Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2020]


Priporočeni prispevki

HZD:

jaz jo tudi igram. hvala vsem za odgovore v drugi temi.

 

sem imel tudi jaz crashe na začetku potem k sem pa updejtal gpu driverje in virtual mem al kaj je že za diske nastimal na 32gb nisem imel enega crasha več. dela hitro, load timi so hitri, na visokih setingih je fantastična za pogledat.

 

also: špil je res dober.

uredilo bitje ChAiN
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Btw Horizon zero port na komp je drek, če koga zanima. Da se igrat, ampak ogromno folka ma probleme. Jaz bom dokoncal, ker bi rad koncno dlc tudi igral.

:cry:

  

ChAiN reče pred 2 urama:

HZD:

jaz jo tudi igram. hvala vsem za odgovore v drugi temi.

 

sem imel tudi jaz crashe na začetku potem k sem pa updejtal gpu driverje in virtual mem al kaj je že za diske nastimal na 32gb nisem imel enega crasha več. dela hitro, load timi so hitri, na visokih setingih je fantastična za pogledat.

 

also: špil je res dober.


:wub:

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 16 minutami:

Fantje, The Surge 2 je ok za preigrat? Se splača nabavit za 17€ (PSstore)? 

 

Hvala, lp

 

17€ je mal preveč za ta špil imo. Je pa samo rahlo nadgrajen prvenec ki ne navduši z ničemer a vseeno malo poteši souls žejo vsaj s combatom. Igral sem ga pa na gamepassu drugač bi čakal na ceno okrog 10€ oz PS+

Povezava do prispevka

Sem odigral sedaj par ur v Surge 2. Mi je kar cool zaenkrat :D

 

Tak kot si rekel Vučko, kar vleče je combat ter nadgrajevanje opreme, ostalo je bolj tak tak, zgodba in kvesti je zelo slabo.  

Combat mi je še posebej všeč, ker je hitrejši - ima dober flow, čeprav je dosti bolj preprosti napram dark souls/bloodborne. 

Jaz si močno želim,  da bi tudi Elden Ring imel hitrejši combat tempo-hitrejši od dark souls

Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 32 minutami:

Sem odigral sedaj par ur v Surge 2. Mi je kar cool zaenkrat :D

 

Tak kot si rekel Vučko, kar vleče je combat ter nadgrajevanje opreme, ostalo je bolj tak tak, zgodba in kvesti je zelo slabo.  

Combat mi je še posebej všeč, ker je hitrejši - ima dober flow, čeprav je dosti bolj preprosti napram dark souls/bloodborne. 

Jaz si močno želim,  da bi tudi Elden Ring imel hitrejši combat tempo-hitrejši od dark souls

Sekirota si igral? :D

Povezava do prispevka

Ti dve igri bi rad obrnil v mesecu avgustu čeprav kot kaže trenutno, bi moral Račko pridet komaj v septembrski izdaji te teme. Pa vendar.

 

IMG-9934.jpg

Sem pa že na 10. levelu pri moji letošnji GOTY 20200 - Doom Eternalu. S tem, da jo poskušam platinirat, kar pomeni 100 % vse archievemente na PS4.
Kar pa je daleeeeč od lahko! Pobil sem že na miljavžnt Marauderjev. In komaj zdaj, nekaj levelov pred koncem, se je igra vendarle umirila.
Vsekakor, moja GOTY igra za letos!

Račkota pa sem dobil za sweet, sweet deal, za borih 10 € in komaj čakam, da ga zaženem! ^^

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Ne, moja napaka, sem pozabil, da v Doom Eternal ni achievementa za obrnit špil na UN - ko si omenil, da hočeš platinirat, lol.

 

Zamešal sem z Wolfensteinom II, ki dejansko ima tak 'iron man' achievement (najvišja težavnost, eno samo življenje za cel playthrough), samo tisto bi blo (sploh s kontrolerjem) še bolj mazohistično, ker ti slednji špil rad za ritjo spawna hitscan sovražnike, ki te z mrtvega kota zrešetajo v sekundi.

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Control na PS4, sem caku da dropne cena in mi je iskreno zal da nisem kupil day one, Amazing spil, res lep mix xfiles, twin peaks pa twilight zone. Zgodba mi dogaja na polno, redko keri spil mi vzbudi zeljo da berem nov piece of lore, pri Control sem dejansko vesel ko najdem nov dokument/video kar kol. Res top notch!!! Gameplay tud zabaven sam se mi zdi mal prelahek. Spucas encounter dobesedno v parih minutah.

 

Frame drop pa kar zamori sceno drgac :/ sam fakit je vse ostalo tako dobro da se zlahka pozabi na take tehnikalije. 

 

Upam da rata bolj zajebano proti koncu. 

Povezava do prispevka

Par fajtov je kr zajebanih, brez skrbi :D

 

Jst pa malo drkam čist random špile. Kako uro sem igral Gris pa mi je špil čist preveč artfagovski da bi ga resno jemal. Pač je ful lep, to je pa to. Bom lepo za nakupno ceno prodal sealed ps4 izvod nazaj Slinchu, si bo dec eno lepo kosilo kupil in bomo vsi veseli :D Res hecno, kako mi eni praisani indiji tudi dejansko potegnejo, eni pa čist nič heh

 

S strahom v srcu sem sprobal potem še digitalnega Salt and Sanctuary (fizična izdaja je tam 130€) ampak ni bilo panike, ker mi ni neki ful potegnil. Bi pa ubijal za proper narejen takšen akcijski 2D špil, tko da je mix med 2D akcijskim shooterjem / meleejem in meteoidvanio, m m mmm, res bi sedlo.

 

Pol sem pa mal gledal še Subnautico, SP survival špil ki se dogaja pod vodo. Zelo diggal hands off pristop, klele imaš neskončno morje pa se jebi pleško. Dosti cool vibe mi daje špil, se mi zdi da bi bil lahko ful dober, definitivno ga še sprobam.

 

Se bo pa treba očitno ponižat, zagnati ženskin Switch in tam obrniti tiste 3-4 zanimive ekskluzive. Ker to, da par ur berem razne reddite, da na koncu igram malo Salt and Sanctuary in Subnautico... So že tko no, mal poskusi iz obupa :D

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Subnautica tudi mene mika, moram načekirat

 

Gris pa tudi meni ni dogajal. Bi pa izpostavil tudi bolano musko, res tops. Škoda da je igralno zelo nezanimiva zadeva. Pripovedno bom pa še videl, moram do konca preigrat, nekako sem nehal in se teško spravim nazaj

Povezava do prispevka
Galko reče pred 19 urami:

S strahom v srcu sem sprobal potem še digitalnega Salt and Sanctuary (fizična izdaja je tam 130€) ampak ni bilo panike, ker mi ni neki ful potegnil. Bi pa ubijal za proper narejen takšen akcijski 2D špil, tko da je mix med 2D akcijskim shooterjem / meleejem in meteoidvanio, m m mmm, res bi sedlo.

 

Jaz sem iskreno uzival v Salt and Sanctuary res proper 2d klon souls serije. Mogoöe rabis mal vstrajat da se na bildas, pa da prides do par boss fightov so kr kul. 

 

Si sprobal Dead Cells? pomoje je to to kar ti isces. Neverjetni gameplay loop. Igram ze par mescev on in off in vsak nov run prinese neki novega :)

Povezava do prispevka

Dead cells - mi zelo potegne na rogue legacy, kar je v moji knjigi plus, tako da pričakujem ure in ure zabave v drugem valu :D

AO Tennis - nisem igral nobenega tenisa po top spinu 2 in moram reči, da zaenkrat je zelo sproščujoča zadeva, je pa res da igram na amateur in zaradi tega verjetno šolam cpu :D

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

A obstaja run ki odstrani pixel grafiko in prinese moderno? Ki drugace se galko ne bo taknil :D

 

 

Ce je lahko igral Salt and Sanctuary mu bo Dead Cells glede na grafilko mnogo boljsi :D S&S je res tko grafiöno dost trash DC je pa kr lepa zadeva :)

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...