Skoči na vsebino

[multi] Like a Dragon: Ishin!


gojc

Priporočeni prispevki

''Preigral''

 

Čist padu not v zgodbo ter teden dni igral izključno to :online2long:

 

8/10

Skratka ne bi igre kvalificiral kot polica material ampak jaz sem se imel fino in vedno sem si želel to preigrati :happy: Takrat ob izidu ps4, ko je izšla ta igra na Japonskem namreč na zahodu sploh nismo imeli samurajskih iger. Po uspehu Ghost of Tsushime so pri segi vendarle spoznali napako in končno portali igro na zahod. 

Se pa igri kljub grafični preobrazbi pozna da gre v osnovi za naslov iz 2014! 

 

Po končanju zgodbe odkleneš v meniju še dodatne skill/combat mape ter sandbox način. V sandbox lahko nadaljuješ in opravljaš stranske misije, skrbiš za kmetijo, igraš miniigre(teh je res ogromno !) ter se lotiš underground fighting arene ter dungeons odprav. Te dodatne vsebine je verjetno še za dodatnih 100+ ur :blink:

 

Še nekaj mojih:

 

image.thumb.png.68462a449dc99be80e1ce8e0d13cbbef.png

image.thumb.png.c95368d3e5bb97a99de05faf3621d211.png

image.thumb.png.c635acd59a43eb51e746225f4843de79.png

image.thumb.png.0b55488e20ad1f333fd368b569a1cf6b.png

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Sem igral Yakuzo 0 ja, pa še par drugih delov v seriji. Ampak končal nisem nobeno izmed njih :D  

Ishin ma za razliko od Yakuza serije veliko bolj fokusirano in enostavno zgodbo. Pa preprosto mi je samurajski setting veliko bolj privlačen :)

Se pa igra skoraj enako kot 0 kar je itak logično saj je originalno izšla slabo leto prej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...