Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2023]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 13 urami:

4 ure nazaj sem zaštartal Elden Ring, rad bi prišo do polovice, da imam pol za DLC, če bo. V štirih urah sem se zajebaval po Limgravu in Peninsuli, zdaj pa zakorakal v Stormveil.

Tale igra je res neverjetna. Na začetku sem bil preprican, da se mi ne bo dalo iz nule začet, ampak evo, požrla me je spet

 

Jaz imam en save slot v ng pripravljen samo za dlc. Level 120ish, Wing of Astel / MGS build, vsi trinketi in armorji kere bom rabil, flaski na max, od bossov mi manjkajo samo še Farum Azula kretenjad, Malenia in končni gauntlet. Šparam jih, ker ne vemo kje bo plasirana nova vsebina. 

 

Če bo tak dlc kot Old Hunters, pol ni straha da bom overleveled, ampak raje si dam placa pa pol na dan izzida počistim še to preostalo drhal in se še malo zlevelam.

Povezava do prispevka

Za nekatere izmed nas so to kr v redu cifre :ninja:

 

Jaz igram svoj drugi run največ enkrat na teden, ker se bojim da bom manj igral druge igre :lol: ta špilse drži mantre - kvalitetna kvantiteta. Izbira različnih lokacij za prečekirat, izbira različnih buildov za sprobat in drugih pičkarij kot so summoni in ashes of war

 

v prvo ashes of war sploh nism zares sprobaval

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 5 urami:

Jaz sem si že 3x rekel, da bom igral pure bunga build, eksperimentiral z Ashi in enkrat zares preigral brez kulerskih boss weaponov.

 

30h kasneje... spet WoA ali MGS ali FTH greatsword dualwield build.

 

Če bi se dalo parryat vse šefe bi šel še enkrat skozi.

Povezava do prispevka
foker reče pred 9 urami:

Začel igrati Project Zomboid ,.. mater bo to enih runov da se navadim combata,.. mislim kako hitro se da zajebat ,.. neverjetno,... Mogoče bom šel kak sandbox da se malce naučim,..

 

Sprobal že pred nekaj časa na SteamDecku, pa je zajebano k stumater... Še kontrole loviš, pol te pa še špil fukne v živo blato in jebi se, snađi se... Si moram enkrat čas vzet, pa tako kot ti, sandbox for dummies. Če me Zero Sievert ne navleče čist. Podoben špil, ampak vseeno malenkost lažji za start.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...