Skoči na vsebino

Formula 1 S2023


OBELIX

Priporočeni prispevki

Chris reče pred 5 urami:

ne strinjam se, realno je bil zadnji res kakovosten fajt v pravem stilu f1 2021 med lewisom in maxom. Lani med maxom in leclercom je bil ok, samo ni imel faktorja kontroveznosti, letos pa itak sploh ni fajta, oziroma me boj med perezom in maxom ne zanima ker je neke vrste kopija boja med lewisom in bottasom izpred parih let. 

Napisal sem v ekipi. Drugače se pa strinjam, tisto je bil epski fajt.

 

Mene zanima od kje vleče RBR tako brzino, stavim da ni vse v podnu in aero paketu. Nekaj je v ozadju :alien: 

Mogoče Merc v Imolo pritroga sidepodse in kak konkreten upgrejd. Držim pesti da tudi Aston ne zapsi na lovorikah, ker Alonso res blesti in kljub temu da mi je ded bil antipatičen mu privoščim zmago ali dve. Ferari je pa tam kjer je Sainz. Kakorkoli ga požene Legleg preko meja je pizdarija. Skrajno nevozno sranje na limitu. Ampak, če poštimajo graining so v bistvu še edini resni kandidat da snedejo kako zmago RBR. 

 

Največ šans za tujo zmago bi bila v Monaku, če se komu userjejo dobre kvalifikacije. 

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Ripper reče pred 3 urami:

Napisal sem v ekipi. Drugače se pa strinjam, tisto je bil epski fajt.

 

Mene zanima od kje vleče RBR tako brzino, stavim da ni vse v podnu in aero paketu. Nekaj je v ozadju :alien: 

Mogoče Merc v Imolo pritroga sidepodse in kak konkreten upgrejd. Držim pesti da tudi Aston ne zapsi na lovorikah, ker Alonso res blesti in kljub temu da mi je ded bil antipatičen mu privoščim zmago ali dve. Ferari je pa tam kjer je Sainz. Kakorkoli ga požene Legleg preko meja je pizdarija. Skrajno nevozno sranje na limitu. Ampak, če poštimajo graining so v bistvu še edini resni kandidat da snedejo kako zmago RBR. 

 

Največ šans za tujo zmago bi bila v Monaku, če se komu userjejo dobre kvalifikacije. 

nisem opazil da si napisal, sorry.

 

pomoje imajo redbull kak trik kjer ob odprtju drsja povečajo moč motorja. 
merk po updejtu se zavihti na drugo mesto po hitrosti. redbull je letos neulovljiv pomoje. Baje da je v miamiju ferrari imel spet blažji porposing in je bil bolid zelo twitchy. binotto se smeje iz svojega kavča doma. 

upamo res da ne bo samo redbull zmagoval. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
drevored reče pred 11 urami:

mogoce  majo pa tak aero paket ki full zraka preusmeri na zadnjo krilo. in valda ko se odpre zrak sam zleti skozi.

 

ne vem kaj bi drs mel z motorjem. motor majo itak ze nasponan kolk si upajo/zmore.

moja ideja je da imajo ob odprtju drsja povečan dotok zraka v motor. kakorkoli, nekaj je s tem drsjem njihovim, ta redbull mi deluje bolj dominanten kot mercedes izpred parih let. 

Povezava do prispevka
Denis reče pred 2 urama:

 

Še dobro da je to. Drgač bi gledal vlakec celo dirko.

Pizda, da bi rajš to. Bi blo vsaj mal taktiziranja s postanki pa gumami. Zdej pa sploh n probavajo prehitevat, počakajo na ravnino pa sam pomahajo

Povezava do prispevka

Italjanski mediji poročajo, naj bi ricciardo zamenjal de vrijsa v kolikor slednji do vn španije ne bo dosegel pomembnega rezultata in posledično zadovoljil pričakovanj helmuta marka. baje da ricciardu v faenzi že štimajo sedež. 
tip je mislil da se poteguje za sedež pereza, na koncu se poteguje za sedež de virjsa lmao. 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Chris reče pred 20 urami:

Italjanski mediji poročajo, naj bi ricciardo zamenjal de vrijsa v kolikor slednji do vn španije ne bo dosegel pomembnega rezultata in posledično zadovoljil pričakovanj helmuta marka. baje da ricciardu v faenzi že štimajo sedež. 
tip je mislil da se poteguje za sedež pereza, na koncu se poteguje za sedež de virjsa lmao. 

Lawson bo imel prednosti pred avstralcem, ampak je pogodbeno vezan na Super Formulo v aziji.

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 1 uro:

Nataša je pa izpostavila nujnost enakopravnosti žensk v motošportu.

Saj mi je res prišlo na uho, da F1 zaposluje same moške samo zato, ker so moški.

kdo dafaq je nataša? 

Povezava do prispevka
Flaming_C reče Dne, 12. 5. 2023 at 12:18:

Verjetn Musarca? Zdej je bil un od FIE kle k je nekj obljublal

 

Musarca kdo pa drug, kura

 

 

Lahko bi se kaj res postorilo glede motorsporta v sloveniji. eno dirkarišče ala adria ali grobnik bi prišlo prav. 
kar se pa tiče žensk v motorsportu je še liberty media opazil da so irrelevantne treuntno (wseries so preimenovali v f1 academy in ni več support series na dirkah f1 razen austin - zadnja dirka)

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...