Skoči na vsebino

P: Grafična kartica Geforce 750 2GB


filip007

Priporočeni prispevki

Filip, ne vem, če to ponujaš na pravem mestu. Ta grafična nima kaj početi z aktualnimi igrami, njen performance je na ravni integriranih GPU-jev. Edini smiselni namen,  ki ga vidim, je, da se vgradi v nek res star komp, morda za kakega malega otroka, če tisti komp ne premore integrirane grafične kartice. A zato (vsaj jaz) ne bi plačal 55€. Verjamem, da si z njo preživel veliko let lepih trenutkov in ti je prinesla ogromno veselja in zadovoljstva. Zagotovo ima zate sentimentalno vrednost. A žal le zate, za potencialnega kupca pač ne.Tole je v rangu plačila six-packa piva, ali celo podaritve, samo, da se je znebiš in ti ni več v napoto.

  • Račka +1 6
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Edina prednost tele kartice je, da je njeno čipovje sposobno furat 4 ločene videoizhode.

 

Če ima dotična kartica 4 izhode v fizični obliki pa neavem (veliko jih pač nima).

 

V kolikor jih ima, je realna vrednost 30€, ker za tale denar dobiš GT730, ki je passivno hlajena, ne potrebuje dodatnega napajanja in ima 4 HDMi/DVI izhode.

 

prašali ste me, povedal sem vam

 

lep lp

 

 

 

Povezava do prispevka

Potem 40€, če je 730 30€.

 

To prodajam za prijatelja.

 

Sem bil na raznih konzolah so dosti poceni. Geforce 1060 6GB prodal kako leto nazaj za 250€ dobil pa za 130€ še izven krize.

 

Verjamem, da imate dobre službe in grafično za 4 cifre, jaz žal ne.

Povezava do prispevka
filip007 reče pred 56 minutami:

Verjamem, da imate dobre službe in grafično za 4 cifre, jaz žal ne.

 

Tudi v primeru, da si le super konobar v McDonaldsu, še ni razlog za nabijanje cen predpotopnemu hardweru, da maš potem za tri paštete več na teden...

 

45 EUR bo ok. Tukaj, na tem forumu, ofkors...

uredilo bitje SL4FKO
Povezava do prispevka
filip007 reče Dne, 5. 3. 2023 at 19:18:

Potem 40€, če je 730 30€.

 

To prodajam za prijatelja.

 

Sem bil na raznih konzolah so dosti poceni. Geforce 1060 6GB prodal kako leto nazaj za 250€ dobil pa za 130€ še izven krize.

 

Verjamem, da imate dobre službe in grafično za 4 cifre, jaz žal ne.

 

filip007 reče Dne, 9. 3. 2023 at 17:42:

Zdaj se prodaja za 40€ tukaj, FB in Slo-tech.

 

A pol je bla vmes kakšna akcijska cena, ki je bila "prestižnejša"? :w00t:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...