Skoči na vsebino

Pisarniški/gamerski stol


Majstr

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
saosin reče Dne, 20. 8. 2020 at 23:14:

2 mesca nazaj sem dobil refurbished herman miller aeron za 760e s poštnino in sm zelo zadovoljen(prej sem mel isto aerona, ampak ni bil moj), če maš budget, je najboljše, kar se da kupit imo

 

A se da izležavat na Aeronu? Jasno mi je, da se ful dobro sedi, če si lepo zravnan in dejansko nekaj delaš na računalnik. Jaz pa velik časa na stolu preživim v tko na pol ležeči poziciji in mal klikam po ekranu. A je udobno tudi tko sedet?

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 24 minutami:

A se da izležavat na Aeronu? Jasno mi je, da se ful dobro sedi, če si lepo zravnan in dejansko nekaj delaš na računalnik. Jaz pa velik časa na stolu preživim v tko na pol ležeči poziciji in mal klikam po ekranu. A je udobno tudi tko sedet?


ja se da, sam pol kup najvecjo velikost

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

ta "pleksi" je v vecini primerov kr taka malo bol debela podloga... kot una za jesti za mizo.

 

Od oka 23€ v ikeji.

NAbavil sem zato ker je bil laminat ze prej zjeban, pa nisem zelel da se mi lusci naprej.

 

Drugace pa ce kupis kolescke z gumo na njih se nima na parketu kaj poznat.

Ce gledam parket v hisi mojih starsev, je parket bolj zriban od tam kjer so bili podplati, kokr pa kjer so se raznorazni stoli fural.

Povezava do prispevka

še mojih 5 centov:

Od začetka Covida sm mel po celodnevnem sedenju na ikea Markus izkusil vsevečkrat  štihanje v hrbtu blizu lopatic in v rami.  Upokojil Ikea Markus. 

Nabavil Spinalis Apollo,  ki ga uporabljam zadnji mesec, ga ne morem prehvalt, lahko bi rekel, da je bil neke vrste Investicija v zdravo držo za računalom.  - V tem času Adijo štihanje v hrbtu.

priporočam nakup. 

uredilo bitje Zaphod_B75
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...


 

Teli ergoles stoli so en navaden nateg. 320 eur za Barona, na nemškem amazonu pa isti stol za pol cene. 
 

https://www.ergoles.si/collections/pisarniski-stoli/products/pisarniski-stol-baron-s-podporo-za-noge

 

https://www.amazon.de/dp/B082WQQW8Q/ref=cm_sw_r_cp_api_glc_i_RMZDMKRSDPT80YZZHG56

 

Mislim da bom moral iz tujine nabavit, ker pri nas so res nenormalne cene.

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 urami:

@horror tnx za info. Sem gledal te ergoles in so cene res pretirane. Dočim, ta na amazonu pa je že skoraj sumljivo poceni :) Je možno, da je kakšna razlika v materialu al kaj vem kaj? Ali res gre samo za "nateg"?


Na slotechu imas temo o ergolesu. Tipi so zvohali, da ergoles kupuje stole pri kitajcih in nabije preko 100% marze. Potem so zelel sami kupit za en kontejner stolov, a je šef ergolesa posredoval pri proizvajalcu in naenkrat kitajci niso zelel poslat robe.

 

Tko da ja, isti stoli so, ergoles pa prodaja cheap stole po premium ceni.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

o, ergoles

 

lani sem zarad sile razmer moral na hitro kupit stol in sem ga vzel pri njih. po 3 mesecih že nesel nazaj, ker je dvižni mehanizem odpovedal (+ itak je skos nekaj pokalo). ok, čakam 2 tedna, dobim z novim spodnjim delom. čez 2 tedna spet začne pokat, pišem tipu ... ja spet pripelte stol, samo nimamo delov, bo kak mesec za počakat. ok, se zmenim, da me pokliče, ko dobijo dele, nesem, zrihtajo. mine en mesec, spet začne pokat. v tretje se mi ne da več z njimi ukvarjat in razstavim mehanizem in vse podmažem z najbližjo mastjo, ki sem jo mel doma (ina lipleks stara od oka 30 let lol). works like a charm. do dans, ko je začel kar neki druzga spet škrtat (mehanizem za naslon). spet razstavim, podmažem, works like a charm. faking cheap shit kitajski stoli, ki se prodajajo po 300+ €. škoda, ker nisem pred nakupom našel tiste slotech teme, ker bi se mi še prej zagabili.

 

tega bom zjahal dokler bo šlo (lih dobro leto je star, pa kao 2 leti garancije dajejo lol), potem pa nazaj na steelcase

Povezava do prispevka

Čakam svoj prvi stol od Steelcase (sedaj sem vedno imel chep variante stolov ampak zaradi dela od doma in veliko časa preživetega na stolu sem se odločil za boljšo varianto), ki bi moral priti v roku naslednjih 14 dni (dobavni rok je namreč 35 dni). Izbral sem model Gesture dasiravno sem najprej razmišljal o modelu Reply. Na obeh stolih se sedi boljše kot na večini, ki sem jih uspel uporabljati vendar se pozna pri Gesture, da se na dolgi rok sedi boljše pri več urnem sedenju. Ko ga dobim in bo uporabljan nekja časa se spet javim in poročam kako se sedi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...