Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2023]


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 37 minutami:

Returnal Sizifov stolp. Fun as fuck, ta igra rabi še DLCjev.

 

Žal jih ne bo... Njihova naslednja igra bo pa sigurno bolj dostopna množicam kot tale na žalost - se pravi bolj klasična 3rd person akcijska pustolovščina z Housmarque priokusom.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Berserkerji znajo bit previsok level. 

 

 

 

Nekaj gotovo je na tem, čeprav tale (v Niflheimu, fakin bifrost napadi) nebi smel biti previsok level zame. Saj ene 2 sem že sfliskal, presen sem kočal igro, zdaj sem se jih pa spravi "po vrsti" pucat. Naj bi bil tale v Niflheimu najlažji. Jok, fasal popizditis... 

 

Keri armor set uporabljate btw? Jaz imam zaenkrat kar nek mix and match :)

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 3 urami:

Men je sam 1 delal probleme ker sem bil underlevelled. Drugače pa je samo 1 berserker res hard ker ima bullshit aimbot projectiles. Ostalo pac ista strategija kot vedno v GOW... čim bolj zleveliri si orožja in pokupi skille. Nato pa vse to ignoriraj in ga jih preboksaj s pestmi. Js sm na tak način 2 celo underlevelled premagal. Moveset imajo pa tko vsi bolj kot ne isti.

Če igraš na normal, pol itak, da ni nobenega izziva.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Če igraš na normal, pol itak, da ni nobenega izziva.

Zgleda bi mogu na zadnjo ker na No Mercy ga tudi ni. Večina berserkerjev sem first try brez orožja. Pač prebereš vse move in parryjaš. Itak so vsi počasni. Aim lock off če je več kot 1 nasprotnik. Dosti težji so mi bli kaki random boji vmes z veliko nasprotniki. Vsi berserkerji so kot da bi igral Elden Ring in dal hitrost vsega na 0.25.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 minuto:

Zgleda bi mogu na zadnjo ker na No Mercy ga tudi ni. Večina berserkerjev sem first try brez orožja. Pač prebereš vse move in parryjaš. Itak so vsi počasni. Aim lock off če je več kot 1 nasprotnik. Dosti težji so mi bli kaki random boji vmes z veliko nasprotniki. Vsi berserkerji so kot da bi igral Elden Ring in dal hitrost vsega na 0.25.

Sej to. Jaz sem prvih 15 ur igral na GMNM in mi je vse skupaj postalo preveč trivialno. Pol sem preklopil na GMGOW in je bila druga pesem.

Enostavno si preveč skilled, da bi lahko užival pri nižji težavnosti imo.


Sam na koncu dneva je itak point v tem ali ti je gameplay zabaven. Če ti ni, pol nima veze al zraven umiraš ali ne. Sam če ti je, pol si lahko ful izboljšaš doživetje, če si otežiš stvari.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Sej to. Jaz sem prvih 15 ur igral na GMNM in mi je vse skupaj postalo preveč trivialno. Pol sem preklopil na GMGOW in je bila druga pesem.

Enostavno si preveč skilled, da bi lahko užival pri nižji težavnosti imo.


Sam na koncu dneva je itak point v tem ali ti je gameplay zabaven. Če ti ni, pol nima veze al zraven umiraš ali ne. Sam če ti je, pol si lahko ful izboljšaš doživetje, če si otežiš stvari.

Premal polished mi je combat, je pa res da nisem še poskusu na GMGOW, mogoče neb blo tok frustrating. Včasih daš perfect parry ma te kar vseeno direkt napade kot da mu sploh nisi končal kombota. Pri nekaterih situacijah me je igra kaznovala ko sem dal perfekten counter ker ne gre skenclat tiste slow motion animacije in me sredi te zadane drug napad. En berserker me je dobesedno ubil z 0HP ker je moral končat svoj kombo čeprav sem ga že ubil vmes. Ko sem naredil revive je samo čakal tam z R3 da ga pokončam lol. Ma vseeno mi je zaradi animacij in vsega ostalega top špil ki mu gladko dam 9/10 zaradi tega.

uredilo bitje Gapi182
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ej, ne vem. Igra ima tolk opcij kar se buildov in kombinacij napadov tiče, da v bistvu sam krojiš, kako se bo odvijal combat (slowdowni, buffi med udarci, etc.). Jaz nisem nikoli doživel problemov, ki jih opisuješ in se mi je zdelo vse spolirano v nulo. Edini glitch, ki se mi je pripetil ene dvakrat tekom cele igre, je bil random monster, ki je padel skozi tla.

Sem pa dosti časa igral slowdown build in sem se enostavno navadil na to kdaj se bo kaj upočasnilo ob perfect dodge, ali ob parryjih. Sploh nisem imel kakih težav stem.

 

Mogoče pa je samo problem v meni, ker mi je bil combat na polno zabaven in ne gledam na stvar dovolj objektivno. :D

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 urami:

Ej, ne vem. Igra ima tolk opcij kar se buildov in kombinacij napadov tiče, da v bistvu sam krojiš, kako se bo odvijal combat (slowdowni, buffi med udarci, etc.). Jaz nisem nikoli doživel problemov, ki jih opisuješ in se mi je zdelo vse spolirano v nulo. Edini glitch, ki se mi je pripetil ene dvakrat tekom cele igre, je bil random monster, ki je padel skozi tla.

Sem pa dosti časa igral slowdown build in sem se enostavno navadil na to kdaj se bo kaj upočasnilo ob perfect dodge, ali ob parryjih. Sploh nisem imel kakih težav stem.

 

Mogoče pa je samo problem v meni, ker mi je bil combat na polno zabaven in ne gledam na stvar dovolj objektivno. :D

 

Js prav nekih glitchov mislim da sploh nisem imel. Tisto kar sem opisal je pac dizajn tak. Mislim sej ni nek problem da namest parryja pac blockaš sam mi je blo pa res mal čudno da me je igra kaznovala za parry in counter. Ni pa neka pogosta stvar prej bi rekel da so bossi prelahki, sploh main bossi. 

 

Drugače pa men res ni problem uživat v tej igri, ker so se te stvari itak zgodile samo parkrat ko sem hodu tok underlevelled na berserkerje da so me lahko z enim napadom ubil. Potem sem hodu okrog in boksal folk kot pravi bog. Škoda da ni vec skill treeja za roke

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 2 urama:

Kaj Forsaken nena noben spila? Ze sel v pozabo ob izzidu kar..

 

jaz sem probal demo pa mi je blo kar nekaj..

haha sam si si odgovoru zakaj nihče tega ne igra

 

js sm si lih kupu Death's Door in pa Neon Abyss, Forspoken niti nimam na wishlisti

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem se odločil spucat nedokončane igračke.

 

Ghost of Tsushima - dokončal, igral na hard in na koncu borbe na ladji so bile zoprne ko drek. Sicer pa ajde ok igrica.

SOMA - fenomenalna, čisto nič me ni zmotilo.

Until Dawn - recimo, da ok. Ampak tole ni za mene.

 

Zdaj pa prvič igram Spidermana, zaenkrat mi je kul, skakanje po mestu je zelo zadovoljivo, batman combat je tudi kul, gadgets zabavne. Obstaja šansa, da mi bo postalo zoprno, ne bom pretiraval s side questi.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

Zdaj pa prvič igram Spidermana, zaenkrat mi je kul, skakanje po mestu je zelo zadovoljivo, batman combat je tudi kul, gadgets zabavne. Obstaja šansa, da mi bo postalo zoprno, ne bom pretiraval s side questi.

 

Če ne boš pretiraval s side questi, ti zna dogajati do konca. Drugače pa ti bo postalo monotono as fuck reševanje enih in istih zadev. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Juuuhu, danes zvečer pade The Quarry! (končno po sto letih free verzija na internetih). Jebaj se @tomazek, ker mi nisi poceni prodal PS4 verzije. :) 

 

Saj nisi nikoli omenil... Bil pa sem tudi že pred nakupom (pred naročilom) dogovorjen z Gatsujem, da jo on vzame, ko končam. Če se ne bi dogovoril vnaprej in vedel, da ne izgubim veliko, sploh ne bi prednaročil take igre. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@tomazekSaj se samo malo hecam. 
Mimogrede (ker smo že debatirali, pa sem pozabil): čisto kratko mnenje/primerjava Until Dawn vs. Quarry ? Lahko tudi zgolj številčna ocena.

On topic: če zdaj navedem kaj sem jaz preigraval v zadnjih 48 urah, me bo 95% uporabnikov samo čudno gledalo. :) 
spy_f.jpg.e7bdb60708e48bd09c8eb9260fe9a792.jpg

hint: "epizodične" avanturce, super risanka style, james bond wannabe, zelo všečno, na prvi uč malce otročje, direkt za v Starinarnico.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ehm, a se ni novega topicka?

 

Mal sm dal Zeldo in Valheim na pavzo in se spustu po nostalgia laneu z Beyond Good and Evil in The Saboteur na Decku

 

Pizda je BGAE bil za en drek PC port svoje cajte :D brez controller supporta, kamera pa si dela take bruke, da sploh smesno ni vec, sam spil in gameplay sta se pa zelo lepo postarala

 

The Saboteur tudi. RIP Pandemic Studios btw, pogresamo vas :(

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 22 minutami:

Mennje bil BGAE mega top spil, takrat sploh nism se playstationa imel, tk da nism opazu, ce bi ble slabe kontrole. Zamera samo, ker nism mogu obrnit zaradi game breaking buga, ko mi en kljuc ni dol vrglo iz stropa fml. To bi bil hud remake

 

Ma cudovita igra je ja, tu sploh ni debate, pa js se takrat tut nism oziral na shit kontrole in glupo kamero ker ga je dogajal na polno. Sploh to fotkanje zivali mi je se danes na polno vsec, pa ko prvic prides v Akuda Bar in onga walrusa prefukas v ice hockeyu in dobis pearl, pa one dirke s hovercraftom... :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...