Skoči na vsebino

Pisarniški/gamerski stol


Majstr

Priporočeni prispevki

Tudi sam imam podobnega, secret lab. Dokaj ok, ne bi pa rekel da je nek grozen presezek. Se najvecji problem pri tem tipu stolov je to, da poleti svicnem v hrbet in supak in se moram stalno preoblacit. Ce bi se enkrat nabavljal bi sigurno nekaj z mrezo, ce rabis pozimi malo bolj podlozeno si komot das gor kako odejo ali blazino, pri teh "usnjenih" se pa ne da vec pomagat.

uredilo bitje JanosKranjski ni zaseden
Povezava do prispevka

2041695911_Zajetaslika.PNG.e4558cf9cb273f49f43cf7633a700496.PNG

Sit like one of the top-five esports teams in the world, the legendary G2 Esports.  From now till June 26, enjoy up to €300 OFF our best-selling Secretlab G2 Edition chairs when you stack the following code for an additional €200 off at checkout, on top of its sale discount of €100 off:
 
G2SL200

 

Če kdo ravno kupuje. 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
keba reče pred 51 minutami:

Kaj je potem zaključek te teme, kateri je najboljši pisarniški stol do nekje 200-250 eur?


Tisti, na katerem se najboljše počutiš. Relativno je pač to. Jaz svojega 15 let starega, ki je stal 50 € in je že 3x zavarjen in popravljan, ne menjam za nobenega fancy 300+ €. :)

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:


Tisti, na katerem se najboljše počutiš. Relativno je pač to. Jaz svojega 15 let starega, ki je stal 50 € in je že 3x zavarjen in popravljan, ne menjam za nobenega fancy 300+ €. :)

To vem, samo kako naj vse sprobam? recimo da obstaja neko splošno sprejeto menjen kaj je najboljše za denar pa recimo do nkje 250 eur

Povezava do prispevka
Okult reče pred 13 urami:

aeron pa marcus sta mi najslabsa stola na svetu,

jest mam za siht https://www.spinalis.si/pisarniski-stoli/spinalis-explorer/

pa mi je kul, pru tedn mas mal musklfibra,
bom pa kupu se ksnga unga najbolj comfy direktorskga mal vecjiga za swap

 

Men so na šihtu naročili Hacker verzijo. Je zlo fanj, sam mi še zmeri ni vreden 890 eur. Men je tist Ikea gamerski Matchspel super P/P.

Povezava do prispevka

Vitra Medapal že več kot 15 let. Vmes se je enkrat pokvaril dvižni mehanizem in so ga zastonj popravili. Letos je začela razpadati plastika na enem naslonu za roke - že zmenjeno, da dobim nove. Mogoče malo višji začetni vložek, ampak na dolgi rok več kot vredno… s tem da ergonomsko je tudi na višji ravni.

Herman Miller ima tudi večinoma odlične pisarniške stole.

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
Marvak reče Dne, 27. 8. 2022 at 15:17:

Jaz sm tegale naročil iz Ikeje za 200e. Nisem niti probal gor sedet, važno da je lep. V vsakem primeru bo bolj ergonomsko kot lesen kuhinjski stol ki uporabljal do sedaj

FC20A98B-E246-48A9-BDF4-DAFB9379D61A.jpeg

2C89AE6D-5D3A-4245-BE2F-DAF7ED28F855.jpeg

Lep. Na spletni strani je 250 eur: https://www.ikea.com/si/sl/p/hattefjaell-pisarniski-stol-z-nasloni-za-roke-gunnared-srednje-siva-90494511/

Štrudla hoče takšnega, ker bojda vizualno paše k delovnem prostoru. A je udoben?

 

Jaz ji ponujam klasiko, ki jo imam na šihtu in se obnese: https://www.ergoles.si/collections/pisarniski-stoli/products/delovni-stol-beta-multi#

uredilo bitje obstek
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Ethan reče Dne, 3. 10. 2022 at 16:10:

Tako... Glih za žur.

V Italiji čez mejo isti stol v Ikea Villesse....199€.

 

https://www.ikea.com/it/it/p/hattefjaell-sedia-da-ufficio-con-braccioli-gunnared-beige-00494501/

 

 

 

 

Sem bil v Ergolesu in štrudli pokazal stol na katerem sedim vsak dan = Ergoles Beta Multi. Stol ji je bil udoben, vendar grd.

Potem sva šla v Ikeo sprobat Hattefjalla. Stol je res lep, ampak totalno neudoben. Naslonjalo imaš lahko "vklopljeno" kot gibčno in se premika ali pa je zaklenjeno na 90 stopinj. Ne moreš sam izbirat na kateri točki ga boš zaklenil. Tako da žal fail. 

Očitno bo treba ta ružnega vzet. Mogoče komu pomaga in mu ne bo treba tistega kroga v Ikei delat...

 

image.png.a1190ba2d4eabdad598f814387782d4a.png

 

image.png.69ed190460989b0ad3d6a682f2287285.png

Povezava do prispevka
Chris reče pred 28 minutami:

image.thumb.png.7268926527cda9f30b35acc90170c2d1.png

meni je ta stol iz jyska lajf. Presedim na njem cele dneve (lahko tudi 8 ur+) in je super. Sem edino odvil naslonjala za roke dol, ker sem rad tudi po turško na stolu in me je tisto motilo. 
 

 

Fotr in mat ga imata in mi je prevelik. A nima čisto preogromnega sedala? :D

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
obstek reče pred 2 urama:

Na koncu sem vzel naslednjika Markusa. Zaenkrat je super. 

 

https://www.ikea.com/si/sl/p/jaervfjaellet-pisarniski-stol-z-nasloni-za-roke-glose-crna-80510639/

 

jaz mam tega na šihtu in doma, oboje + - eno leto, samo mi je tako, mixed bag

 

naslonjalo mi je boljše od markusa, sedalo slabše, samo mi je overall lepši dizajn, tako da

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...