Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2023]


Priporočeni prispevki

Mater Galko, da si me napalil na Metroid Prime Re...<_<  Zdaj samo še to igram.. Sem pa malo zastal, ne vem, kam naj se obrnem... se mi zdi, da bi moral najti ene dva pripomočka, pa sem, vsaj zdi se mi, obrnil že cel ruins in še malenkost ostalih delov, pa nikjer ne najdem recimo, hooka, s katerim bi se guncal čez razne hakle, ki so ponekod vidni na stropu... In vsaj kakega magnet kugle, ker je par 'railov' speljanih tako, da boš očitno kot kugla šel čez....:ermm: Par 'bossov' je že padlo in med drugim lahko hodim tam v lava sobanah, sesam po zraku, če je kaka bunka lajfa al pa raket predaleč... 

 

Heh, mogoče čudna razlaga, ampak res nočem na netih niti povohat kakih map, walkthroughjev. Špil je carski, že dolgo me ni kak tako zaintrigiral. Jebeš Horizon, bo Aloy že počakala...:blush:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Problem je da je 30fps špil tko da nein danke. Res ne morem več igrat nič na 30fps razen kak biser ala Bloodborne.

To praviš za Tchio? Uf, sploh nisem vedel. Sicer sem opazil, da ne teče tako zelo gladko, ampak sem mislil, da je to stilistična izbira zaradi izgleda (stop motion varianta). Tearaway Unfolded je imel zelo podoben feeling. Lik in kamera se premikata zelo gladko, efekti v okolici pa z manj frejmi.

Mogoče je zaradi VRR (čeprav ne vem ali igra sploh podpira, ker nimaš nobene izbire v settingsih), sam mene low framerate sploh ni zmotil.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 13 minutami:

Ja sam takrat si bil od nekdaj vajen igrat 30fps. Zdej je pa jebeno težko it nazaj ker premik kamere res zgleda OGABNO...

A si probal Tchio, al to govoriš na splošno za vse 30fps igre?

Mene tukaj premikanje kamere sploh ne moti. Če ne bi ti omenil, sploh ne bi šel za tem, da tole teče pod 60.

 

Igra kjer nikakor nisem mogel igrati na 30fps je bil Ratchet Rift Apart. Tisto je bilo res neigralno, ne sam, da je izgledalo zanič.

Mogoče je pri Tchii fora, da je dogajanje ful bolj počasno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Tchia smeti :sick:

Fakin crossgen špil in sub 30fps :rofl:

 

Res so gnoji ti devi..... modeli so praktično zlorabili playstation marketing. In točno so vedeli kaj počnejo ker je bil footage trailerjev iz pc in opisovalcem so dali pc verzije.

No sej za pc so tud preventivno pobasal $. Je namreč Epic ekskluziva.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Sicer gre res za majhen team ampak jebemti bodte transparentni in dajte folku vedet da gre za 30fps špil vnaprej... Podobno zanič performans je imel tud Maquette pa Bugsnax je tud bil slabo optimiziran. In ja boli me kurac za native 4k. Dej mi 60fps magari na 1080P!!!

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
gojc reče pred 35 minutami:

Model dobi plača štekajoč bugast špil in še ploska zraven :worship:

Nisem opazil nobenih bugov ali padcev frameratea. Še najbolj sem presenečen nad tem kako spolirana je igra. Pričakoval sem eurojank štekfest poln bugov in clipanja skozi vse živo, pa ni blo ne.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Also, bojevanje je narejeno res zanič.

Precej škoda, ker to pokvari zares kvaliteten traversal. Na trenutke imaš filing, da so devi nalašč naredili vse mehanike prezakomplicirane, ampak hitro ugotoviš, da so ravnali pravilno.

Fast travel točk je ful malo in moraš ogromno prepešačiti/prejadrati (kar sploh ni problem zaradi soul mehanike), mapa ti ne kaže točnega položaja, barko dejansko upravljaš kot rl plovilo (hitrost na jamboru, smer pa na kmrilu, ločeno), plezaš lahko kamorkoli, kot pri BOTW,...

Igra dejansko ne podcenjuje igralca, kar je meni ogromen plus. Ko se enkrat navadiš, pa vse skupaj postane seemlessly povezano in intuitivno. Občutek odkrivanja in zaobvladovanja mehanik brez nekih tutorialov, je neverjetno zadovoljujoč.

Tole v navezi s prelepim artom in okolico, ki te sama po sebi žene k raziskovanju, je res brutalen mix imo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 minutami:

Igra ima woke tematike


Lahko za oldschool igralca s svojimi besedami napišeš preprosto definicijo woke tematik? Hvala v naprej.
Berem nekaj o tem na mnenjalu, guglal nisem nikoli.. Dejansko prisežem, da ne vem kaj to pomeni.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Lahko za oldschool igralca s svojimi besedami napišeš preprosto definicijo woke tematik. 
Berem veliko o tem na mnenjalu, guglal nisem nikoli.. Dejansko prisežem, da ne vem kaj to pomeni.

ma woke tematike so same gluposti

npr: crnci so ljudje

zenske imajo pravice

homici imajo pravico do zivljenja

 

pac nerealne pravljice za woke idjite

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 minutami:

Lahko za oldschool igralca s svojimi besedami napišeš preprosto definicijo woke tematik? Hvala v naprej.
Berem nekaj o tem na mnenjalu, guglal nisem nikoli.. Dejansko prisežem, da ne vem kaj to pomeni.

V igrici so lezbijke in na barko lahko pripneš LGBTQ+ zastavo. :D

 

 

Woke tematike so vse progresivne teme, ki triggerajo konzervativce. Neki v tem smislu.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 41 minutami:

V igrici so lezbijke in na barko lahko pripneš LGBTQ+ zastavo. :D

 

 

Woke tematike so vse progresivne teme, ki triggerajo konzervativce. Neki v tem smislu.


Progresivno pomeni stremenje k progressu - napredku. Te teme zavirajo napredek in degenerirajo druzbo, tako da woke tematika - degenerativna tematika, stremenje k izrojanju in propadu druzbe

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Itak, tko kot vsi idioti na internetu moraš tudi ti cherry pickat neke ekstremne primere, češ da je to pokazatelj povpečne/normalne woke kulture. :avadodo:

Navaden woke folk (jaz) se zavzema za pravice in inkluzivnost manjšin. Norci grejo v ekstreme in bi radi, da se otrokom daje hormone.

Navaden konzervativen folk se zavzema za ločene trans WCje. Norci (ti) pravijo, da so trans ljudje in homoseksualci mentalno moteni.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...