Skoči na vsebino

Formula 1 S2023


OBELIX

Priporočeni prispevki

Porazna dirka (dolgčas) in porazno talanje kazni. Mislim da bi bilo smiselno da dajo eno kamero v sobo kjer so komisarji, ker mislim da so včeraj celo dirko igrali briškolo. 

uredilo bitje Chris
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Verjetno mi je jos najbolj antipatičen osebek redbulla poleg helmuta. Zgodbe kako je pustil maxa na bencinski ne bom nikoli pozabil lmao. 
Also ricciardo ima še vedno enako število točk kot lando in piastri. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 56 minutami:

hahaha Jos se je držal kot kisla kumara in Checu sploh ni želel čestitat

Max enako z izjavami da ni tu da bi bil drugi. Model gre po stopinjah vegija da bo sel folku na k@&$. Upam da fase se par dnfov in da rdb dirka na Pereza

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Ripper reče pred 1 uro:

LOL, kazen je črtana, ker FIA ni izdala kazni v 25 minutah :D  Saj ne morš verjet. 

Ne, črtana je bila ker ni napisano, da se lahko dotakne samo sprednji jack, kot je bilo to kao mišljeno. Bumbarji od FIA pač.

Povezava do prispevka

Haha, ja mokre sanje. Se je včeraj videlo, kako so bili "veseli" zmage Pereza. Pač je novi kalimero, ves navdušen ko je zmagal. Dec bo moral nekajkrat na stezi stresti jajca in pokazati v bitki 1na1 Maxu kje mu je mesto, če bo hotel vsaj malo pomisliti na kak naslov ali bitko zanj. 

 

 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 minutama:

Max enako z izjavami da ni tu da bi bil drugi. Model gre po stopinjah vegija da bo sel folku na k@&$. Upam da fase se par dnfov in da rdb dirka na Pereza

Gre? Tip je tak odkar se je prikazal na stezi, vzgoja je naredila svoje.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Jaz bom samo tako komentiral, da je glede na to kakšnega fotra ima, Max še relativno OK kot oseba in dirkač, kar je manjši čudež samo po sebi. Ker Jos je en izmed najbolj antipatičnih ljudi, kar jih je kadarkoli hodilo po paddocku. Pa ma močno konkurenco v Helmutu, Mosleyu, Briatoreju, Balestru, Mallyi...

uredilo bitje Suzi Difuzi
  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
Suzi Difuzi reče pred 34 minutami:

Briatoreju

meni je bil Briatore en najboljših osebnosti f1. Njegova življenjska zgodba je zelo zanimiva. Toplo predlagam da si poslušate podcaste Beyond The Grid tega osebka. Briatore ob vstopu v F1 ni vedel sploh kako deluje ta šport.

Povezava do prispevka
Suzi Difuzi reče pred 8 urami:

Ker Jos je en izmed najbolj antipatičnih ljudi

 

...kaj pričakovat od človeka, ki je lastnega sina v mladosti redno za kazen puščal na dirkališčih, medtem ko se je on odpeljal proti domu...

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

pizda no, a se men samo zdi al je frrrarrijeva edina napaka, da je makaronarski. iz tega razloga se mi dozdeva da nikoli ne bodo dosegli tistega kar hočejo, ker so preveliki... makaronarji. nima veze kolk glav bo letelo in kolk sowdov zavalijo. aint gonna happen, methink.

 

še najbolj smeh so mi pa dirkači, ki so vsi teary eyed, ko govorijo o frrarrryju. its so hilariously sad.

 

is it just me? :D

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 14 urami:

pizda no, a se men samo zdi al je frrrarrijeva edina napaka, da je makaronarski. iz tega razloga se mi dozdeva da nikoli ne bodo dosegli tistega kar hočejo, ker so preveliki... makaronarji. nima veze kolk glav bo letelo in kolk sowdov zavalijo. aint gonna happen, methink.

 

še najbolj smeh so mi pa dirkači, ki so vsi teary eyed, ko govorijo o frrarrryju. its so hilariously sad.

 

is it just me? :D

ferrariejv problem je organizacija, pa ne zato ker so italjani, ker italjani so sposobni narediti marsikaj v motorsportu (samo glej lancio), ampak zato ker verjetno team principali nimajo toliko svobode pri odločanju (menjave kadra, razvoj, itd). (glej zgodbo montezzemola in schumacherja/brawna/todta, ki jih je baje na vsak način želel ločiti s prihodom kimija: Schumacher pushed out from Ferrari in 2006 - Page 2 - F1technical.net) parkrat sem že omenil, da je trenutno največji problem ferrarija v f1 "družina elkan", ki poleg ferrarija ima pod palcem tudi rubentus (ki je po naključju letos spet v škandalu zaradi prirejanja tekem). 
Zelo mi je zanimivo kako so vsi obsedeni s ferrarijem in merkom, noben pa s alpine/renault..niti francoski mediji. dobro desetletje že životarijo kot midfield moštvo v f1. S denarjem, ki so ga vložili v f1 bi lahko dominirali endurance, ali rally. 

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...