Skoči na vsebino

[multi] Fall Guys: Ultimate Knockout


gojc

Priporočeni prispevki

Res je, da nisem najboljši fanboy raznokaterih Battle Royal iger, predvsem ne Fortnite-a, vendar peeesda, je ta igra zasvoljiva! :D
Sem jo downloadal, odštartal prvo rundo, misleč, da bom prišel kam daleč v tej igri - drek.
Moraš biti kar pozoren na naloge, ki jih moraš v igri opraviti.
Najdle sem prišel do TOP 6 tekmovalcev, kjer si moral pod sabo preskakovati heksagonske koščke, v krogu kajpak, ki so se uničili, ko si stal na njih in si moral preživeti.
Žal meni ni uspelo ostati živ.
Je bla pa hilarious izkušnja,, ko smo med tekmovanjem v nogometu napadali nasprotnikov gol (jaz sem čakal v svojem golu, ker sem bil vedno dober v obrambi), nakar sem spuščal neke zvokove, ki jih delajo kure v štali, in glej ga, že pride en tip k meni, ki ima ravno tako obliko velike kure, se začne isto oglašat kot jaz, na koncu pa me peder prime, jest ga pa nazaj primem, češ, "kwa je, a me baš vrgu na tla al kwa?!", pol je bilo pa že konec igre :lol:
Ful dobra igra, za sproščeno umiriti svoje možgančke ;)

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Super je, samo serverji ga serejo. Pa prvo igro sploh odigrano sem zmagal a mi ni štelo :( Je bil pa final game kdo ma rep ob koncu timerja zmaga - 5s pred koncem vidim tipa z repom kako gre po potki na sredino, ker sem pred tem že 4x padu dol (pojma nimam zakaj tam skok ne uspe) in sem samo počakal spodaj,  tip je padu, spizidm rep in ostane še samo 2s do konca :D

Povezava do prispevka

Lovljenje repa je zakon jst sm ga spizdil enemu direkt sekundo pred koncem :D

 

pršu do zadnje igre v prvem poskusu, potem pa je bil fuzbal in sta dva iz moje ekipe mislila, da je vseeno v kateri gol leti žoga :D

 

Je pa za zadeva zabavna, sploh če se ne sekiraš pretirano glede neuspehov :D

Povezava do prispevka

1obbaVy.png?1

 

Padla prva zmaga :happy:

 

DrMiha reče pred 3 urami:

Lovljenje repa je zakon jst sm ga spizdil enemu direkt sekundo pred koncem :D

 

Ta mode je čisti bullshit :D  

 

Hattori reče pred 1 uro:

Tisti, ki že igrate. Je možno, da se naredi nek private match, pa da naredimo nek Mnenjalnik battle royal? :)

 

Ne private matchov zaenkrat še ni. Naj bi jih pa dodali. 

Lahko pa povabiš še 3 frende in igrate ves čas ''skupaj''.  Do zadnje runde to je pol jih itak ne poznaš več :ninja:

 

Kočevc reče pred 41 minutami:

A mors met ps plus

 

Da. 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Cross playa še ni, bi pa naj kasneje bil Trenutno jih res res res jebejeo serverji (včeraj skor cel dan off). 

 

Me pa zmeraj bolj jezi, ker ne vem al so kontole wonky al gre za lag. Pri tail grabingu se mi je že parkrat zgodil da mi je kdo snatcnu rep, pa sploh ni bil dost bliz, medtem ko men ne uspe po stojim poleg njega.

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 1 minuto:

Me pa zmeraj bolj jezi, ker ne vem al so kontole wonky al gre za lag. Pri tail grabingu se mi je že parkrat zgodil da mi je kdo snatcnu rep, pa sploh ni bil dost bliz, medtem ko men ne uspe po stojim poleg njega.

Prej bi reku, da je to povezano z lagom.

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 17 urami:

Cross playa še ni, bi pa naj kasneje bil Trenutno jih res res res jebejeo serverji (včeraj skor cel dan off). 

 

Me pa zmeraj bolj jezi, ker ne vem al so kontole wonky al gre za lag. Pri tail grabingu se mi je že parkrat zgodil da mi je kdo snatcnu rep, pa sploh ni bil dost bliz, medtem ko men ne uspe po stojim poleg njega.

učerej je lagalo na polno, meni ni ene zmage priznalo, pa čeprav sem bil prvi na vrhu...pa trikrat se je špil sesul, dvakrat pri timskem hoardanju žog...

Povezava do prispevka

Fajn zadeva, edin serverji so mal smeti

Pa ne vem, ce je bug, ampak tu in tam mi uspe padit vmes med dve platformi, ki sta seemingly cist skupi

 

Fuzbala se nisem igral, tail catching je kr annoying, pa ono skakanje skoz taprava vrata mi gre na kurac :D Pa on seesaw challenge, ko je treba balansirat tiste gugalnice je zajeban za popizdit

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 minutami:

Vse mini igre kjer sodeluješ z random folkom so precej smeti :D

Ne glede na to kako dober si, če si odvisen od drugih, ti to nič ne pomaga.


Več kot tričetrt folka so dobesedno ovce. Večkrat sem se podzavestno vprašal, če so to kakšni butasti NPC-ji, ki jih vodi res slab AI :) Dobesedno se samo rinejo in gužvajo in niti malo ne razmišljajo o kakšni fiziki (sploh tam pri balansiranju) ali pa se nabijejo v vrata kot z glavo v zid in podobno... Saj potem pomislim, da so itak še otroci (tam 5-6 let) in se nasmehnem. Je pa fun za igrat in vedno si rečem: ajde, še eno grem..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...