Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2020]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče Dne, 11. 8. 2020 at 9:50:

Batman se obvezno na hard spila, glih zaradi tega, da casualca kot sem js prisili, da uporabljam vse pripomocke, kar je tudi poanta Batmana.

 

heh jz sm pa hitr tlele znižal težavnost k me je sam zgodba zanimala

pa mi še vedno ni ratal končat

baje je ful grindanja da dobiš "pravi konec"

 

 

sprobal hyperspace, dober movement, kul modi, ogromen TTK

aim na konzoli je pa ful čuden, ne najdem sweet spotta na settingsih da bi mi blo komot, pogrešam par settingsov (deadzone, accel mainly) in custom rebind

all in all better than expected

 

also drug tedn mi sodelavc prnese ps VR :limona:

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Mal sem gledal po polici kaj še nisem obrnil od proper AAA dlcjev in me DkS 3 udari po faci, kaj je peder, ti si kao neki souls hardcore fan pa si sam vanillo obrnil hue hue hue pojdi mi po žlikrofe fantek

 

Good news: ko enkrat preigraš toliko From špilov znaš instantno spet igrati karkoli od njih, tudi takle proper zajeban DLC. Tko v 30 sekundah sem bil ponovno čist notri.

 

Bad news: kako za Boga milega naj kot pure pyro naredim Sister Friede? :D:D prišel sem do druge forme (prva je lahka razen tistega insane one-shot nevidnega graba, omg kako zaboli) in dobim s skledo tako surovo po glavi, da se mi v RL mal zobje zatresejo :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Na začetku meseca sem kar dosti haral single player Barotraumo, ker je špil dobil nov update za naloge, postojanke in progresijo. Me je kar vleklo vse do 16., ko sem zvedel, da je Factorio prišel iz Early Access-a, nakar sem sklenil, da zdaj pa RES probam pobegnit s tistega planeta, pa naj stane kar hoče (as in par tednov / mesecev igranja).

 

Danes ponoči grem dokončat military science setup in začet pridelavo & predelavo olja, me je pa že zdaj groza vlakov - do tam sem zdaj že 3x prišel in pol obupal :P

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Mal sem gledal po polici kaj še nisem obrnil od proper AAA dlcjev in me DkS 3 udari po faci, kaj je peder, ti si kao neki souls hardcore fan pa si sam vanillo obrnil hue hue hue pojdi mi po žlikrofe fantek

 

Good news: ko enkrat preigraš toliko From špilov znaš instantno spet igrati karkoli od njih, tudi takle proper zajeban DLC. Tko v 30 sekundah sem bil ponovno čist notri.

 

Bad news: kako za Boga milega naj kot pure pyro naredim Sister Friede? :D:D prišel sem do druge forme (prva je lahka razen tistega insane one-shot nevidnega graba, omg kako zaboli) in dobim s skledo tako surovo po glavi, da se mi v RL mal zobje zatresejo :D

Respec :D

Povezava do prispevka

Respec je vedno proper nasvet ja :D

 

Evo sem jo naredil. Pogledal sem na internete kaj je fora nevidnosti v prvi fazi, prebral sem še da ji Dorothy Gnawing grobo zakrivi fotra v drugi fazi in evo, z vsemi preostalimi resursi je pa padla tudi tretja faza. Ampak sta mi Dvojčka bolečine še vedno težji boss kot ona.

 

Zdej pa v Ringed City pa da vidimo še ta jajca

Povezava do prispevka

Tudi jaz pogledujem proti Dark Souls 3 DLCjema, ampak se bojim, ker bi po toliko mesecih verjetno razbil kontroler.

Ostal mi je se Nameless King......V prvem dlcju Siester Friede......v Ringed City pa sem ostal pri Demon Princu.....Ce bi spil  igral ob izzidu bi verjetno naredil vse, tako pa sem ga prvic igral pred pol leta in ga dal na stran ko so prisli novi spili vem, zdaj pa se je tezko zopet lotit.

 

Drugace pa koncno zakljucil Cuphead......keri zajeban dober spil. Ostal pri 91% trofej. Za platino bi moral se vse bosse na expert, to pa se mi vec ne da.

Hollow Knight here I come!

Povezava do prispevka

Sploh ni panike. Takoj boš spet notr v špilu, edin probi najti kake ne-boss predele in špilaj kako uro, da vseeno malo razmigaš kosti pred bossi :D

 

@Vučko3 žal sem si spoilal, da je še 3. faza, ko sem iskal tipse za 2. fazo, ja :( Nisem si pa spoilal, kdo in kaj je v tej fazi, vsaj to. 

 

Ultimate presenečenje / joypad v steno v teh ozirih mi tako ostaja Guardian (r)ape v Sekiru... Tam pa je res padel ta move ja, evo končno naredil bossa, nisem več živčen, ne bom pretepel sina in ne bo scen s socialn... WTF je zdej to????? Arghhhhh kje je moj pas :D:D

Povezava do prispevka

Mortal Shell: Fak sej mi je bila igra že po videih iz bete videt clunky. Sam da je pa tko clunky in polna zatikanja za vse mogoče in s tako retardirano kamero si pa nisem mislil. Zapovrh so nekateri navadni mobi težji od šefov - zaenkrat sem stolku fire bossa. Vseeno je pa žeja po tovrstnih igrah tako velika da uživam 😁

Povezava do prispevka

Ma dobra je igra. Jaz sem enkrat priso do tega fire dela, zdaj pa ne najdem vec poti tja, sem pa bil v tistem ice delu in ubil bossa, zdaj sem nekak priso do obsidian dela. Sem pa najdo vse shelle pa orozja. 

 

Pac mini dark souls :D harden mehanika mi je postala carska. Res dobra ideja.

Povezava do prispevka

Jaz sem zdej ubil šefa v Shifting Archives in moram nekako najdet način kako pridem mimo cele vojske bab z lokostreli da pridem nazaj v tower... Platiniral tegale pa skoraj zagotovo ne bom ker bi še kaj druzga ko joypad razbil. Incoming dmg je enostavno brutalen, healing mehanika butasta in kameri se sfuka vsakič ko je kak večji objekt v bližini, da ne omenjam kako se zatakneš v dobesedno vsak objekt ker so tud najmanjše zadeve narejene iz jekla in se ne razbijejo.

Povezava do prispevka

o ja te poti nazaj so res drek, še posebej tista jebena megla ko prides nazaj v Fallgrim, vceraj sem dobesedno pol ure taval dokler nisem najdo sestro Geneso. Ne vem ali je level design slab, al sem jaz glup. Vem pa, da se v soulsih nikoli nisem zgubil.

 

Healing mehanika je parry, fallgrim pa tisti zimski del je še ok, se da lepo parry naredit, drugje pa meni ni glih ratalo najbolj.

 

Kateri shell pa špilate? Jaz sem en čas laufal z stamina OP, zdaj sem prešaltal na Eredrima.

Povezava do prispevka

Jaz se z parry sploh ne jebem ker delajo tako fucking preveč dmga vsi da se mi res ne da s tem zajebavat da bi naštudiral timing. 

 

Igram s prvim shellom - Harros ki ima dejansko tud infinite stamino, sam harden vklopiš pa maš stamino nazaj in še harden cd je skrajšan za 25% 

Povezava do prispevka

Evo končal Mortal Shell. Ko sem se enkrat privadil na clunky nadzor in predvsem nadgradil orožje ter Harros shell je šlo gladko ko namazano. Platina pa odpade ker ne jebem one hit kill zadev, pri zadnjem šefu bi na ta način verjetno še kaj drugega ko joypad razbil. 

Povezava do prispevka

Zaključil z Alan Wake. Ta teden igram Alan Wake American Nightmare pred današnjim izidom AWE DLCja za Control :D Prav tako sem kupil Star Wars Vader Immortal VR. It's ok. Sem mislil, da je 2 uri na epizodo, ne pa 2 uri za vse epizode :D Ko pa najdemo čas, pa s frendi igramo Remnant: From the Ashes.

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 3 urami:

Vceri staknu Chronicon, zacel igral, naenkrat je ura bla ena ponoc :D

 

Tolk moznosti za tweakanje characterja ze dolg nisem vidu v enem spilu. Pa RNG je dejansko manj frustrirajoc kot pa v podobnih naslovih

Men isto, kr carska igrica :)

Povezava do prispevka

Dobil sem ključ za review test prihajajočega MMO-ja New World. 
Po 2 uricah igranja lahko rečem, da je fighting sistem kar zadovoljiv, ki zna biti na trenutke kar challenging. Prav tako je svet lepo postavljen in sovragi izgledajo lepo.

Malo sem bil tudi v mestu. Tukaj lahko močno vplivaš na razvoj mesta in si tudi kupiš svojo lastno kučo v katero potem postavljaš pohištvo itd.
Crafting sistem je tudi dokaj intuitiven in relativno lahek za zaobvladat. 

Edini minus trenutno je rahlo nepregleden inventory sistem.

 

Bom pa še testiral PvP ter še katere druge zadeve.

Povezava do prispevka

Wolfenstein 2: The new colossus

8/10

41146_wolfenstein-ii-the-new-colossus-sw

 

Sicer kratka, vendar se drži old school principa z določenimi izboljšavami gameplaya.

Ne postane dolgočasna, polna akcije, dosti cutscenov, ki so kar dobro izpiljeni kar se tiče pristnosti animacij.

Na trenutke je smešna, brez da bi preveč segla v cringe področje.

Za kakšnih 10 ur gameplaya z dodatki je kar všečna.

 

 

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Infra

7/10

 

screenshot2.jpg

 

Skratka si structural analyst (kakorkol se to prevede v slovenštino), tvoja naloga je, da greš ocenit stanje določenih objektov.

Igra od štarta deluje, kot da si prišel na šiht, vendar jim uspe (v 20 urah gameplaya) kar uspešno zapeljati zgodbo s pomočjo čitanja dokumentov, ki jih najdeš v teh zapuščenih objektih.

 

En velik minus te igre je voiceacting say igralci govorijo bolj slabo angleško, vendar sem se s časoma navadil. Na trenutke je malenkost lesena, vendar se oddolži zaradi svežine na gaming področju.

Gre za puzzle game, vendar izzivi niso pretirano težki, kar mi je pa zelo všeč je, da lahko navadno problem rešiš na več načinov. Igra nagrajuje raziskovanje. Večkrat se mi je zdeo, da sm prefuku igro, potem pa ugotovil, daje to le ena izmed možnih poti do rešitve.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...