Skoči na vsebino

P: Server z GPUji


Vodokotlič

Priporočeni prispevki

SYSTEM: AS-2124GQ-NART https://www.supermicro.com/en/aplus/system/2u/2124/as-2124gq-nart.cfm
CPU: 2x AMD 7F32 (8C/16T) ali 7F72 24C/48T
MEM: 256GB DDR4, 16x 16GB DDR4-3200 2Rx8 LP ECC RDIMM (MEM-DR416L-SL03-ER32)
SSD: 2x Intel D5 P5316 15.36TB NVMe PCIe4x4 QLC 2.5" <0.5 DWPD (HDS-IUN0-SSDPF2NV153TZ)
GPU: NVIDIA RedstoneGPU Baseboard, 4x A100 40GB SXM4 (GPU-NVTHGXA100-SXM4-4)

 

Cena: 39.900,00 + DDV

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Solzice 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Vodokotlić ma Teslo, to je med g33kinjami, kot bi Chad mel Ferrari ali Lambo. Človek uspel v lajfu. Ko še Cybertruck nabav, se bodo vse ićke ozirale za njim.

 

Moja kolegica, ki je podobna težko_je, ful šinfa čez baterije, lej ka se lahk zažge in lima na svoj profil posnetke tesel, ko se vžgejo. Tako da, če bi jo probal očarat z Teslo :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
LordFebo reče pred 57 minutami:

Čemu pa je ta reč namenjena  oziroma počemu si jo kupil, da jo zdaj prodajaš? Po mojem se samo mal važiš.


Po moje ni on osebno kupil, lol. Prodaja oz. je dal oglas, ker se pač ukvarja z železninskimi zadevami. 
Saj naćeloma ima velikokrat kakšen odličen deal, grafične recimo, pa diski itd. Ampak ta server je mogoče res malce "too much" za ta forum.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

 Ampak ta server je mogoče res malce "too much" za ta forum.

Na tem forumu je kr neki ljudi, ki se ukvarjajo s stvarmi, ki lahko koristijo take serverje, tko da pomojem ni glih zadnji forum na svetu za tak oglas.

 

bainit reče pred 1 uro:

zakaj pa?

Mah k nek brezvezen rant, kupu sm 2015 en "fractal define" in je bil kul, spredi je mel vratca in not se filter prah vratca in zgoraj baye za stuff, potem sem 2021 narocil isti "fractal define" in dobil smeti brez vsega nastetega, tisto spredaj samo se neka maska nepremicna.

 

Sej sm sam kriv, nisem preveril kaj ima in kaj ne, sam pac "isti" model pa isti na slikah je cez leta cist oskubljen in ni vreden dnarja.

 

Pa se ena najbolj prizadeta stvar na svetu, ne vrhu ohisja (nova verzija) se lahko odstrani plosce in imas resetke za dodatne ventilatorje, sam so te odprtine pravokotne, ventilatorji ki jih lahko namontiras pa seveda kvadratni (zeleno spodaj na drugi siki), tko da ti potem v ohisju zraven ventilatorjev zeva luknja (oznaceno rdece na spodnji sliki). Pac nek retard jim je to oblikoval, ki ni v zivljenju sestavljal racunalnika al neki.

 

kLf9aBJ.png

 

epVGzrh.png

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 8 minutami:

Na tem forumu je kr neki ljudi, ki se ukvarjajo s stvarmi, ki lahko koristijo take serverje, tko da pomojem ni glih zadnji forum na svetu za tak oglas.

 

Mah k nek brezvezen rant, kupu sm 2015 en "fractal define" in je bil kul, spredi je mel vratca in not se filter prah vratca in zgoraj baye za stuff, potem sem 2021 narocil isti "fractal define" in dobil smeti brez vsega nastetega, tisto spredaj samo se neka maska nepremicna.

 

Sej sm sam kriv, nisem preveril kaj ima in kaj ne, sam pac "isti" model pa isti na slikah je cez leta cist oskubljen in ni vreden dnarja.

 

Pa se ena najbolj prizadeta stvar na svetu, ne vrhu ohisja (nova verzija) se lahko odstrani plosce in imas resetke za dodatne ventilatorje, sam so te odprtine pravokotne, ventilatorji ki jih lahko namontiras pa seveda kvadratni (zeleno spodaj na drugi siki), tko da ti potem v ohisju zraven ventilatorjev zeva luknja (oznaceno rdece na spodnji sliki). Pac nek retard jim je to oblikoval, ki ni v zivljenju sestavljal racunalnika al neki.

 

kLf9aBJ.png

 

epVGzrh.png

 

zato ker je ta luknja zgori namenjena za hladilnik od vodnega hlajenja. Le ta pa gre lepo potem gor. 

mam isto ohišje z vodnim zgoraj ...

Povezava do prispevka

Mimogrede: a se vam ne zdi, da je pri Fractal ohišjih tudi material precej slabši kot je bil nekoč? Ok, vem da je to odvisno od modela do modela, ampak sem jih dal čez že kar nekaj in vlečem neke vzporednice.  
Moj primarni PC je recimo še vedno v Arc ohišju, ki mu praktično nič ne manjka. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 13 minutami:

das stiri manjse lp

ce das stir kvadrate skup mas se vedno kvadrat. geometry, not even once

 

Randy reče pred 12 minutami:

zato ker je ta luknja zgori namenjena za hladilnik od vodnega hlajenja. Le ta pa gre lepo potem gor. 

mam isto ohišje z vodnim zgoraj ...

niti glede na njihove promo materiale ni namenjena ekskluzivno vodnemu hlajenju, tega imam sicer tudi jaz not in ne vidim kako bi resil tezavo nepokrite odprtine, ce bi ga namestil tja. kater hladilnik imas al pa ce mas kaksno sliko?

 

sicer bi pa zadevo easy resil tko, da bi prilozil coverje za te preostanje odprtin

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 minuto:

ce das stir kvadrate skup mas se vedno kvadrat. geometry, not even once

 

niti glede na njihove promo materiale ni namenjena ekskluzivno vodnemu hlajenju, tega imam sicer tudi jaz not in ne vidim kako bi resil tezavo nepokrite odprtine, ce bi ga namestil tja. kater hladilnik imas al pa ce mas kaksno sliko?

 

sicer bi pa zadevo easy resil tko, da bi prilozil coverje za te preostanje odprtin

šest

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...