Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2023]


Priporočeni prispevki

Tchia je ok Meni se ne zdi nevem kaj woke  še,.. Nevem sicer kaj je gameplay loop,.. dejansko pobirat šit,.. Je pa zelo chill,.. PS : tole nikakor ni 60HZ na Plejki,.. vsaj ni tak filing,.. (ker mi pleše med48hz in 60 z VRR vključenim ,.. domnevam da je 30,..

Ni pa nič narobe ker se hitro privadiš in zgleda kar konsistentno,.. samo je pač zelo chill... nekako bi rad 4x speed vsega,.. ker se mi zdi malce preveliko vsega,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 29 minutami:

Kaj pol pravs, da ta primer ni mentalno moten?

Ne vem. Nisem psihiater/psiholog, ampak stroka pravi, da tako homoseksualci kot transseksualci niso mentalno moteni.

 

Also, za ful velik kurac, bi mogoče dal olupiti podlaket.

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
foker reče pred 9 minutami:

Tchia je ok Meni se ne zdi nevem kaj woke ,.. nevem sicer kaj je gameplay loop,.. dejansko pobirat šit,.. Je pa zelo chill,.. PS : tole nikakor ni 60HZ na Plejki,.. vsaj ni tak filing,.. (ker mi pleše med48hz in 60 z VRR vključenim ,.. domnevam da je 30,..

Ni pa nič narobe ker se pač privadiš in zgleda kar konsistentno

Ne, ne, to sem jaz neki fleširal. Je definitivno 30 fps.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 28 minutami:

Kaj pol pravs, da ta primer ni mentalno moten?

Kje to pravi? Verjetno hoče povedati, da če cherrypickamo norce, imamo težko konkretno debato. Ali misliš, da med konzervativci ne bi mogli cherrypickat norcev? :D 

Povezava do prispevka

Ja, saj spolna disforija je še vedno obravnavana kot motnja. Se strinjam, da je dosti "woke" družbe dandanes toksične, ampak tudi ti si toksičen s svojim odkrito sovražnim odnosom

 

Smem vprašati, kje točno si npr. ti oškodovan, ker obstajajo ljudje s spolno disforijo oziroma istospolno usmerjeni? Kje ti konkretno občutiš ta moralni propad družbe? Ker vidiš črnce v Netflixu?  V bistvu se mi zdi, da živiš neko res regular življenje s hobijem fitnesa in videoiger, zato mi ni jasno, kje točno homo- in transeksualci tako močno prodirajo v tvoje življenje, da te tako zelo moti? Jaz sem hodil na woke filozofsko fakulteto, preživljam se s kulturo in predavanji, vsak teden sem na literarnem dogodku, če le zmorem, pa sem doslej v lajfu govoril s celima dvema trans osebama. Tako da res ne štekam, koliko jih toliko pronica v tvoj lajf, da si zaslužijo ta bes

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 7 minutami:

Ja, saj spolna disforija je še vedno obravnavana kot motnja. Se strinjam, da je dosti "woke" družbe dandanes toksične, ampak tudi ti si toksičen s svojim odkrito sovražnim odnosom

 

Smem vprašati, kje točno si npr. ti oškodovan, ker obstajajo ljudje s spolno disforijo oziroma istospolno usmerjeni? Kje ti konkretno občutiš ta moralni propad družbe? Ker vidiš črnce v Netflixu?  V bistvu se mi zdi, da živiš neko res regular življenje s hobijem fitnesa in videoiger, zato mi ni jasno, kje točno homo- in transeksualci tako močno prodirajo v tvoje življenje, da te tako zelo moti? Jaz sem hodil na woke filozofsko fakulteto, preživljam se s kulturo in predavanji, vsak teden sem na literarnem dogodku, če le zmorem, pa sem doslej v lajfu govoril s celima dvema trans osebama. Tako da res ne štekam, koliko jih toliko pronica v tvoj lajf, da si zaslužijo ta bes

 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 17 minutami:

Ja, saj spolna disforija je še vedno obravnavana kot motnja. Se strinjam, da je dosti "woke" družbe dandanes toksične, ampak tudi ti si toksičen s svojim odkrito sovražnim odnosom

 

Smem vprašati, kje točno si npr. ti oškodovan, ker obstajajo ljudje s spolno disforijo oziroma istospolno usmerjeni? Kje ti konkretno občutiš ta moralni propad družbe? Ker vidiš črnce v Netflixu?  V bistvu se mi zdi, da živiš neko res regular življenje s hobijem fitnesa in videoiger, zato mi ni jasno, kje točno homo- in transeksualci tako močno prodirajo v tvoje življenje, da te tako zelo moti? Jaz sem hodil na woke filozofsko fakulteto, preživljam se s kulturo in predavanji, vsak teden sem na literarnem dogodku, če le zmorem, pa sem doslej v lajfu govoril s celima dvema trans osebama. Tako da res ne štekam, koliko jih toliko pronica v tvoj lajf, da si zaslužijo ta bes


 

No sej pol se strinjava, da je to motnja. Dejansko nisem nikjer oskodovan, ker obstajajo ljudje s spolno disforijo, niti me ne motijo sploh. Moti me samo to, da wokeitovci skusajo to kot normalnost prikazat, to spodbujat, prav tako pa spodbujat istospolno usmerjenost in jo tlacit in silit v vsak drek. Mene briga ce je nekdo pedercina, naj bo, sam naj pa nas ne bombajo na vsakm koraku s tem, ker to sploh ni pomembn s kom ali cim se trpajo ponoci v spalnici. Sam ce to omenis si avtomatsko proti, zadrt in veganski wokeitovci te oznacijo s tem, da imas drugo definicijo za: ljudje:avadodo:🤣

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:


 

No sej pol se strinjava, da je to motnja. Dejansko nisem nikjer oskodovan, ker obstajajo ljudje s spolno disforijo, niti me ne motijo sploh. Moti me samo to, da wokeitovci skusajo to kot normalnost prikazat, to spodbujat, prav tako pa spodbujat istospolno usmerjenost in jo tlacit in silit v vsak drek. Mene briga ce je nekdo pedercina, naj bo, sam naj pa nas ne bombajo na vsakm koraku s tem, ker to sploh ni pomembn s kom ali cim se trpajo ponoci v spalnici. Sam ce to omenis si avtomatsko proti, zadrt in veganski wokeitovci te oznacijo s tem, da imas drugo definicijo za: ljudje:avadodo:🤣

Sej to je en za moje pojme legit očitek, da gayi vlačijo svojo spolno usmerjenost v politični diskurz in s tem odžirajo en kos pozornosti, ki bi bil bolj koristen za druge teme. Zadnjič mi je frendica omenla profesorja na ff, ki je "samo gay". Normalen človek torej, ki je istospolno usmerjen in to je vse, gremo naprej.

 

Jaz wokeness dojemam kot zelo napačen način spoprijemanja z določenimi družbenimi težavami. Določen del družbe je wokeness sprejel čisto fanatično, kot del izoblikovanja lastne identitete, kjer je boj in zavzemanje strani je postalo navijaško.

 

Tokenism ima začetke v usa v 50h, brez skrbi da v legendarnih filmih iz 90h ne bi gledali tolko črncev, kot jih poznate, pa ni takrat nobenega motilo. Mislim da to deluje ok čisto na najbolj primitivni ravni naše percepcije - več kot nečesa fizično vidimo, bolj nam je to normalno. Kot bosanec občutim, da smo postali v sloveniji nekaj ful bolj "normalnega" napram 90im.

 

To kar je zdaj woke je nekaj drugega, je boj ljudi, ki se hočejo bojevat proti nečemu, ki želijo nasprotnika za svoje frustracije, ki tičijo drugje. Tako sredstva kot vsebina so napačna. 

 

Problem je po moje v tem, da za človeštvo in naš svet ni pravilne rešitve in moramo shajat s tem, kar imamo. Nisem proti napredku, ampak nisem niti za to, da gremo v slovarju mankind preimenovat v womankind. Ja, 20 žensk je "one", 20 moških so "oni", 10 milijard žensk in en moški so "oni", zaradi tistega deca vmes, v več jezikih. Moški je fizično in intelektualno vedno dominiral nad ženskami in normalne ženske želijo moškega, ki hodi pred njimi in utrjuje pot. Ženske so pa tihe vladarice s svojo seksualno nadvlado in moškim spodmikajo tla pod nogami. Oboji pa so brez drugega pogosto osamljeni nič in šele skupaj tvorijo osrediščenega in izpopolnjenega človeka. Zakaj spreminjati to na svoj polomljen nači čisto delujočo formulo? Ne bo šlo navzgor, samo slabše je lahko.

 

Spremembe spola bi osebno rad držal pod pokrovom vidnosti, ker človeško telo tudi izven svoje krščanske razsežnosti dojemam kot sveto (ne maram niti (vsaj modernih) tatujev, ker za moje pojme skrunejo telo). 

 

Na koncu pa kakršen koli primitivizem iz strani družbe in netoleranca do sočloveka je posledica razkrajanja kulture in posledično človečnosti. Če hočete, da bo folk sprejel črnce, geje in transiče se nehajte pehat za užitkarstvom, denarjem in glorificirat karier, ampak uživajte kulturo (nastalo pred degeneracijo, ki je 21. stoletje) in vrnite človeštvu slavo. Nasilno in fanatično wokanje ne bo spremenilo ničesar ampak samo netilo nove vojne in prepire.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Dejmo zaključit.

Dokler bojo obstajali ljudje, ki obsojajo drugačne, kaj šele lovijo in fizično obračunavajo z njimi, bo potreba po woke nuja in bo toliko bolj glasna. Tudi pes zacvili, ko mu stopiš na rep. In ne, LGBTQ raje ne primerjam s psi. Ta rek ima drugačen pomen.

Povezava do prispevka

Pridite v naše konce živet in v živo ne boste rabili imeti problemov s tem, saj velika večina ljudi v lajfu še azijca ni videla, kaj šele transa :D

 

Tbh imam stik s temi tematikami 99% samo tukaj, na forumu. Priznati moram, da me včasih potem trigera, ker začnem razmišljati o tem, kako je sedaj to namerno/vsiljeno izpostavljeno, ne glede na to, ali je smiselno ali ne. Ampak v veliki večini primerov sploh ne bi opazil, če ne bi prebral debat o tem, predvsem tukaj (drugih forumov ne berem).

 

Evo priznam, da mi ni bil ok 3 del TLOU serije. Pa ne zaradi pojave dveh dedov, ki furata romantiko. Ampak mi je bil čisto pretiravanje. Najdaljši del v celi seriji z minimalno dogajanja izven te romance, praktično samostojna romantična drama. Del je bil dolg 1h 20 min, če prav pomnim, zadnji del pa recimo cca. 45 minut. Bi komot prikazali svoj point v ene 20 minutah.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

MB/Ptuj imajo nekaj gejev, ki se aktivno ukvarjajo z drag-om in tudi nekaj transseksualcev, navsezadnje se je v MB že dvakrat zgodil napad na trans ljudi, v drugo se je vsaj malo več o temu govorilo

 

Pomoje ni tok "niso še vidli" kot je "trans se rabijo skrivat, ker je folk debiln"

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 10 urami:

Sej to je en za moje pojme legit očitek, da gayi vlačijo svojo spolno usmerjenost v politični diskurz in s tem odžirajo en kos pozornosti, ki bi bil bolj koristen za druge teme. Zadnjič mi je frendica omenla profesorja na ff, ki je "samo gay". Normalen človek torej, ki je istospolno usmerjen in to je vse, gremo naprej.

 

Jaz wokeness dojemam kot zelo napačen način spoprijemanja z določenimi družbenimi težavami. Določen del družbe je wokeness sprejel čisto fanatično, kot del izoblikovanja lastne identitete, kjer je boj in zavzemanje strani je postalo navijaško.

Ampak po mojem mnenju tega ne gre pripisovati samo wokenessu, ampak tudi odzivu nanj. Ogromen del konzervativcev in desnih politikov sami nesprovocirano nonstop vozijo wokeness v debato, da se izogibajo relevantnim temam. Fanatizem je na obeh straneh. Tudi nasprotniki wokenessa* so v tem našli grešnega kozla za svoje težave in prazno življenje, ko pa je očitno, da bi njihovo življenje bilo enako prazno, tudi če ne bi bilo nobenega transeksualca v medijih. Ironično bi morda bilo celo bolj prazno, ker tako imajo vsaj eno stvar, ki jim je pomembna za borit se. Tako da krivci, da je politični diskurz preplavljen s tem, so definitivno na obeh straneh, ker se te tematike v debato ogromnokrat z obeh straneh prinese nesprovocirano (recimo je v parlamentu debato o XY stvari in naenkrat kulturni marksizem uleti v debato in je to to).

 

*Tukaj mislim tiste, ki so pri zadevi dejansko angažirani, ne nekoga, ki o tem včasih randomly debatira. 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Umiri se fantek, ta tema je itak boring as fuck, še dobro da je vsaj debata o nečem:D

 

Drugače pa a vas wokerje res nič ne moti, da vam to vsiljujejo v igrice? Kaj je recimo razlog, da je bilo treba Aloy v Horizon  2 pogršati? Zakaj je ženska tako svinjsko nasikana do belih moških in prijazna do črncev, azijcev in žensk? Ne vem no, po mojem moraš, ko gradiš svet to nekako utemeljiti. Kot otroka jo je brutalno porejpal nek white redneck in zdaj sovraži belce - ok legit. Samo a ni bil njen kao fotr bel? Zakaj potem avtomatično tak hate do vsakega belega moškega v špilu???

 

Meni to uniči immersion v igrici, ker vem da je nek woker vanjo vsiljeval svojo politično agendo.

 

V from špilih tega sranja recimo ni, zato mi je tam immersion vedno top, ker ni takih neumnosti.

 

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

From špili vsekakor imajo elemente, katere bi wokerji takoj vzeli za svoje, če bi uspeli priti do njih. Na škatli jih ni videt.

 

Dark Souls ima trans Gwyndolin, Lord Ishin ima moškega v sebi, Radovan in Marička, St Trina je šla čez gender affirming poseg kot otrok, in Moonlight Presence izgleda identično umetni vagini, to mislim da je očitno. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

The term "drag" refers to the performance of exaggerated masculinity, femininity, or other forms of gender expression, usually for entertainment purposes. Drag usually involves cross-dressing. A drag queen is someone who performs femininity and a drag king is someone who performs masculinity.

 

Evo lih 2 tedna nazaj je blo na Ptuju https://www.cid.si/dogodki/house-of-kunt-drag-show/

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 14 minutami:

 

Drugače pa a vas wokerje res nič ne moti, da vam to vsiljujejo v igrice? Kaj je recimo razlog, da je bilo treba Aloy v Horizon  2 pogršati?

 

A to je woke, če nekdo postane grši? Nimajo vsi glow up, ko postanejo starejši, to je realistično :D sam poglej sebe 

 

Drgač pa Aloy je tok smotana, da Forbidden West ne mislim igrat. Halleluyah, da liki v FromSoft špilih ne govorijo (razen v Sekiro)

 

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...