Skoči na vsebino

Test sluha - audiofil


atomic

Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 45 minutami:

 

Ja no, ugotovili smo edino, da si dal slab posnetek za primerjavo...mislim ok, če je to to, kar poslušaš od muzike, ti res ni potrebno trošit pare - ma drugače trdit, da se ne pozna razlika med 128kbps mp3 in lossless fileom, moraš bit res gluh.

Lahko ponovimo test. Povej kaj dam, da se ne bomo zahovarjali na slabo glasbeno zvrst.

Ampak če je tako kot ti praviš, da samo gluhi ne slišijo razlike, bi se moralo in pri Eminemu in pri Queenih bolj slišati razlika.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 urami:

Lahko ponovimo test. Povej kaj dam, da se ne bomo zahovarjali na slabo glasbeno zvrst.

Ampak če je tako kot ti praviš, da samo gluhi ne slišijo razlike, bi se moralo in pri Eminemu in pri Queenih bolj slišati razlika.

Dej plz se enkrat uploadaj, nisem mel sanse poslusat. 
 

Poslusal bom pa na mojih yamaha mojitorjih v zanic poziciji v netretirani sobi na questionable DAC :D

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Ko smo u zadno sicer ležal pod dekco je Atomic razlagal, da ta frend na 20k i još ima gas zvočnikih to posluša v akustično tko slabi sobi, da jedva loči med Fredy Milerjem in Whitney Houston in da ga je mogu s teleskopko po rebrih, sicer bi mu Teufle spizdil z dnevno sobo vred. Tko da regularnost tega testa je na več mestih vprašljiva.

Povezava do prispevka

na nivoju teh, priklopljenih na tv izhod? prav katerekoli

 

pač tv headphone out so najslabša stvar na svetu, če ti je to bilo ok, ti bodo tudi random brezžične slušalke

 

opcija B pa ti je, da nabaviš en usb dac, ga rpiklopiš na ps5, vanj pa vtakneš svoje žične slušalke. odloči se samo koliko € bi dal in poguglaj, kaj za ta keš plejka dejansko supporta, ki kolikor čitam ne supporta vsega

Povezava do prispevka

Ne vem, jaz sem mel te slusalke priklopljene do zdaj samo na en cenjen laptop in mi je bil zvok, sploh basi, vrhunski.

 

A ce priklopim na tv, bo zvok na istem nivoju kot na laptopu? Pac, pojma nimam 😀

 

En converter dobim za 30€, zdej pa ne vem ce se mi splaca, ce mogoce dobim ze wireless slusalke (ki so na podobnem nivoju kot te, ki jih uporabljam) za ta denar?

 

Kaj si pa mislil s tem 'usb dac' za PS 5?

 

 

uredilo bitje vertov
Povezava do prispevka
vertov reče pred 2 urama:

Ta USB adapter je tudi kompatibilen (na TVju ali konzoli) s slusalkami na kabel, kajne?

 

https://www.mlacom.si/zvok-in-slika/i_2767415_ugreen-usb-c-to-3-5mm-jack-headphone-adapter-50596

 

Prav vsak bo kompatibilen s slusalkami na kabel, vprasanje je, ce je kompatibilen s konzolo (s tevejem pa prav dvomim, da sploh)

 

Poguglaj ps5 compatible usb dac, bo najbolj safe

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Arey reče Dne, 27. 1. 2023 at 20:20:

Dej plz se enkrat uploadaj, nisem mel sanse poslusat. 
 

Poslusal bom pa na mojih yamaha mojitorjih v zanic poziciji v netretirani sobi na questionable DAC :D

Evo še enkrat sicer drugi komadi.

 

Da ne bo kakih neposrazumov napišite, če je razlika in kater komad je v boljši kvaliteti.

Primer:

1 isto

2 B

3 A

 

@Stipe2 ajde :)

 

@Bessie & @Slinch tokrat napišita rezultate čez kak dan, da ne bo folk kopiral, ker sta v prvo zadela. Oziroma lahko men na ZS, pa bom samo napisal al sta zadela.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

cool beans, zanimiv izbor

 

na huawei prenosniku in sennheiser momentum over ear se zelo težko odločim, realno bi rekel da ni razlike

 

na spl creon in akg k701 je razlika, ampak še vedno real talk ni vredno sekiranja

 

na zvočnikih nisem probal ki je pozno

 

odgovor maš na ZSju

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...