Skoči na vsebino

[uradno] Emulatorji — zlasti novejših sistemov


Priporočeni prispevki

Oled Vito v dobrem stanju je zelo težko dobiti, tako da pod 100 evrov je jaz niti slučajno ne bi dajal. Če je dobro ohranjena vsaj 120. Je pa to res ultimativna handheld retro konzola, če jo pohekaš in naložiš nanjo emulatorje (za gb, gba, nes, snes, mame, neo geo, sega, ps 1, psp, N64 in celo dreamcast).

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Ćamir (izbrisani) reče pred 15 minutami:

@XEcutIor na tole slučajno naletel, za ko boš imel VR očala: https://www.emuvr.net/

 

:)  

 

 

 

Kul stran, tnx! :)

Čeprav ta program verjetno ne bom probal, ker če bom kdaj našparal dovolj cekinčkov za navidezno resničnost, si bom raje kupil PSVR kot Occulus Rift. Za slednjega močno dvomim, da bo delal na mojem 11-letnem prenosniku + na Windows XP-jih.

Povezava do prispevka

Kaj pa, če bom? :)
Vsake toliko časa spucam prah ven, in do zdaj se mi je vedno zaženil.
Sem očitno res tako skrben s prenosnikom kot z mojim 10-letnim avto. Pri katerem sem seveda prvi lastnik.

Pravzaprav, več bi mi koristil, če bi mi omenil TOP 10 PC iger v obdobju Windows XP-ja (2001-2006).
Tistih TOP TIER iger in Skritih Biserov (Hidden Gems).
Da malo obudim nostalgijo :mafija:

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Chamir reče Dne, 2. 1. 2021 at 12:52:

Evo, sem za foro probal ZELDO na emulatorju vs. zraven neposredno pognana na Switchu

 

Malo sem umrl zraven

 

Na PC-ju imaš prav filing, da igraš 

 

Zelda: Breath of the Wild Ultimate Edition Remastered

 

:D

Lahko napišeš kje si dobil emulator/igro?

Če želiš tudi na ZS

Hvala!

Povezava do prispevka

  

AMF reče pred 14 urami:

Lahko napišeš kje si dobil emulator/igro?

Če želiš tudi na ZS

Hvala!

 

Mas tudi (konkretno glih za BOTW) s strani gusarjev narejene "repacke", zadeva pride kot installer, pozenes, pocakas da instalira (viruse) in igras. Zadeva je malo bolj user friendly, kot ce gres sam DLjat emulator itd. Na private trackerjih. torrentleech recimo.

 

edit:

mas tut na partisu

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

Saj vem, da bi bil morda bolj primerna Starinarnica, samo neko 4k emulacijo na 60 frejmih jemljem kot nekaj izrazito sodobnega, zato pišem sem. Skratka, včeraj sem se igračkal z DuckStation emulatorjem (PS1), ki je v javnost uletel nekje 2020/2021 in s prve popolnoma zasenčil konkurenco. Včeraj sem ga končno konkretno potestiral in moram reči, da je zadeva naravnost sick in iz PS1 izvleče nore reči. Kot prvo kot za joke upscala igrice na 4k/60FPS, zgladi robove, popravi sence, ni da ni. Ima par ful naprednih settingov in naslov na smooth laufa 99,9 % PS1 knjižnice, težavo ima samo z nekimi čudnimi japanskimi igricami, ki jih itak noben ne bi igral. 

 

Skratka, PS1 emulacija je zdaj praktično 100 % future safe. Res upam, da se DuckStation dečki spravijo na PS2, ki sicer ima izjemno emulacijo, ampak lahko je še jača :D 

 

Tole bo super hype na GAPE BOYju

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...