Skoči na vsebino

[multi] Wo Long: Fallen Dynasty


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 33 minutami:

Ne vem kak je v Wolongu, ampak v Niohu je bil dobesedno točno taki skok, prides v NG+ in si mrtev instantno, dokler ne lootaš prvi divine gear. Pa ne mrtev od šefa, navadni mobi so me oneshottali.

 

Mrbit če si imel cote na seb. Že medium armor je bil ok za začet višjo težavnost. S tem da kle v Wo Long sploh ne vem kako je z itemizacijo v NG+ ker na normal levelaš do +9 in fašeš trofejo za max upgrade, čekiral pa priznam še nisem ker bom itak zdej igral Hogwarts Legacy.

 

Na hitro pogooglal in najdu tole kar je imo totalno razočaranje. Defense/dmg je namreč vsaj med itemi od 1 do 4 zvezdic popolnoma enak se prav dobiš samo en dodaten stat na gearu z 5. star opremo verjetno... 

 

Navedek

Enemies will hit much harder on this new difficulty, so maxing out your 4-star gear and having a solid build will be of vital importance if you want to tackle the whole campaign again. Otherwise, not much changes besides the addition of 5-star gear, which can be periodically found in chests or dropped by enemies. Coming by this highest tier of gear won't be common, so you may need to grind certain missions or bosses for chances at scoring specific pieces that would help your build.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ma verjetno bo mix fun in ne prevec tezkega combata in GoT open worlda. Ampak ne vem kak so Team ninja sposobni glede open world igric. Je kar huda sprememba od vecinoma linearnih zadev.

Če delajo linearne igre jih dober combat vleče ven, če pa zajebejo open world, dober combat ne bo dovolj.

Povezava do prispevka

Prva faza je ez mode. Druga fazo pa končaš čim nafilaš divine beast meter in sprožiš trikotnik + krogec. Seveda je to komot spregledat in pol crkuješ dokler ga ne skineš propisno al pa končno registriraš slepca ki ti skos tupi kaj moraš narest :P 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Prva faza je ez mode. Druga fazo pa končaš čim nafilaš divine beast meter in sprožiš trikotnik + krogec. Seveda je to komot spregledat in pol crkuješ dokler ga ne skineš propisno al pa končno registriraš slepca ki ti skos tupi kaj moraš narest :P 

Čak kaj pri prvem bossu imaš že divine beast?

Povezava do prispevka

Poast bom začel z JEBEMUMATER, Team Ninja!

 

Zaposlenim bi namenil 2 uri dnevno ogledov FROM lokacij v igricah, sedi dol, delaj zapiske, idi domov in sanjaj o tem, manifestiraj, rodi, stvori.

 

Samo to jim manjka, da je špil odličen. Vzeli so že dodelan combat, ga spremenili, in je SPET odličen. Ampak level design ljudje moji.

Jaz vem, da nimam orientacije niti malo IRL ali v igricah, tle sem pa skoz zgubljen in backtrackam ko zmešan včasih :D

 

Sicer pa, igrica je super, če odmislim tupave lokacije. Spet sem, kot v Nioh, pado v statse in številke. Meni je to fun :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 urami:

Poast bom začel z JEBEMUMATER, Team Ninja!

 

Zaposlenim bi namenil 2 uri dnevno ogledov FROM lokacij v igricah, sedi dol, delaj zapiske, idi domov in sanjaj o tem, manifestiraj, rodi, stvori.

 

Samo to jim manjka, da je špil odličen. Vzeli so že dodelan combat, ga spremenili, in je SPET odličen. Ampak level design ljudje moji.

Jaz vem, da nimam orientacije niti malo IRL ali v igricah, tle sem pa skoz zgubljen in backtrackam ko zmešan včasih :D

 

Sicer pa, igrica je super, če odmislim tupave lokacije. Spet sem, kot v Nioh, pado v statse in številke. Meni je to fun :D

+1

Lokacije so res iste bojno polje, no mans land, požgana vas, malo manj požgana vas, trdnjava, uničena trdnjava, požgana trdnjava...:lol:

Povezava do prispevka

Skoraj sem na koncu, vsaj zdi se mi po urah in zgodbi. Moje mnenje je deljeno. Po eni strani je fenomenalna, ko čisto vse funkcionira, kot so devi nameravali, po drugi strani pa marsikaj razpade v sekundi.

Ne vem zakaj točno, ampak včasih char sploh ne reagira ko stisnem heal, ali karkoli shranjeno pod to tipko, kar te v teh igrah stane lajfa.

O level designu sploh ne bom zgubljal besed, 50% je grozno, ostalo je ali srednja žalost ali nekaj osnovnega. 

Različnih nasprotnikov, demonov, ljudi je za tako igro premalo.

Težavnost v igri konstantno skače, od super izi do zajebanih, brez smisla, ideje, vzorcev. Naletim na kak level, spucam ga v 10min, pridem do bossa, ga uničim,

in mi deluje ali nedokončan ali grozno slab/nezahteven/tam je ker mora bit tam. V bistvu cela igra izpade kot nedokončana, kot nekaj, kar so dali ven, glih toliko, da zapolni praznino.

 

To je iz moje perspektive, jaz obozujem Nioh serijo, Nioh 2 je pri meni ena izmed najboljših, najbolj zabavnih igric sploh. In mi je res bedno, da je Wo Long izpadel taki kot je.

 

Po drugi strani, je spet ogromno odličnih stvari v tej igri, predvsem pristop combatu, kako je izpeljan, kako noro tekoči in naraven se zdi. Niti sekunde dolgčasa ni.

Meni je tudi zgodba kot zgodba všeč, ker sem jo spoznal tudi izven igre, je pa način pripovedovanja zgodbe tipičen Team Ninja način, precej clusterfuckish, še posebej za ljudi ki nimajo pojma o tem delu zgodovine.

 

Da povzamem vse kar sem napisal, še enkrat BB82 hvala, igra absolutno spada v kategorijo "dobro je za koga je". Za Nioh fene bo super zadovoljiva, kot neko vmesno obdobje, do naslednje dodelane soulslike igre.

 

Moja ocena, če ocenjujem v rangu soulslike iger, je nekje 7/10. Predvsem ker fun factor je še vedno močan kljub vsem napakam. Je pa občutek pomanjkanja v nekaterih segmentih zelo opazen.

 

Spoiler

(instaliral sem Nioh 2 spet)

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 urami:

Da povzamem vse kar sem napisal, še enkrat BB82 hvala, igra absolutno spada v kategorijo "dobro je za koga je". Za Nioh fene bo super zadovoljiva, kot neko vmesno obdobje, do naslednje dodelane soulslike igre.

Ta špil je točno to.

Povezava do prispevka

Sej izgleda fajn, ampak vem, da tole ni zame. Elden Ring gre, God of War Ragnarok gre, tole mi pa izgleda čist prehitro in se mi zdi škoda dat keš.

 

Bom pa samo zarad tebe probal Nioh 2, da bom vsaj probal na lastno pest. Sem probal Wo Long demo pa me ni povleklo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...