Skoči na vsebino

[uradno] Emulatorji — zlasti novejših sistemov


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 15 urami:

jaz sem mega fan emulatorjev postal. PS2 špilov se mi danes res ne bi dalo več poganjati, ps2 emulator na pc-ju pa je res odličen. Vse mi je delalo brez problemov. Celo tako me je nahajpal emulator, da sem nabavil Nba Street V2 original disk, ki deluje super preko emulatorja. Tudi meni se res ne da priklapljati ps2 preko tistih starih kablov na tv in potem drkati za eno ali dve igrice. Na emulatorju pa je vse res pooenastavljeno. Plus, da še špili poganja v večji ločljivosti.

 

Enako lahko trdim za dolphina, ki ga imam za gamecube. Ene par špilov, za katere se mi gamecube res ne da priklapljati, bom zdaj preko emualorja preigral. Vse deluje odlično, v višji ločljivosti.

 

In kar je meni najbolj cool - oba emulatorja lepo podpirata odlični dualshock 4, ker dualshock 2 pa gc gamepad sta danes res v kurcu oba.

 

Res velike upe polagam še na switch emulator. Če bo še deloval tako kot mora, bom jako srečen.

Točno tole. Sam sicer še vedno imam originalni hardware, ker mi je pač PS2 zakon kot naprava (in kot zbirka fizičnih igric), samo iskreno mi je emulator za igranje way to go. NBA Street V2 nameravam tudi jaz kaj igrat, a sploh opaziš kakšne dejanske razlike z igranjem na originalnem PS2, kolikor se pač spomniš?

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 18 urami:

jaz sem mega fan emulatorjev postal. PS2 špilov se mi danes res ne bi dalo več poganjati, ps2 emulator na pc-ju pa je res odličen. Vse mi je delalo brez problemov. Celo tako me je nahajpal emulator, da sem nabavil Nba Street V2 original disk, ki deluje super preko emulatorja. Tudi meni se res ne da priklapljati ps2 preko tistih starih kablov na tv in potem drkati za eno ali dve igrice. Na emulatorju pa je vse res pooenastavljeno. Plus, da še špili poganja v večji ločljivosti.

 

Enako lahko trdim za dolphina, ki ga imam za gamecube. Ene par špilov, za katere se mi gamecube res ne da priklapljati, bom zdaj preko emualorja preigral. Vse deluje odlično, v višji ločljivosti.

 

In kar je meni najbolj cool - oba emulatorja lepo podpirata odlični dualshock 4, ker dualshock 2 pa gc gamepad sta danes res v kurcu oba.

 

Res velike upe polagam še na switch emulator. Če bo še deloval tako kot mora, bom jako srečen.

 

Kak je pa ime temu PS2 emulatorju? Kolk jaz googlam so štiri različni. To bi pa res probal pa zagnal par ps2 klasik.

Hvala v naprej!

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Ja tale pcsx2 je dober emulator. Dve nastavitvi moraš pazit - eno je hardware acceleration (za grafiko), drugo je pa nek slider stabilnost/hitrost emulacije. Tisto je najbolje imeta na drugi ali tretji stopnji (mislim da safe pa normal).

 

In meni je do sedaj vse delalo super, vključno z res alter naslovi (Shadow Hearts). Naštimaš si dualshock 4 podporo za windows in si zmagal.

 

Burnout 3 v HD izgleda res proper, God of War 1 in 2 pa sta praktično ista kot HD verzija za playstation 3.

 

V bistu je ta emulator zlato z neba, zjebe ga v bistu edino to, da so skoraj vsi najboljši ps2 špili bili remasterani za ps3 in potem jih vseeno raje igram tam. Ampak če nimaš ps3 ali škrtariš na HD verzijah špilov je pa tole the next best thing.

 

Gamecube emultaor se mi zdi, da je še bolj stabilen kar se tiče kompatibilnosti.

 

čamir: Nba street v2 deluje res odlično na emulatorju. Špila pa se top. Zaradi boljšega joypada je to meni najboljši street basket, takoj za legendo Street hoops z neo geo arkadnih sistemov.

Pa še to je eden redkih gemov, ki nikoli ni dobil HD remasterja in res škoda da ne, ker se je igra odlično postarala. Par nivojev nad nba jam jajci, ki je imel še ogromno preporodov, a so bili vse po vrste precej gnili.

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Kaj pa če kupiš neko cheap PS Vito in jo shekaš? Podpora emulatorjem je dosti podobna kot na WiiU, tudi isti backend lahko uporabljaš (retroarch), pa še nativno ti poganja PS1 špile in za bonus PSP igrice, če se počutiš ekstra adventures

Povezava do prispevka
Feget reče pred 14 minutami:

Jep ravno to rabim na svojem telefonu, ko prejmem klic za milijonski posel, da mi v ozadju špila donkey kong za snes:rofl:

 

Drugič keri majmun igra igrice na plaži:wacko:

 

Tretjič kateri mega opičnjak nosi dualshock 4 s sabo na plažo!!!!

 

Četrtič - če kaj ubije retro nostalgični feeling je to novi telefon.

 

ok prinzam, screen bi bil lahko večji.

 

Yeah, your username checks out:D

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

kaj switch je že hacked?


Kolikor vem,  lahko komot hekneš Switch, če je le-ta bil kupljen pred aprilom 2018.
Ker po tistem datumu so Nintendovci neki patchal vse Switche. Njihov hardware (Tega X2 chip) so izboljšal.
Moj Switch bi bil komot lahko hecknan, ker je bil kupljen aprila 2017, aammmmpppaaakkk ne, ne bi rad, da me benajo na NSO :D

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...