Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2023]


Priporočeni prispevki

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Eden bolj zabavnih combatov v RPG igrah, če se mene vpraša. Vsaj za melee klase. Čarobnjaka nisem igral.
Žal pa je vse ostalo bolj meh. Preveč questov in preveč razpršene zgodbe in preveč nekih Tolkien imen, tako da večinoma niti ne vem kaj delam in za koga delam in me v bistvu niti ne zanima.
Ampak combat mi je pa res fun. Škoda, da niso šli bolj v diablo-like ali souls-like gradnjo sveta in (ne)podajanje zgodbe, bi pomoje bolje izpadlo.

Je pa igra precej lahka, tako da za nek približek Souls težavnosti sem si posnel Unfair Difficulty mod.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Smokes reče pred 13 urami:

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Eden bolj zabavnih combatov v RPG igrah, če se mene vpraša. Vsaj za melee klase. Čarobnjaka nisem igral.
Žal pa je vse ostalo bolj meh. Preveč questov in preveč razpršene zgodbe in preveč nekih Tolkien imen, tako da večinoma niti ne vem kaj delam in za koga delam in me v bistvu niti ne zanima.
Ampak combat mi je pa res fun. Škoda, da niso šli bolj v diablo-like ali souls-like gradnjo sveta in (ne)podajanje zgodbe, bi pomoje bolje izpadlo.

Je pa igra precej lahka, tako da za nek približek Souls težavnosti sem si posnel Unfair Difficulty mod.

 

Ja malo jo je povozil cas

Ampak svoj cas je igra bila zakon

Jaz sem vlozil not ogromno ur

Sam kaj ki pol spoznas souls univerzum in jebat ga

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 4 minutami:

A je na kakšnem znižanju kje? Bastion mi je bil super, Hades pa itak povsod prehvaljen, tud smetana mnenjala mu je bila namenjena, tako da je na must play listi že en čas. 

Na Steamu ga maš za 12€ atm.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech

3/10

ss_f3a78aaa3c3e765de1fd2d7ed4d096d9c4b71

Četrta igra iz vsesvetstva Steamworld. Tokrat simple card game.

Zgodba mi je najslabša od vseh njihovih iger, ni smešna, čeprav se trudi bit, branje kaj karte delajo oz. kaj debuffi/buffi je zelo nepraktično (UI issue). Cel sistem craftanja, izboljševanja kart, equipanja herojev je bolj moteč faktor kot kaj drugega, saj te sili, da ne spreminjaš decka.

Nič me pri tej igri ni pritegnilo in sem jo večino preigral na double speed in mute takrat ko sem bil zaradi nespečnosti onesposobljen.

 

Mindless chore.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 17. 3. 2023 at 14:53:

It gets even better!

A mamo kakšen mn3njalniški konsenz, katero orožje v Hadesu je najboljše za prvi skozihod?

 

Zaenkrat sem mel največ uspeha z Exagryphom, sem celo prišel parkrat mimo prve šefinje.

uredilo bitje Skunko
Povezava do prispevka

Meni je bil shield najljubše orožje in z njem sem, se mi zdi, tudi prvič obrnil.

 

Samo so pa zelo deljena mnenja. Tisti ranged weapon mi je bil carski, ko sem igral z miško, medtem ko na plejki sem večkrat falil z njem :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Skunko verjetno boš dobil od vsakega drugačen odgovor, ampak meni je bil najlažji obrnit z Adamant rail (brzostrelka / grenade launcher). Uporabljaj samo special move (bombice), ker normal attack dela nikakav dmg. Najdi proper upgrade (recimo tripple bombico in kak za boljši % dmg) in si golden. Meni je bilo res mega fun orožje, dashaš po sobi in nažigaš bombice po faci :D

 

V Metroid primu R sem pa ravno našel skateboard ball upgrade in double jump shoes. Kok je zdej Samus mega agilna, fak kok je nice filing ej, precej boljše kot prvi seks z žensko. Morajo biti pa tile "Odkril sem Metroid Prime, res mi je ošeč" zapisi original igralcem približno tok smešni kot so Souls igralcem v 2023 "Igram Bloodborne m m mmm kako je slatek" :D

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

 Morajo biti pa tile "Odkril sem Metroid Prime, res mi je ošeč" zapisi original igralcem približno tok smešni kot so Souls igralcem v 2023 "Igram Bloodborne m m mmm kako je slatek" :D

Ha, direkt. Tko kot folk, k sm jih prepričal, naj kupijo Halo collection na Steamu, ker prej nikol niso igrali :D

Povezava do prispevka
Skunko reče pred 2 urama:

A mamo kakšen mn3njalniški konsenz, katero orožje v Hadesu je najboljše za prvi skozihod?

 

Zaenkrat sem mel največ uspeha z Exagryphom, sem celo prišel parkrat mimo prve šefinje.

Twin Fists so bili moje go-to orožje. DPS v navezi z dashanjem in speed perki je nenadjebljiv. Perfektno za speed runanje.

Z njimi sem tudi obrnil na Heat32 (boš vedel, ko boš tam :D).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Imo pa ne. Samo sutiras od dalec in to je to. Za prvi skozihod je to najbl noob proof orozje, cim treba it blizje al pa v melee range, rabs ze boljsi timing in skillse. Tk kt za pistolce, valda delajo na pas mater dmga, ampak preden se naucis z njimi igrat si ze 20x poknu end bossa

Povezava do prispevka

Slab je bil moj gejmerski marec. Neki Slay the Spire, neki Outer Wilds, ampak nobeni se nisem dost posvetil, ker sem se tezko spravil sploh gejmat. In sem se odlocil, da posezem po najbolj prvinski resitvi za gaming slump: po eni klasiki. Zacel danes po prevec letih spilat Psihonavte enkico, pase ko ata na mamo, ahhh.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ma js sm že od izida Dragonflight v WoW in prvič igram main tank spec in laufam mythic dungeone. Kr vzame časa in skilla, ampak je problem ker vse pugam in je folk toksičen in underperforma in leava pred koncem. Naredi celo izkušnjo zelo grenko.

 

Ostane bolj malo časa za druge igre poleg šihta kjer sem pa tudi v seven to seven že mesece. :wacko:

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 15 urami:

Imo pa ne. Samo sutiras od dalec in to je to. Za prvi skozihod je to najbl noob proof orozje, cim treba it blizje al pa v melee range, rabs ze boljsi timing in skillse. Tk kt za pistolce, valda delajo na pas mater dmga, ampak preden se naucis z njimi igrat si ze 20x poknu end bossa

Najbl noob proof je sigurno sword. Upgrade k delas 300% dmg armorju plus dash strike in si dober. Samo dashas okol po sobi in vse se topi pred tabo. Dobesedno 3x zaredom sem obrnu s tem orozjem.

Povezava do prispevka

Oj. Neki se je Stellaris omenjal na prejšnji strani. Na vsake toliko časa naredijo kako drastično spremembo v gameplayu ... Jaz sem pred leti igral, potem pa so naenkrat ukinili, da se je planete združevalo v clusterje, katerim si dodelil administratorja, ki jih je razvijal po nekih danih smernicah ... ne vem kako so potem to rešili, ker mene je takrat minilo. Kakšen je Stellaris zdaj? Predvsem me zanima, kakšen je management planetov, ko jih imaš enkrat 50+. Kakšna oblika avtomatizacije je sedaj implementirana?

uredilo bitje Haderach
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

Najbl noob proof je sigurno sword. Upgrade k delas 300% dmg armorju plus dash strike in si dober. Samo dashas okol po sobi in vse se topi pred tabo. Dobesedno 3x zaredom sem obrnu s tem orozjem.


 

jaz tudi, sam ne prvic. Mi je bilo pa z lokom najlazje pri tazadnjem bossu, ker sem samo bezal od njega in na dalec streljal

Povezava do prispevka

Tchia :avadodo:

Fak, res nisem pričakoval tako carskih vibesov. Predvsem moram pohvaliti igralnost (fizika traversala, premikanje, skakanje, uporaba palm kot frača,...), ker tu sem pričakoval, da bo zadeva najbolj pešala, ampak je ravno obratno. Tole se po moje kosa s kakim BOTW.

Igra ne izpade kot neka cenena promocija za Novo Kaledonijo, ampak se čuti, da je svet narejen z ljubeznijo. Kljub res cenenemu izgledu (ful me spominja na A Hat In Time - carsko premikanje in fizika s PS2 4K emulator like izgledom) je art presenetljivo lep in svet kar vleče k raziskovanju.

Glasbene mini igrice, balansiranje kamnov, cartanje živali (random morskega psa lahko božaš FFS :D), vse je tako zen, da se ti kr milo stori.

Pa mapa kjer ti ne kaže točne lokacije lika, ampak se moraš orientirati glede na landscape (igra ti lahko zgolj namigne kje naj bi bil v radiju kakega kilometra), pričara en tak carski filing želje po raziskovanju (spet BOTW vibes). Ne znam bolje opisati. :D

FrwmZwRWIBA0qCD.jpg

 

Za "džabe" na PS+ EssentialExtra je tole pravi biser od igre, ki izžareva šarm iz vseh pikslov (zaenkrat, seme šele par ur deep in ne vem kako se obnese boj :D). Močno priporočam, da ji date šanso.

 

tl;dr

V bucket list sem dodal novo destinacijo za obisk preden se stegnem.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...