrednost

 

Fuck no kje so tisti cajti ko je bilo branje bookleta ob špilu na sekretu mini event zase in je že to napol povrnilo vložek v retail verzijo

Povezava do prispevka

Drgač res, meni so prav triggering te posebne izdaje z bednimi bookleti. Pač pismo no, upoštevajoč: 

 

— da te posebne izdaje indie iger izhajajo z zamikom, torej ko niso več čisto nove

— da jih načeloma kupujejo največji fani

 

bi se res lahko bolj potrudli. Pač najem si nekega momca, ki ti napiše na par straneh zgodovino serije, nalepi kake jake screenshote da zapoka nostalgija ko da si Executor na navadno jutro, mogoče kak kratek intervju z random devom, ki ga izstalkaš na Twitterju, da ti pove, kako je nabijal Streets of Rage 2 na mega drive in je želel poustvariti ta filing, not še pokneš eno 2-4 stransko analizico igrice za artfage ---> dobiš recimo ~ 20 strani dolg booklet, na katerega bo folk drkal in boš dobil praise na forumih in redditu ter x4 scalperjev po faci. Printanje dvajsetih strani je pri količini par tisoč itak đabe, pisanje neke uizi kronologijice pa tudi ni neki drago tbh

 

Z drugimi besedami, kdaj začnemo izdajat igrice retail založba Only horses and gaming consoles

Povezava do prispevka

Evo meni pa nakravžla blond kocine na riti TOTALNO druga smer bookletov, ampak res čist kontra kot tebe :D:D Da jaz dobim v špilu tak immersion break kot ga omenjaš ti zažgem igrico in v RL pretepem prvo temnopolto žensko

 

Kva pa mene strga v bookletih:

- razni mini opisi orožij / spelli / skilli, po možnosti s kakimi cool ikonicami, ki nakazujejo, za kaj so dobri

- mini mape

- našteti sovražniki z mini slikicami, zraven mini strengths/weaknesses pri vsakem

- opisi protagonistov in malo bolj razdelan playsytle / posebnosti

- kaka beseda ali dve o loru, zgodovini, zgodbi

Povezava do prispevka

Ja ja, to tudi zmaga, se strinjam, tvoja varianta je pravi nostalgia trip 

 

Samo žal pa itak tega praktično ni več. Tudi release s kao dobrimi bookleti so v bistvu slabi :D 

 

Meni je bilo najboljš, ko še nisem znal angleško in sem dobil nek booklet, pa sem ga pol tako 1 uro zavzeto pregledoval in gledal sličice mečev in zemljevida :D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Čez vikend sem preigral Yono and the Celestial Elephants, sem mislil, da bo nekaj več špil, pa tudi, če ga ne bi :D Potem sem pa začel igrati Ratchet&Clank: Tools of Destruction, vmes še vedno igram Desperados III, sem prišel v v drugo stopnjo 3. poglavja. Po TLOU2 pašejo bolj lahkotne zadeve :D

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 uro:

ko da si Executor na navadno jutro

 

Nehaj me navajati!

Samo, če imam rad preteklost, še ne pomeni, da me lahko tukaj kar vsi naenkrat navajate.

Al se pa vsaj nauči moj celotni vzdevek pravilno navajati, glede na to, da si pravopisno pravilno naučeno bitje.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Začel Ghost of Tsushima.

Bojevanje v bistvu ni tolk leseno, kakor je delovalo da bo. Traversal je addictive in svet je fenomenalno lep. Tole bo OCD completionist fun. :D

 

Probal Fall Guys in sem hooked. Res carsko nabijat tako cute competitive game. Fun all around, res.

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 2 urama:

Samo žal pa itak tega praktično ni več. Tudi release s kao dobrimi bookleti so v bistvu slabi :D 

 

Meni je bilo najboljš, ko še nisem znal angleško in sem dobil nek booklet, pa sem ga pol tako 1 uro zavzeto pregledoval in gledal sličice mečev in zemljevida :D 


Jaz sem zraven Gabriel Knight 2 dobil cel roman :) Good old times!

DSC_6623.thumb.JPG.1fc64bc7d35162b57e81d0dd3e8a1f02.JPG

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 2 urama:

Exactly. Js sm dokoncal prvi kanton, se po zajli spustu v drugega, ugasnu racunalnik, luc v sobi, zaprl vrata in sel ven.

 

Pismo, že po naslednji uri igranja te čisto razumem :/  Najbrž se bom vseeno prisilil, da ga obrnem...

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...